Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 20:07, MasterOfBlaster napisał:

Czy można spodziewać się dema GT 5 ?

Od dawna jest dostępne. Zamiast demo jest prologue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:53, lis_23 napisał:

Aha - czy pad ma być cały czas podpięty do konsoli poprzez USB,czy ma działać bez kabla?
jak się go ładuje?


Ładuję się go przez kabel dołączonego do zestawu (kabel USB-miniUSB), gdy baterie w padzie są wyczerpane pojawia się na ekranie stosowny komunikat a diody z przodu zaczynają migać, podłączasz pada do konsoli za pomocą tego kabla. Gdy pad zostanie naładowany diody z przodu przestaną migać.

Następnym razem zajrzyj do instrukcji obsługi (w niej jest wszytko napisane) bądź do jakiegoś FAQ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 20:16, Zagul napisał:

> Czy można spodziewać się dema GT 5 ?
Od dawna jest dostępne. Zamiast demo jest prologue.


Prologue ma się nijak do GT5 ;) wersja finalna na pewno różni się diametralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, właśnie kupiłem sobie black ops, ale nie mogę włączyć konsoli. Podpinam wszystko (component) ale mój telewizor jakby jej nie widział. Myślicie, że połączenie przez HDMi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem sie na gametrade, dałem GoW na PC za Haze i może dzisiaj przyjdzie. Słyszałem że średnia gra, ale jak dla mnie, po gameplayach, dobrze to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:50, NuGGetos napisał:

Zamieniłem sie na gametrade, dałem GoW na PC za Haze i może dzisiaj przyjdzie. Słyszałem
że średnia gra, ale jak dla mnie, po gameplayach, dobrze to wygląda.

Haze to gniot xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 19:20, tosz napisał:

jak zPS3 skopiowac demówkę na PSP ?

Podpinasz kablem PSP do PS3 > klikasz trójkątem na demo > klikasz kopiuj > czekasz > done

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wbiłem sobie 100% w AC2, potem oddałem konsole do serwisu i nie skopiowałem save to czy teraz mogę pobrać z neta, albo od kogoś i będzie działało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 20:58, Piotrek_K napisał:

/ciach

Niestety nie są dostępne :/
Jakieś inne propozycje, a jak z GameStop ? bo generalnie chciałbym sklep, w którym dojdzie mi Move przed świętami :| (wiecie ... prezent)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 15:34, JackXPPL napisał:

Warto teraz kupować PS3 czy lepiej poczekać trochę i będą jakieś wyprzedaże przed świętami/
na koniec roku?

Na święta będzie pewnie mnóstwo różnych promocji / opcji konsoli więc poczekałbym do świąt, chyba, że taniej kupić konsolkę na serwisie aukcyjnym, a resztę według potrzeb dokupić, ale osobiście bym do świąt poczekał tz. okresu świątecznych sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem pierwszą część Uncharted i muszę powiedzieć .... WOW ! To naprawdę była świetna przygoda, tylko trochę za krótka. BTW jak jest z długością gry w drugiej części ?

P.S. Mam pytanie odnoście GoW Collection: czy gra z Polskiej dystrybucji posiada napisy PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować