Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2010 o 18:52, Deturis napisał:

> mam pytanie jak grałem to konsola nie zaliczała mi trofeów (żadnych) to czy muszę
je
> znowu wbijać czy da się inaczej ?
Zależy też w co grałeś, starsze pozycje gier nie posiadają wsparcia trophies.


ale to było 2 dni temu i grałem w AC:B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, z tym ps3, a dokładniej grą. Kupię grę np BC2 vietnam i jak włożę płytę to będę mógł np grać przez internet tylko ja, a np tata z swojego konta już nie? Dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot dzisiejsza akcja -
Gram sobie w sony centre w Gran Turismo 5, elegancko widok z kokpitu, manualna skrzynia biegów, "ulepszacze" do minimum itp. Za mną grupka jakichś gimnazjalistów i komentarze "jaki idiota, na manualnej gra, abeesa wyłączył, jaką se chu*ową kamerę ustawił" itp. W pewnym momencie wkurzałem się mocno, bo ów stworzenia nie zamykały mord przez bite 15 minut - ale mniejsza z tym.
Kończę wyścig, oddaję stand z grą do dyspozycji ów "istot mniej-inteligentnych" i co widzę? (nie mogłem się powstrzymać, musiałem zobaczy jak oni sobie poradzą:D) - w opcjach włączają automatyczną skrzynie, wszystkie "usprawnienia" ustawiają na maksa, standardowo widok jak w grach "nfs-o podobnych" - czyli zza samochodu(a stand był z kierownicą...) i... JEBS w bandę na pierwszym zakręcie :D
I tak cały wyścig - od bandy do bandy.

A potem komentarz jednego z nich :
" Na klawiaturze lepiej by mi poszło"
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - onetowe komentarze pod recką GT5 - Bezcenne!
"Ktos tam mowil, ze GT5 nie bedzie na PC, ale od czego emulatory.

Odpale na PCecie z jeszcze lepsza grafa. "

:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 17:26, Pablo_Querte napisał:

Wymieniliście ze sobą poglądy :D?

Nawet nie chciałem - wystarczyły mi ich miny i bluzgi, że "ta gra jest do dupy i nie da się tam jeździć w ogóle" :D
Ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 19:39, wilqu94 napisał:

No to fajnie, ale jak ze statystykami... on będzie mieć własne a ja własne?


Jeśli macie osobne konta PSN to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 17:47, wilqu94 napisał:

To fajnie, ale żeby grać w bC2 vietnam trzeba mieć BC2 tak??:P Bo nie wiem jak jest na
ps3

Z tego co wiem to trzeba, Vietnam nie jest samodzielnym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 17:47, wilqu94 napisał:

To fajnie, ale żeby grać w bC2 vietnam trzeba mieć BC2 tak??:P Bo nie wiem jak jest na ps3


Trzeba mieć. Ale nie wiem czy to tak źle, przynajmniej masz okazję poznać jedną z najlepszych strzelanek sieciowych ostatnich lat (mówię to z czystym sumieniem). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wierzyć, że padła mi konsola - coś mi do jasnej ciasnej chodziło po łbie, że padnie akurat jak wyjdzie GT5.
Jednym słowem YLOD - konsola użytkowana od dnia premiery, teraz pytanie naprawa czy nowa konsola?
Ani jedna z tych opcji mi się nie podoba - naprawa - a jak padnie po krótkim czasie? 200 zł w błoto, a nowa konsola - duży jednorazowy koszt, ale przynajmniej byłaby pewność, że nie padnie no i gwarancja...

A co z danymi? wszystko jest na HDD? (wersja konsoli 60gb z wymienionym dyskiem na 320gb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 23:49, Deturis napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że padła mi konsola - coś mi do jasnej ciasnej chodziło po łbie,
że padnie akurat jak wyjdzie GT5.

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym :P Cóż, nie było co oczekiwać, że będzie działała wiecznie, a jeżeli od dnia premiery śmiga, to i tak twarda sztuka. No albo miękka sztuka, ale obchodziłeś się z nią jak z jajkiem ;)

Dnia 30.11.2010 o 23:49, Deturis napisał:

Jednym słowem YLOD - konsola użytkowana od dnia premiery, teraz pytanie naprawa czy nowa
konsola?

Na to pytanie odpowiedz sobie przez pryzmat wagi danych jakie masz na dysku. Optymalnie byłoby - naprawa i nowa konsola.

Dnia 30.11.2010 o 23:49, Deturis napisał:

Ani jedna z tych opcji mi się nie podoba - naprawa - a jak padnie po krótkim czasie?
200 zł w błoto, a nowa konsola - duży jednorazowy koszt, ale przynajmniej byłaby pewność,
że nie padnie no i gwarancja...

Kontynuując moją poprzednią myśl - to kwestia wagi danych. Jeżeli nie wyobrażasz sobie utraty zapisów bo nie masz kopii i ściągania całego stuffu z PSN jeszcze raz, jesteś zmuszony naprawić. Serwis zrobi porządnie, konsola jeszcze posłuży. Jeżeli Ci obojętne i masz kasę, kupuj nówkę, ofkors jeżeli naprawdę bierzesz taką opcję pod uwagę. Najlepiej byłoby naprawić i kupić nówkę. Serwis robi konsolę, Ty masz dostęp do danych, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki i obawy, kupujesz nowy Chlebak i korzystasz z opcji całkowitego transferu danych między konsolami. Starej naprawionej formatujesz dysk i sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 00:27, Siriondel napisał:

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym :P Cóż, nie było co oczekiwać, że będzie działała
wiecznie, a jeżeli od dnia premiery śmiga, to i tak twarda sztuka. No albo miękka sztuka,
ale obchodziłeś się z nią jak z jajkiem ;)

Ba!
Ona chyba padła na uwiecznienie tego 15 poziomu ... :)

Dnia 01.12.2010 o 00:27, Siriondel napisał:

/ciach

Chyba zostanę przy naprawie, nie daleko mam porządny serwis, który co prawda bierze ~250 zł za naprawę, ale to jest full opcja wykonana na specjalnym sprzęcie, nie wspominając już o reballingu (co niby jest w tym wypadku kluczowe) + gwarancja, jak padnie drugi raz to kupię nową :)
I Slima! O, tyle powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować