Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 21:03, Harrolfo napisał:

Brotherhood staje się im dłużej grasz coraz bardziej męczący, więc lepiej weź RDR


ping-pong,mati285, Harrolfo ==>
czyli jednak RDR? Taka fajna ta giera? Muszę stwierdzić, że jak grałem w któreś GTA (bodajże Vice City na PC) to nie za bardzo mi się podobało, więc jeśli bardzo podobna do GTA to niekoniecznie, a z kolei serii AC to fanem jestem, także... Zresztąto było pytanie retoryczne, i tak pewnie kupię obie :D (tu chodziło o co "pod choinkę", żeby później najwyżej kasy nie żałować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RDR bez dwóch zdań - to jest gra, którą każdy szanujący się gracz powinien, albo nawet MUSI ukończyć (albo chociaż w nią zagrać).

GTA: VC do RDR ma się nijak - obiecuję - gra wciągnię cie bez reszty, jeżeli nie - przeleję ci na konto kasę za grę :D


Oczywiście, że tego nie zrobię ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy pojawiła się szybka aktualizacja firmware do wersji 3.55. Jak zwykle jedyną wprowadzoną zmianą są poprawki bezpieczeństwa, by zablokować coraz to skuteczniejsze sposoby przeróbki konsoli. Jak widać, zabawa w kotka i myszkę między "hakerami" i Sony rozpoczęła się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 22:26, wsaadman napisał:

RDR bez dwóch zdań - to jest gra, którą każdy szanujący się gracz powinien, albo nawet
MUSI ukończyć (albo chociaż w nią zagrać).

GTA: VC do RDR ma się nijak - obiecuję - gra wciągnię cie bez reszty, jeżeli nie - przeleję
ci na konto kasę za grę :D


RDR to najlepsza gra w jaką grałem ever, a GTA IV nie ukończyłem - potwierdzam, że te gry niewiele mają wspólnego. Dodatek Undead Nightmare też jest super, ale radzę nie zaczynać przygody z RDR od niego - to tylko fajny dodatek, ale nie ma takiego klimatu jak podstawka. Jedyny minus, to że gra rzeczywiście lepiej wygląda na Xboxsie 360 niż na PS3, ale nie ma to znaczenia - bo klimat wszystko wynagradza - ja przeszedłem na PS3 i żyję :)


Pytanko do forumowiczów : Kiedy wychodzi Vietnam do BC2 i ile będzie kosztować na PSN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 13:00, BluesBoy napisał:

Pytanko do forumowiczów : Kiedy wychodzi Vietnam do BC2 i ile będzie kosztować na PSN?

Na Starym Kontynencie Vietnam pojawi się 22 Grudnia (PS3 ofkors, inne platformy dostaną wcześniej), a na PSN ma kosztować w Polsce 47 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:02, Jave napisał:

Ja się "męczę" na mat-chem-fizie, biologii uczę się dodatkowo ;)


To trudno będzie Ci się dostać na medycynę (jeśli to jest Twój główny cel, jak w moim przypadku). Biologia jest pierwszym przedmiotem branym pod uwagę podczas selekcji. Tak czy inaczej, powodzenia. koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało kupuj Far Cry 2. ;)

Mam dopiero 20% gry, ale szczerze mogę Ci już ją polecić. Jedyne co mnie denerwuje to mega nudne dojazdy na miejsca misji. Jedziesz i jedziesz i końca nie widać, do tego jak pisałem powolne samochody. W grze jest coś takiego jak autobusy, ale one dojeżdżają jedynie w 4 miejsca. W każdym razie oprócz nudnej jazdy, gra wymiata. Latanie lotnią niszczy mi głowę, startujesz z jakiegoś wzgórza i latasz sobie nad wrogami mając ich w głębokim poważaniu. ;)

Do tego śliczna grafika, kurcze, wychodzisz sobie z domku, wschód słońca, wszystko zajebiście przebija sie przez drzewa. Tutaj nawet pochmurna pogoda robi wrażenie, na dworze jest wtedy ponuro a mimo to chce się bigeać i rozwalać z kałasza kolejnych głupków. ;)

Dobrze że jestem na chorobowym. ;)


BTW: Wie ktoś jak kręcić gameplaye z PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:51, Mavarius napisał:

czy ktoś jeszcze dostał maila z zaproszeniem do bety LittleBig Planet 2?

Taa i nawet się ucieszyłem, bo jedynka mi się podobała.
Wczoraj sobie ściągnąłem betę dwójki i zdążyłem już trochę pograć. Poniżej moje wrażenia.

Na początku muszę napisać, że rozmiar jaki mamy pobrać jest cholernie duży. Najpierw ponad 2 tys, KB samej gry, a później 1000 KB patcha, który oczywiście potrzebny jest do grania przez internet i w plansze stworzone przez społeczność LPB.

Tak więc wczoraj pograć nie zdążyłem. Dzisiaj natomiast na spokojnie odpaliłem i na razie mam mieszane uczucia.
W becie udostępnione są trzy plansze z kampanii i edytor, którego nie odpaliłem i na chwilę obecną nie zanosi się, aby ten stan rzeczy miał się zmienić (nigdy nie byłem dobry w tworzeniu poziomów- przyznaję bez bicia).

Zanim przejdę do sedna to napiszę, że ciekawe jest to, że na starcie możemy zainportować swój profil z jedynki i grać postacią stworzoną wcześniej. Małe, a cieszy.
Poza tym, przed wgraniem patcha, beta była dostępna w naszym rodzimym języku, a po zainstalowaniu łatki zmienił się on na Anigelski. Nie wiem dlaczego.

Jeśli chodzi o samą grę- No cóż, co ja się będę rozpisywał. To jest to samo LittleBigPlanet, które kochamy ew nienawidzimy, Esencja płynąca z gry jest identyczna i poza paroma dodatkami (strasznie fajnymi nawiasem mówiąc) nic tu się nie zmieniło. Podczas rozgrywki już na starcie dostajemy nowe gadżety jak linka z hakiem czy anty grawitacyjny pojazd (potrafi jeździć po podłodze i po suficie). Frajda jest jeszcze większa, niż w części pierwszej i widać, że cała gra będzie na podobnym poziomie.

Jednak grając, cały czas odnoszę wrażenie, że to już przecież było. Ta sama mechanika rozgrywki, podobne plansze (chociaż jest jeden wyjątek- o nim za chwile), a nawet minki sackboy''a są takie same (i również zmienia się je na krzyżaku). Cała kampania to takie swoiste deja vu, które niestety czasem (nie zawsze! o nie) mnie nawiedzało.

Aczkolwiek parę fajnych (zaje*******) patentów oczywiście się znalazło. Najciekawsze są moim zdaniem sprzęty używane przez naszego szmatka, jak zwykle fajne i tym razem bardziej dynamiczne plansze (chociaż czasem mamy takie wrażenie, że to już było- tak jak pisałem wcześniej).
Jednak jedną z najfajniejszych rzeczy jest imo brak grawitacji, który występuje w jednej z z dostępnych poziomów. Lewitowanie nad ziemią, przeskakiwanie elektrycznych przeszkód, dostawanie się na wysokie półki itd dają sporą frajdę.
Czyli to, co w LittleBigPlanet jest najważniejsze.

Jeśli zaś chodzi o plansze stworzone w edytorze, to na razie grałem krótko, ale pare wniosków mogę już wysunąć.
Świetne jest to, że teraz można tworzyć własne "filmiki", pokazywane zamiast normalnego poziomu.
Podczas jednego nawet się uśmiałem. Całkiem przyjemny dodatek.
A, co ciekawe pograłem nawet w FPS-a stworzonego całkowicie w LPB 2. Jasne, Modern Warfare to nie jest, ale zadziwiające jest to, co można robić w tym edytorze. Plansza oczywiście była paskudna graficznie i nie miała ultra-hiper-zajebistego SI, ale ja byłem pod wrażeniem.
I dalej jestem.

Na razie nie grałem długo, w edytorze się nie bawiłem, ale zdążyłem sobie wyrobić przynajmniej część opinii o grze. Dlatego cieszę się, że dostałem maila z kodem do bety (nawiasem mówiąc- ciekawe ilu ludzi dostało ten kod i jak był on przyznawany).
Widać, że gra będzie większa, lepsza i bardziej ..., ale mam wrażenie, że jest tutaj trochę za mało zmian w stosunku do części pierwszej. Trochę tego żałuję i na chwilę obecną ie wiem czy będę kupował LittleBibPlanet 2.
Zwłaszcza, że w Polsce nie będzie kolekcjonerki ze szmatkiem :(.

Edit: Cholera, ale się rozpisałem. Graty dla tego, kto dotrwał do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:36, The_Nemezis napisał:

3MB to w sumie nie tak dużo.

Oj, nie czepiaj się.
Miało tam być 2000 i 1000 MB, rzecz jasna. Tak czy siak- bardzo dużo jak na betę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:51, Mavarius napisał:

czy ktoś jeszcze dostał maila z zaproszeniem do bety LittleBig Planet 2?



jak dostać zaproszenie do bety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:44, Renzov napisał:

> 3MB to w sumie nie tak dużo.
Oj, nie czepiaj się.
Miało tam być 2000 i 1000 MB, rzecz jasna. Tak czy siak- bardzo dużo jak na betę gry.


Może to moje zdanie, ale nie lepiej pisać w GB po prostu w takim wypadku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ograłem jakieś 15 minut LBP2 i.. tak jak kolega wyżej wspomniał, wiele rzeczy już było oczywiście... ale...no właśnie ale, edytor który powrócił potrafi dokonać niesamowitych rzeczy ! grałem właśnie w fpsa a`la wolfenstein 3d i flower( tak flower!) - jak na razie gra ma duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:45, Jagged napisał:


jak dostać zaproszenie do bety ?


Zgaduję, że trzeba mieć Plusa. Zrobili by betę dla wszystkich, bo to trochę niefajne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KURRRRRRRRRRRRR*AAAA!

Spoiler

Cholerna elektrownia w Heavy Rain - 2 razy musiałem wszystko powtarzać, a za trzecim, zaraz przy znaku motyla konsola się zawiesiła...


DAMN IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować