Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

No to naprawiaj. Oby tylko nie okazało się, że po kulkowaniu, za które wybuliłeś 250 zeta konsola znów Ci padnie :P Wiesz, nawet jeśli serwis to zawodowcy, nie jakieś obiboki, to różne rzeczy się mogą zdarzyć. Jak jesteś ryzykant, sam zrób reballing, zawsze możesz zaoszczędzić... możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 00:48, Siriondel napisał:

No to naprawiaj. Oby tylko nie okazało się, że po kulkowaniu, za które wybuliłeś 250
zeta konsola znów Ci padnie :P Wiesz, nawet jeśli serwis to zawodowcy, nie jakieś obiboki,
to różne rzeczy się mogą zdarzyć. Jak jesteś ryzykant, sam zrób reballing, zawsze możesz
zaoszczędzić... możesz ;)

To już lepiej flowing czy coś takiego, to jest ryzyko - suszarki do włosów w ruch i dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: http://www.gramps3.jcom.pl/ alternatywny link
http://gramps3.jcom.pl

Jeśli nie ma Cię na tej liście albo zauważyłeś jakiś błąd, odpowiedz na tego posta.
Postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Ladnie bym o dopisanie prosil :)

Nick PSn: Kamiloos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy robią update PS Store? Dzisiaj ma być premiera "Dead Nation" i chętnie bym zagrał, ale niestety jeszcze nie ma z jakiegoś powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj? Cała noc? ;) Wiesz, że ostatni raz włączałem konsolę jakoś pod koniec wakacji? ;)

Panie, panowie, widzę, że jeden z kolegów powyżej zakupił Infamousa. Warta li to zachodu giera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2010 o 17:53, Jave napisał:

Panie, panowie, widzę, że jeden z kolegów powyżej zakupił Infamousa. Warta li to zachodu
giera?

Skończyłem dwa razy i jak dla mnie warto kupić. Grafika może nie powala jak na PS3, ale gra sie super. Klimat jest, wywracanie samochodów mocami rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem newbie jeśli chodzi o PS3 ale planuje zakup i licze po prostu na szybką odpowiedz. Czy z PS3 jest tak jak z X360 tzn. NTFS czy PAL czy wszystkie konsole są w PAL i odtwarzają każdą gre nie ważne gdzie zakupimy? Tak widzę FAQ-19 ale wolę zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 13:57, Dodus14xv napisał:

Czym sie roznia gry Retail od gier PSN?

Rozumiem, że przez gry Retail rozumiesz po prostu pudełkowe wydania. Jeśli tak, to nie różnią się niczym oprócz tego, że te pudełkowe... mają pudełka i fizyczny nośnik oraz nie trzeba ich już ściągać z internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, ze GT5 nie współpracuje prawidłowo z kierownicami g25 i g27 ??? Chiałem poczekać z kupnem GT5 jak uskładam kasę na kierkę, ale jestem teraz w kropce. Po co wydawać kupę kasy, jak kierownica nie będzie działac?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 14:10, BluesBoy napisał:

Czy to prawda, ze GT5 nie współpracuje prawidłowo z kierownicami g25 i g27 ??? Chiałem
poczekać z kupnem GT5 jak uskładam kasę na kierkę, ale jestem teraz w kropce. Po co wydawać
kupę kasy, jak kierownica nie będzie działac?!!


Teraz nie, ale gościu odpowiedzialny za GT (nie pamiętam imienia) napisałem na twitterze, że na dniach łatka umożliwiająca korzystanie z w/w kierownic, więc już możesz kupować GT5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy platyny w god of war 3. Czy da się ją zdobyć przechodząc grę tylko raz i bez pomocy różnego rodzajów guidów i filmów ukazujących lokacje piórek czy oczu? I może jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest wykonalne, ale niektóre znajdźki są trudne do wyszukania i nie chodzi mi o piórka czy oczy, bo one są w nadmiarze, ale o przedmioty bogów. Poza tym trzeba np wiedzieć gdzie i jak zrobić combo 1k uderzeń itp.
Jeśli podchodzisz do gry po raz pierwszy i bez żadnych porad, to raczej nie masz szans zdobyć wszystkich trofeów za jednym przejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. No i poza tym podchodzisz do gry dla zabawy czy dla platyny? Pierwsze przejście powinno sprawiać radość ale może mam jakieś niemodne podejście.
W każdym razie powodzenia w zdobywaniu platyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować