Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 18:53, NuGGetos napisał:

Na wypłatę biorę dwie gry, Assassins Creed 2 i Heavy Rain, i chce się upewnić - Czy edycja
Move HR działa bez tego kontrolera?

Bezproblemowo ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:55, Mavarius napisał:

czy ktoś z forumowiczów posiada grę Dead Nation ? Jak wrażenia?

Ja posiadam ;). Pełnej opinii nie mam jeszcze o tej grze, jestem po piątej misji, ale wrażenia jak na razie pozytywne.
Gra robi naprawdę niezłą robotę jeśli chodzi o stan zagrożenia, wszystko jest spokojniutko i nagle zaczyna się piekło. Są obecne elementy rpg które urozmaicają rozrywkę, znajduje się po drodze np części opancerzenia, ulepsza się broń itd. Zombiaków są oczywiście różne typy, na ekranie może być ich całkiem sporo.
Póki co, bawię się nieźle :). Jeśli lubisz te klimaty i chcesz postrzelać sam lub z kolegą to myślę że to dobry wybór.

Zresztą zobaczy sam czy chciałbyś w to zagrać, poniżej gameplay z pierwszej misji + kawałek drugiej.
http://www.giantbomb.com/quick-look-dead-nation/17-3527/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:37, Joke3r napisał:

Zgadzam się z przedmówcą. No i poza tym podchodzisz do gry dla zabawy czy dla platyny?
Pierwsze przejście powinno sprawiać radość ale może mam jakieś niemodne podejście.
W każdym razie powodzenia w zdobywaniu platyny. :)


Dla zabawy, ale znacznie lepiej mi się gra, kiedy platyna jest już zrobiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:37, MrGregorA napisał:

Dla zabawy, ale znacznie lepiej mi się gra, kiedy platyna jest już zrobiona

A ja z kolei odstawiam gry, w których zrobiłem platynę. Szczególnie single player only. Pograłem, było fajnie, posprzątałem z trofeami i nie mam już po co wracać, chyba że dostaniemy DLC. Jedynym wyjątkiem jak na razie jest U2, kiedy w mutli gram dawno po splatynowaniu i gdybym miał platynę w RDR i grał w mutli, to byłby drugi wyjątek.

Apropos GoW 3 - zrobienie platyny z jednym zamachem jest BARDZO trudne. I nie chodzi o znajdźki, bo te można sobie wypatrzyć na YT. Chodzi o to, że trzeba grać na Hard od razu, co dla kogoś, kto nie jest starym wyjadaczem-zawodowcem może być trudne. Po drugie - jest jedno ukryte trophy, które wymaga przejścia przez przedostatnią lokację w grze nie ginąc ani razu. By zrobić to na poziomie Hard, musisz być uber-kozakiem. Nawet ja zrezygnowałem, choć uważam się za dobrego zawodnika, który łyknął Chaos i stwierdził, że nie było jakoś kosmicznie trudno. Wolałem zacząć nową grę na najłatwiejszym, przejść w niecałe 5 godzin, ale unikając frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:40, nightfaler napisał:

Hmmm, taka zagwozdka, odpaliliśmy sobie z kumplem Home`a, i jak we dwóch zapisać się
do queue, żeby zagrać na przykład w bilard?

bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 22:01, Siriondel napisał:

- jest jedno ukryte trophy, które wymaga przejścia przez przedostatnią lokację w grze
nie ginąc ani razu. By zrobić to na poziomie Hard, musisz być uber-kozakiem.


Wystarczy zrobić load game przy zginięciu zamiast ładować checkpointa, może być nawet autosave, więc nie przesadzajmy z tym uber-kozactwem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 00:14, Fatal-X napisał:

Wystarczy zrobić load game przy zginięciu zamiast ładować checkpointa, może być nawet
autosave, więc nie przesadzajmy z tym uber-kozactwem :P

Jeżeli nie posiadasz wartości uber-kozackich, ciągłe wychodzenie do menu i wczytywanie zapisu może równie dobrze doprowadzić do furii, jeżeli będziemy ciągle ginąć. Dlatego IMO lepiej jechać na easy, lekko i przyjemnie rozrywać wrogów na mniejsze fragmenty bez ryzyka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej jest przechodzić grę na hardzie, zrobić save przed labiryntem i zginąć parę razy aż gra zaproponuje zmniejszenie poziomu do easy? Po przejściu i zdobyciu trophy oczywiście można wczytać save i dalej grać na hardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 15:22, nightfaler napisał:

Prościej zapytać na forum niż poszukać;p więc:
-Jak z multiplayerem? Jest splitscreen?

Jest co-op dla dwóch osób, offline i online. Splitscreena nie ma, wszystko jest na jednym screenie bez dzielenia ;). Rzuć okiem na ten gameplay który linkowałem wcześniej.

Dnia 03.12.2010 o 15:22, nightfaler napisał:

-Cena tego potworka?

47 zł, dla osób z PS+ jest jakaś zniżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób mających Playstation + Jeżeli wykupie abonament + to da rade zassac ten ogromny patch (1,7 GB) w BC2 jakoś w tle. Szlag mnie trafia... juz dwa razy próbowalem i mnie wywalało ..cała noc pobierania poszła się rypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, by pobrać łatkę w tle w żaden sposób. Automatyczne pobieranie obejmuje jakieś dema, wersje próbne, wideo, czy inne produkty polecane przez Sony dla Ciebie. Obejmuje także aktualizacje firmware konsoli i gier, ale to na jedno wychodzi, jak zostawisz normalnie na noc, bo ta usługa działa tak, że konsola włącza się sama w ustalonym przez Ciebie czasie i zasysa wszystko co potrzeba. Jeżeli w tym czasie konsola będzie już włączona - nic nie zacznie się pobierać. Takie ściąganie de facto w tle, czyli Ty coś tam robisz na Chlebaku, a on sobie pobiera jest niemożliwe. Swoją drogą, całą noc ściągać niecałe 2 GB? Na takim necie da się ogólnie grać?
It only does everything. A ściągać łatek w tle nie potrafi.

Cóż, coś za coś. Taki nowy trend, twórca umieszcza wszystkie bajery, DLC i inne w patchu, by podczas kupowania ściągnąć tylko 100 kb pliczek odblokowujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie.
Czym sie rozni TV HD ready od Full HD ? Posiadam ten pierwszy i nie wiem czy jest sens kupowania PS ? Telewizor ma wejscie HDMI tylko czy ta jakosc HDready bardzo odbega od fullhd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:21, Siriondel napisał:

Nie ma opcji, by pobrać łatkę w tle w żaden sposób. Automatyczne pobieranie obejmuje
jakieś dema, wersje próbne, wideo, czy inne produkty polecane przez Sony dla Ciebie.



To nie kupuję plusa do czasu jak nie będzie jakieś sensownej oferty.

Net mam 10 Mb/s - więc nie jest taki wolny. Po prostu włączyłem ściąganie około 22, o 24 miałem 50 %. Rano konsola była wyłączona, ale po uruchomieniu gry znowu trzeba było patch pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj normalnie pobrać, nie zostawiając PS3 od tak, kiedy idziesz spać, wiesz, żebyś nadzorował co tam się dzieje? Jak masz neta dziesiątkę, to bardzo dobrego, takiego jak ja ;) Ale 1 GB na dwie godziny to i tak podejrzanie długo. Jak ściągałem patcha do HR, tego wielkiego, to zamknąłem się w niecałej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 12:42, nightfaler napisał:

No jak nic źle nie pójdzie to po weekendzie będę delektował się Move`m, którego kupiłem
kosztem Kinnect`a;p


Nie zapomnij kupić też Sport Champions, bo ta gra to sama esencja korzystania z Move (pingpong ftw).
Ja już delektowałem się tym jakieś 2 miesiące temu do czasu aż mnie zaczęła boleć ręka. No, ale kumplom oczywiście nie wytłumaczysz, że to przez machanie Movem boli cię ręka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować