Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Na PSS jest promocja na gre ''Flower''. Obecnie kosztuje ona 10PLN. Kto jeszcze nie ma, niech natychmiast zabiera sie za kupno, bo za ta cene to grzech nie kupic.

Sam swego czasu kupilem ja za 29PLN i nie zaluje. Takiej gry na innych platformach po prostu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:49, Piotrek_K napisał:

Na PSS jest promocja na gre ''Flower''. Obecnie kosztuje ona 10PLN. Kto jeszcze nie ma,
niech natychmiast zabiera sie za kupno, bo za ta cene to grzech nie kupic.


Widziałem raz gameplay i jakoś wydawało mi się to nudne;-) Co w niej takiego ciekawego? Bo10zł to groszaki :P Może warto się skusić?;>

Mały OT
kodi24

Dnia 11.02.2010 o 14:49, Piotrek_K napisał:

Co?...


Z takimi poradami/mądrościami i tonem wypowiedzi to na onet;-)
Koniec małego OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:58, Stfforex napisał:

Widziałem raz gameplay i jakoś wydawało mi się to nudne;-) Co w niej takiego ciekawego?
Bo10zł to groszaki :P Może warto się skusić?;>

Warto. Gra dla każdego. jest przepiękna i rozluźnia. 10zł to niesamowita okazja jak na taki nowatorki tytuł (gra roku z PSN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 16:54, Kaucz napisał:

Warto. Gra dla każdego. jest przepiękna i rozluźnia. 10zł to niesamowita okazja jak na
taki nowatorki tytuł (gra roku z PSN).


Już kupiona i właśnie się instaluje;-) Jako gra relaksacyjna może być w sam raz z tego co widziałem;-)
Zresztą za te śmieszne pieniądze to grzech nie kupić;-) Na PC za 10zł nic ciekawego się nie kupi, a tutaj taka okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:09, Stfforex napisał:

Jako gra relaksacyjna może być w sam raz z tego co widziałem;-)

Nooo... z tym relaksem to bym nie przesadzal. Wspomnisz moje slowa jak dojdziesz do TEGO etapu ;).

ogolnie gra polega na poruszaniu platkiem kwiatka od jednej roslinki do drugiej. Choc i tak najlepsze jest sterowanie gdyz wykorzystuje... jeden przycisk - przyspieszenie. Ruch platka kontroluje sie samym padem - potencjometry FTW ;)


PS. Z tego co pamietam to swego czasu Sony chwalilo sie tym, ze gra symuluje ruchy 10tysiecy zdzbel trawy. Zobaczyc to w ruchu na ''x'' calach naprawde robi wrazenie. Prawie tak samo duze jak leczenie Fertile Groundsow przez Elike w ostatniej Prince of Persii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:09, Stfforex napisał:

Zresztą za te śmieszne pieniądze to grzech nie kupić;-) Na PC za 10zł nic ciekawego się
nie kupi, a tutaj taka okazja.

No chyba, że na Steam jest promocja. Za 2,5 euro można wtedy dorwać całkiem ciekawe gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 17:18, Piotrek_K napisał:

ogolnie gra polega na poruszaniu platkiem kwiatka od jednej roslinki do drugiej. Choc
i tak najlepsze jest sterowanie gdyz wykorzystuje... jeden przycisk - przyspieszenie.
Ruch platka kontroluje sie samym padem - potencjometry FTW ;)


Miałem grać w Mass Effecta 2, ale chciałem tylko wypróbować Flower i jestem zachwycony;-) Zabawa przednia, śliczna muzyczka, piękne trawiaste-kwieciste tło i sterowanie;-) Nie zauważyłem nawet że zamiast tylko zobaczyć na 10 minut grę, po prostu gram;-) Za 10zł to bajer!

Dnia 11.02.2010 o 17:18, Piotrek_K napisał:

PS. Z tego co pamietam to swego czasu Sony chwalilo sie tym, ze gra symuluje ruchy 10tysiecy
zdzbel trawy. Zobaczyc to w ruchu na ''x'' calach naprawde robi wrazenie. Prawie tak
samo duze jak leczenie Fertile Groundsow przez Elike w ostatniej Prince of Persii ;)


Robi wrażenie bo tak się składa że mam 40 cali Full HD sony od niedawna;-) Uwielbiam takie innowacyjne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy kamerka do PS3 (np. taka z zestawu z Eye Pet-em) Jest kompatybilna z PC i mógłbym ją wykorzystać do rozmów na "Skajpie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 16:54, Commander_Shepard napisał:

Czy mogę swoje PS3 podłączyć do monitora poprzez HDMI a dźwięk przez analoga do głośników?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 18:48, Mistic napisał:

> Czy mogę swoje PS3 podłączyć do monitora poprzez HDMI a dźwięk przez analoga do
głośników?

Tak.

Czyli da się HDMI do monitora a do głośników kabel a/v audio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 18:51, Commander_Shepard napisał:

Czyli da się HDMI do monitora a do głośników kabel a/v audio?


Mam 15 razy odpowiedzieć? CZego nie zrozumiałeś w poprzedniej odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek bede jechal po play''a i powiedzcie mi czy ktos aktualnie widzial jakis dobry zestaw w W-wie?
Np. w MM czy Saturn? (Jakies promocje czy cos?)
Bo nie wiem gdzie/do jakiego sklepu sie udac!
A mi sie marzy zestaw z AC2, ktos mi doradzal ostatnio tu ze warto:)
PzDr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 19:32, Mistic napisał:

> Czyli da się HDMI do monitora a do głośników kabel a/v audio?

Mam 15 razy odpowiedzieć? CZego nie zrozumiałeś w poprzedniej odpowiedzi?

Przepraszam chciałem się upewnić na innym forum piszą że da sie tylko HDMI + optyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 20:34, franko113 napisał:

Mam pytanko, czy kamerka do PS3 (np. taka z zestawu z Eye Pet-em) Jest kompatybilna z
PC i mógłbym ją wykorzystać do rozmów na "Skajpie"?


Wystarczy ściągnąć sterownik z Internetu (poszukaj na google) i wszystko jest ok, sam używam, więc na pewno się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im krotszy przekaz tym bardziej przyswajalny, nie doszukuj sie filozofii podtekstow; A na onecie mam poczte, zajze jak napisze do mnie jakis arabski szejk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do
" 11. Czy na PS3 są bany itp?
Tak, można je dostać za wiele niekorzystanie wpływających czynników dla Sony, bana tego można dostać za 24 różne czynności. Od rasistowskich akcji, przez przekleństwa a na dzieleniu grami kończąc."

a konkretniej " a na dzieleniu grami kończąc" jak to... w ps3 nie można pożyczać gier od kolegów czy chodzi o coś innego proszę oświećcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dziwi mnie ban za "wypozyczanie" gier od kumpli, ja tam sie wymieniam od dwoch lat i nic :) Tak samo kumple-pozyczaja, kupuja uzywane itp. i tez nic;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 14:23, Redjevel napisał:

a konkretniej " a na dzieleniu grami kończąc" jak to... w ps3 nie można pożyczać gier
od kolegów czy chodzi o coś innego proszę oświećcie mnie :)

Chodzi o pożyczanie konta z PSstore i dzielenie się grami z usługi internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować