Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

576 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 16:50, Jay Z napisał:

> > Ciekawe tylko ile osób dostanie swój egzemplarz, bo, przy CoH szybko się wyczerpał
nakład,
>
> > ale ja jestem dobrej myśli i myślę ze dostane swojego Gothica.
>
> Zamówienia można składać tylko do 12 października bo CDP musi wiedzieć ile EK wyprodukować.

> Oni tego chyba nie robią na ślepo.

Wyjaśnię dokładnie:

Informacja o zmianie zamówień oznacza tyle, że osoby które złożoyły zamówienia na zwykła edycje
maja możliwośc przepięcia sie na edycje kolekcjonerska bez konieczności anulowania dotychczasowego
zamówienia i składania nowego. Taka opcja jest dostępna z poziomu "moje zamówienia" i bedzie
włączona do jutra do 23:59.
Po tym czasie możliwa już będzie tylko rezygnacja i ponowne zamówienie (EK lub zwykłej edycji).


no ale gdzie ten przycisk bo sie doszukać nie mogę, jest tylko wróc do sklepu i anuluj zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 16:54, Ali G napisał:

zamowione heh ale pewnie bedzie zmiana musze dorwac kogos kto ma heya ;]

no teraz czekam na EK Medieval Total War II nakladem CDP (moze byc po angielsku ;] )


Oj, będzie się działo... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha JEST SUPER !!!! zamawiam EK !!!!!!!

P.S
mam pytanie do LordJuve jesteś głupi czy poprostu takiego udajesz ??? zakładam ze jestes wegetarininem bo wtedy to moze cie to troszke usprawiedliwia ( raczej szanuje poglady innych ) bo jak nie jestes to niewiem oco ci chodzi z ta skurą mam w domu biblie w oprawce skuzanej ,2 skury z dzika na ścianie i pare wypchanych zwiezatek i NIC NIE GNIJE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:05, Jay Z napisał:

> no teraz czekam na EK Medieval Total War II nakladem CDP (moze byc po angielsku ;] )

Oj, będzie się działo... ;>

Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:05, Jay Z napisał:

> no teraz czekam na EK Medieval Total War II nakladem CDP (moze byc po angielsku ;] )

Oj, będzie się działo... ;>



Nie !! powiedz ze nie bedzie juz zadnych nowych EK w tym roku , a jak beda to szukam pomocy przy sprzedazy nerki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:10, libero85 napisał:

Nie !! powiedz ze nie bedzie juz zadnych nowych EK w tym roku , a jak beda to szukam pomocy
przy sprzedazy nerki !!

A ja ucha heh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łojejku :D Popatrzcie jak się posypały komentarze. Wątpię, że zakupię ten produkt, bo rzadko wydaje pieniądze na gry, lecz skład tej edycji ciekawy (amulecik, moze jeszcze zaczarowany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:05, Jay Z napisał:

> zamowione heh ale pewnie bedzie zmiana musze dorwac kogos kto ma heya ;]
>
> no teraz czekam na EK Medieval Total War II nakladem CDP (moze byc po angielsku ;] )

Oj, będzie się działo... ;>


serio ;] bomba ;]

a bedzie tak wygladac ? ;]

http://www.gpstore.co.nz/images/products/lgshots/1515494-1.jpg
http://www.gpstore.co.nz/images/products/lg1515494.jpg

sorry ze nie upnolem obrazkow ale net cos siada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:19, Gelo87 napisał:

To jest chyba najlepsza edycja kolekcjonerska jak kiedykolwiek była


Gothicowa to tak, ale wisiorek był kiedyś juz w pierwszym Gothicu (no i go w końcu zgubiłem) oraz talia kart, którą mam do dziś :P. Szkoda tylko, że artbooka ni mas :( ale wszystkiego mieć nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:30, Hacket napisał:

> To jest chyba najlepsza edycja kolekcjonerska jak kiedykolwiek była

Gothicowa to tak, ale wisiorek był kiedyś juz w pierwszym Gothicu (no i go w końcu zgubiłem)
oraz talia kart, którą mam do dziś :P. Szkoda tylko, że artbooka ni mas :( ale wszystkiego
mieć nie można :D


Jak nie ma, jak jest?? "Dodatkowo, do Edycji Kolekcjonerskiej zamówionej w sklepie gram.pl, dołożony zostanie duży album w twardej oprawie z grafikami, przedstawiający różne etapy powstawania gry, postacie i miejsca."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś przeoczyłem, ale mam takie pytanie: czy w tej edycji film Making of Gothic 3 i album z grafikami takze będzie po polsku?? Mam nadzieje, że tak bo za taką cenę przydałoby się żeby było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:40, Raziel87 napisał:

Może gdzieś przeoczyłem, ale mam takie pytanie: czy w tej edycji film Making of Gothic 3 i
album z grafikami takze będzie po polsku?? Mam nadzieje, że tak bo za taką cenę przydałoby
się żeby było. :)


Album na pewno będzie po polsku. A co do filmu, to niestety nie wiem :(. Ale, chyba również powinni go spolszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, postanowiono skorzystać na gigantycznej ilości fanów Gothic''a. Dla mnie to na szczęście nic nie robi, kupię i tak później na Allegro, bez większej różnicy czy kolekcjonerska czy zwykła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować