PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 16:36, Virus 500 napisał:

czyli musiałbym ściągnąć jakieś o inne odtwarzacze tak ? eee to nie masz już AllPLayera
3.1 :)

bo ja wiem czy takie znowu odtwarzacze... większość z nich zmienia tylko wygląd i dodaje obsługę napisów z osobnych plików (swoją drogą był jakiś divixowy kodek który potrafił wsadzić napisy w strumień tak że nawet pod wmp były, ale nie pamiętam jak się nazywa i czy jest dalej rozwijany). All player? jak ci obsłuży dany film to też może być (to już samodzielny odtwarzacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki super komputer , nawet na tym się dławi
ŻAL !!!! Co jest kurde że nieraz tak mam , to chyba powinno od razu czyścić a nie czekać 2 minuty

20080302164101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:41, Virus 500 napisał:

Patrzcie jaki super komputer , nawet na tym się dławi
ŻAL !!!! Co jest kurde że nieraz tak mam , to chyba powinno od razu czyścić
a nie czekać 2 minuty

o ile rzeczywiście nie masz aż tak słabego kompa, to na 90% wirus. u mnie w szkole tak ma parę kompów najbardziej zasyfionych. możesz spróbować odsyfić antywirem dobrym + antyspywarem oraz jakimś odkurzacz albo cccleanerem ale ja bym formatował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Kasperskiego Internet Security najnowszą wersję , poza tym komp po formacie , ma wszystkie poprawki i aktualizację Service Pack 2 , oraz zdefragmentowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde zapomniałem , mam jeszcze pełną oryginalną wersję programu jv16 power tools
Mój komp:
Core2Duo E6750 2.66 Ghz BOX
GeForce 8600 GT Gainward 800/1600 Mhz Dx10 support
2 GB DDR2 800 Mhz Patriot
Asus P5B
Sound Max HD
250 GB HDD SATA II 16 MB 7200 obr/min
Windows Xp Home Edtion 32 bit + Service Pack 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:00, Virus 500 napisał:

Mam Kasperskiego Internet Security najnowszą wersję , poza tym komp po formacie , ma
wszystkie poprawki i aktualizację Service Pack 2 , oraz zdefragmentowany

no to jest albo błąd windowsa jakiś, którego bez ponownego stawiania systemu nie naprawisz, albo jakiś wirus. spróbuj przeskanować nortonem online albo innym skanerem online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podpada to pod problem, choć dla mnie osobiści jest to problemem, mianowicie- wiem co nieco o prockach czy kartach graficznych itp., nie znam się jednak prawie w ogóle na RAM-ach. A że mam tych RAM-ów trochę mało mam do Was takie zapytanie: jakie firmy od RAM-ów są najlepsze i jakie mają mniej więcej ceny?? Z tego co się dowiedziałem GoodRam-y nie są zbyt dobre, nie wiem jak jest z Kingstonami?? Polećcie coś, potrzebuje 1GB DDR2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój nowy komp zaczął się strasznie mulić od kiedy zainstalowałem vista transformation pack.Po usunięciu packa,włączanie kompa przedłużyło sie o około 2 minuty.Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z kompem i wydaje mi się że to jest wina dysku oto raport SMART z Everesta
ID Opis atrybutu Próg Wartość Najgorsze Dane Stan
01 Raw Read Error Rate 51 200 200 0 OK: wartość w normie
03 Spin Up Time 21 198 187 3083 OK: wartość w normie
04 Start/Stop Count 0 99 99 1729 OK: zawsze pozytywnie
05 Reallocated Sector Count 140 200 200 0 OK: wartość w normie
07 Seek Error Rate 51 200 200 0 OK: wartość w normie
09 Power-On Time Count 0 94 94 4927 OK: zawsze pozytywnie
0A Spin Retry Count 51 100 100 0 OK: wartość w normie
0B Calibration Retry Count 51 100 100 0 OK: wartość w normie
0C Power Cycle Count 0 99 99 1684 OK: zawsze pozytywnie
BE <specyficzne dla dostawcy> 45 44 6 56 Porada: limit używania lub wieku został przekroczony
C2 Temperature 0 91 53 56 OK: zawsze pozytywnie
C4 Reallocation Event Count 0 200 200 0 OK: zawsze pozytywnie
C5 Current Pending Sector Count 0 200 200 0 OK: zawsze pozytywnie
C6 Off-Line Uncorrectable Sector Count 0 200 200 0 OK: zawsze pozytywnie
C7 Ultra ATA CRC Error Rate 0 200 200 0 OK: zawsze pozytywnie
C8 Write Error Rate 51 200 200 0 OK: wartość w normie
jest do dysk WD 160 GB Sata 2 drugi mam taki sam wpięty i wszystko jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:58, blacklio2 napisał:

Wsio OK szukaj dalej problemu :)
Aczkolwiek temp mogłaby być niższa niż te 50 stopni co masz

Nieraz temp. dochodzi do ponad 60 C czy to może być przyczyna zawieszania się kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomóżcie mi bo kuzwicy dostane normalnie !!
zainstalowałem od początku windowsa na HP 530 wgrałem sterowniki i programy HP... wszyscko cacy w menedzerze nie ma zadnych konfliktów.. mam tez winampa i avasta oraz gg... wszystko ściągniente z www ładnie pięknie. tylko ze.. nie moge wył kompa.. tj wszystko sie zamyka i zostaje mi pulpit z myszką :/ , wł ... laptopa na 3 min.... i chce go wył.. i tez nie działa ... nie chce sie wył musze trzymac przez ok 8 s power wtedy ustępuje :/

co mam zrobic ?

i druga sprawa. instalowałem sterowniki od sieci bezprzewodowej a on mi pisze ze nie mam sterowników.. ... eee albo ze.. są ale nie kompletne czy cos.. i widnieje ikonka w trayu... oraz ikonka kompa z iksem ze nie podłaczyłem bezprzewodowego neta.. jak to wył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z drukarką. Otóż chciałem coś wydrukować, ale się nie wydrukowało.
Więc to olałem. I teraz gdy chcę coś wydrukować to jest w kolejce i czeka aż to pierwsze się wydrukuję.
Tego pierwszego polecenia drukowania nie mogę w żaden sposób skasować. Proszę o pomoc.

20080302195103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Któryś z programów uruchamianych wraz ze startem komputera prawdopodobnie się zawiesza. Uruchom msconfig i próbuj kolejno je wyłączać i sprawdzaj, czy po restarcie problem nadal występuje. Powinieneś tym sposobem zlokalizować program, który uniemożliwia prawidłowe zamknięcie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 19:53, Treant napisał:

Któryś z programów uruchamianych wraz ze startem komputera prawdopodobnie się zawiesza.
Uruchom msconfig i próbuj kolejno je wyłączać i sprawdzaj, czy po restarcie problem nadal
występuje. Powinieneś tym sposobem zlokalizować program, który uniemożliwia prawidłowe
zamknięcie systemu.

dzieki chłopie masz racje jaki ja ... ok nie wazne zabieram sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się