PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:


keykatcher 32K 3.9

000000 bytes free

1-View Memory

2-Erase Memory

3-Change Password

4-Disable recording

5-NETPatrol Output

6-Search for String

7-Exit
Bye.

Takie coś mi wyskoczyło gdy gadałem z koleżanką na gg. Wyskoczyło to w komunikatorze
i samo sie wysłało co to jest? Piszę w tym temacie bo możliwe że to jakiś błąd komputerowy.
Jeżeli zły, to bardzo przepraszam!


To znaczy, ze narzeczony kolezanki Cie namierzyl i wyslal grupe likwidacyjna :)))).

Tak na powaznie...pierwszy raz w zyciu widze takie cos.
Moze jakis wirus chce przejac kontrole ?, a moze poprostu blad GG co sie czesto zdaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

keykatcher 32K 3.9

Masz keyloggera na kompie...Wpisz keykatcher w google i sam zobacz wyniki.

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

000000 bytes free

Aha. Skończyła mu się pamięć, czyli chyba masz go od naprawdę dawna.

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

5-NETPatrol Output

No, dane z keyloggera właśnie zostały wysłane temu, kto cię potraktował takim "prezentem".

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

6-Search for String

I chyba w tym miejscu zaczyna pracować od nowa ^^

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

Bye.

Dobrze wychowany keylogger, pożegnał się nawet :P

Dnia 21.09.2009 o 18:24, Maciej2194 napisał:

Takie coś mi wyskoczyło gdy gadałem z koleżanką na gg. Wyskoczyło to w komunikatorze
i samo sie wysłało co to jest? Piszę w tym temacie bo możliwe że to jakiś błąd komputerowy.
Jeżeli zły, to bardzo przepraszam!

Nie, to z całą pewnością nie jest typowy błąd komputerowy. A co najwyżej programisty, który coś zwalił sprawę, że ci się wyświetliły komunikaty diagnostyczne keyloggera. Pora zaopatrzyć się w dobry antywirus. I zmieniać hasła gdzie się da.
A, keylogger = program, który przechwytuje wszystkie znaki wypisywane na klawiaturze, po czym wysyła je do tego, kto go stworzył/wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:31, ziptofaf napisał:

> keykatcher 32K 3.9
Masz keyloggera na kompie...Wpisz keykatcher w google i sam zobacz wyniki.
> 000000 bytes free
Aha. Skończyła mu się pamięć, czyli chyba masz go od naprawdę dawna.
> 5-NETPatrol Output
No, dane z keyloggera właśnie zostały wysłane temu, kto cię potraktował takim "prezentem".
> 6-Search for String
I chyba w tym miejscu zaczyna pracować od nowa ^^
> Bye.
Dobrze wychowany keylogger, pożegnał się nawet :P
> Takie coś mi wyskoczyło gdy gadałem z koleżanką na gg. Wyskoczyło to w komunikatorze

> i samo sie wysłało co to jest? Piszę w tym temacie bo możliwe że to jakiś błąd komputerowy.

> Jeżeli zły, to bardzo przepraszam!
Nie, to z całą pewnością nie jest typowy błąd komputerowy. A co najwyżej programisty,
który coś zwalił sprawę, że ci się wyświetliły komunikaty diagnostyczne keyloggera. Pora
zaopatrzyć się w dobry antywirus. I zmieniać hasła gdzie się da.
A, keylogger = program, który przechwytuje wszystkie znaki wypisywane na klawiaturze,
po czym wysyła je do tego, kto go stworzył/wysłał.



:O MAM Kasperskiego...no to kiszka "-_- Komp idzie do kasacji ;o

Dzięki :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:42, Maciej2194 napisał:

:O MAM Kasperskiego...no to kiszka "-_- Komp idzie do kasacji ;o

Dzięki :C


http://www.tbotech.com/key-katcher.htm
Eeee, weź zerknij na to. I sporz, czy ktoś ci nie podłączył takiego "cudeńka" do klawiatury (pomiędzy złączem PS/2 i samym kablem od klawiatury). Bo skoro Kaspersky nie wykrył, to...keylogger sprzętowy. Choć szczerze mówiąc, jeśli tak jest, to pierwszy raz bym się spotkał z taką sytuacją, keyloggery sprzętowe nie cieszą się popularnością.

Eee, a to coś co się pojawiło, to menu keyloggera, zgodnie z tym co czytam. Przypadkiem w GG wpisałeś jego "hasło". Radzę zobaczyć, jakie ostatnie słowo wpisałeś przed pojawieniem się tego cosia. Będziesz mógł zmienić hasło i skorzystać z tej zabawki we własnym celu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 19:46, ziptofaf napisał:

> :O MAM Kasperskiego...no to kiszka "-_- Komp idzie do kasacji ;o
>
> Dzięki :C

http://www.tbotech.com/key-katcher.htm
Eeee, weź zerknij na to. I sporz, czy ktoś ci nie podłączył takiego "cudeńka" do klawiatury
(pomiędzy złączem PS/2 i samym kablem od klawiatury). Bo skoro Kaspersky nie wykrył,
to...keylogger sprzętowy. Choć szczerze mówiąc, jeśli tak jest, to pierwszy raz bym się
spotkał z taką sytuacją, keyloggery sprzętowe nie cieszą się popularnością.

Eee, a to coś co się pojawiło, to menu keyloggera, zgodnie z tym co czytam. Przypadkiem
w GG wpisałeś jego "hasło". Radzę zobaczyć, jakie ostatnie słowo wpisałeś przed pojawieniem
się tego cosia. Będziesz mógł zmienić hasło i skorzystać z tej zabawki we własnym celu
^^


Jak teraz na to patrzę to koleżanka mi go wysłała...to menu, nie ja :O ja to menu dostałem :C To może ja nie mam tylko ona

Aleksandra
18:18
keykatcher 32K 3.9
18:18
000000 bytes free
18:18
1-View Memory
18:18
2-Erase Memory
18:18
3-Change Password
18:18
4-Disable recording
18:18
5-NETPatrol Output
18:18
6-Search for String
18:18
7-Exit

Aleksandra
18:18
Bye.
18:18
jezuuuu

Ja
18:19
matko

Aleksandra
18:19
co to ?

Ja
18:19
bosko
18:19
co toi

Aleksandra
18:19
to mi sie samo napisałloo
18:19


kawałek rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:10, Maciej2194 napisał:

Jak teraz na to patrzę to koleżanka mi go wysłała...to menu, nie ja :O ja to menu dostałem
:C To może ja nie mam tylko ona


Heh, biorąc pod uwagę koszt i rzadkość tej zabawki, to albo ma bardzo zazdrosnego chłopaka, albo rodzice ją inwigilują :P Poradź koleżance, żeby usunęła toto spomiędzy gniazda w kompie, a kablem od klawiatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:13, ziptofaf napisał:

> Jak teraz na to patrzę to koleżanka mi go wysłała...to menu, nie ja :O ja to menu
dostałem
> :C To może ja nie mam tylko ona

Heh, biorąc pod uwagę koszt i rzadkość tej zabawki, to albo ma bardzo zazdrosnego chłopaka,
albo rodzice ją inwigilują :P Poradź koleżance, żeby usunęła toto spomiędzy gniazda w
kompie, a kablem od klawiatury :)

Ale ejst możliwość, że to ona mi wysłałato menu? i, ze to jej je hasła itp., a nie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:16, Maciej2194 napisał:

Ale jest możliwość, że to ona mi wysłała to menu? i, ze to jej je hasła itp., a nie mi?


No jeżeli ci to ona wysłała, a na to wygląda, to tak. Gdybyś to ty wysłał jej, to wtedy znaczyłoby, że to keylogger u ciebie :)

Ale sprzętowe keyloggery, do czego to doszło w dzisiejszych czasach ^^ I już nawet wiem jaki model :) Heh, ale i tak niezła wtopa, że koleżance udało się odgadnąć zupełnym przypadkiem hasło do tego :P
http://www.tbotech.com/key-katcher.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:19, ziptofaf napisał:

> Ale jest możliwość, że to ona mi wysłała to menu? i, ze to jej je hasła itp., a
nie mi?

No jeżeli ci to ona wysłała, a na to wygląda, to tak. Gdybyś to ty wysłał jej, to wtedy
znaczyłoby, że to keylogger u ciebie :)

Ale sprzętowe keyloggery, do czego to doszło w dzisiejszych czasach ^^ I już nawet wiem
jaki model :) Heh, ale i tak niezła wtopa, że koleżance udało się odgadnąć zupełnym przypadkiem
hasło do tego :P
http://www.tbotech.com/key-katcher.htm


Heh bo ewidentnie ona m to wysłała, z resztą widziałeś rozmowę którą wcześniej wysłałem, że to ONA mi wysłała to menu. Wielkie dzięki


Aleksandra
18:18
keykatcher 32K 3.9
18:18
000000 bytes free
18:18
1-View Memory
18:18
2-Erase Memory
18:18
3-Change Password
18:18
4-Disable recording
18:18
5-NETPatrol Output
18:18
6-Search for String
18:18
7-Exit

Aleksandra
18:18
Bye.
18:18
jezuuuu


Jeszce mnie dręczy pytanie, czy jak ona mi tylko wysłała to menu to wysłała mi też tego keyloggera? czy tylko menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:23, Maciej2194 napisał:

Jeszce mnie dręczy pytanie, czy jak ona mi tylko wysłała to menu to wysłała mi też tego
keyloggera? czy tylko menu

Jak ci ktoś wysyła fotkę wściekłego psa, to niczym ci to nie grozi, nie? :PP
Spokojnie, jesteś bezpieczny. Ona tylko wysłała ci logi, a nie samego keyloggera. Jeśli wysłałby - KAV by go wykrył. Zresztą - jak wyszło w trakcie twojej i Zipa rozmowy - to sprzętowy keylog, więc nie da rady go ''przesłać'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:47, Maciej2194 napisał:

heh...tylko, że koleżanka twierdzi że klawe ma normalnie podpiętą


Ten tekst się znikąd nie wziął, keylogger toto na pewno jest, co zresztą widać :) Proponuję jej przeskanowanie kompa antywirusem, może i są wersje programowe o identycznym menu jak ten sprzętowy. Tylko wtedy są raczej wykrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:54, ziptofaf napisał:

> heh...tylko, że koleżanka twierdzi że klawe ma normalnie podpiętą

Ten tekst się znikąd nie wziął, keylogger toto na pewno jest, co zresztą widać :) Proponuję
jej przeskanowanie kompa antywirusem, może i są wersje programowe o identycznym menu
jak ten sprzętowy. Tylko wtedy są raczej wykrywalne.



Nie chce spamować...ale toto tzn. co : D

napisz mi na gg<w opisie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 20:56, Maciej2194 napisał:

Nie chce spamować...ale toto tzn. co : D

toto = to = błąd w pisowni :)

Dnia 21.09.2009 o 20:56, Maciej2194 napisał:

napisz mi na gg<w opisie>

Nie miałem, nie mam i nie będę mieć GG ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...oficjalnie koleżanka ma keyloggera. Napisła na gg maciej i wyskoczyło jej to całe menu keyloggera ;p. Pytam sie jeszcze raz, to, że ona mi wysłą,a na gg to menu to nic sie nie stanie? Ten keylogger nie wejdzie na mego kompa?

Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 23:31, Maciej2194 napisał:

Dobra...oficjalnie koleżanka ma keyloggera. Napisła na gg maciej i wyskoczyło jej to
całe menu keyloggera ;p. Pytam sie jeszcze raz, to, że ona mi wysłą,a na gg to menu to
nic sie nie stanie? Ten keylogger nie wejdzie na mego kompa?

Cytując szypka26:
Jak ci ktoś wysyła fotkę wściekłego psa, to niczym ci to nie grozi, nie?
Przez GG można wysłać ci keyloggera tylko i wyłącznie w formie odrębnego pliku. Jak ci wyślę napis Format C:, to czy sformatuje ci się dysk? Nie. Tak samo jest i w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się