PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Millenium był jeszcze bardziej niestabilny od Win98. Wielu ludzi uciekało wręcz od ME, który był niedopracowany. Nie można tego powiedzieć o Win2k, który jest systemem stabilnym / mało zasobożernym i nadal używanym przez wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale 2k malo kto uzywa w domku :) gdyz to jest system typowo sieciowy :) i zastapil wysluzonego nt :D ktorego ja osobiscie sobie bardzo cenie :)

kogo stac by sobie kupic win 2k do kompa domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnij sobie darmowego everest :) tam bedziesz mial wszelkie interesujace CIe temperatury :)

jesli masz plyte glowna asusa skorzystaj z programu pc suite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xp też jest stabilny, w końcu podobnie jak 2k oparto go o windows jądro nt. (dobrze że nie 9x, bo wtedy dalej by trzeba było stabilnego domowego windowsa szukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:54, sig. napisał:

dobrze że nie 9x, bo wtedy dalej by trzeba było stabilnego domowego windowsa szukać

A co masz przeciw Win 98? ;-P
Ja cały czas używam 98SE i nie chcę się przesiadać na XP choć bezustannie próbują mnie do tego zmusić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mi sie zaiwesza komputer.Włączam gre jakąkolwiek pogram 5 -10 min i Stop-zawiesza sie i tak ciągle jest POMOCY!!!Nic mi sie nie przegrzewa sprawdzałem wszystko ok jak chce zrobic format to jest napisane tak:
Nie mozna sformatowac tego dysku,zakoncz dzialanie wszystkich narzedzi dyskowych i innych programow ktore korzystaja z tego dysku oraz upewnij sie czy w zadnym oknie nie jest wyswietlana zawartosc tego dysku.Wtedy ponow foramtowanie.Wszystko probowalem ntfs i fat 32 i zwykle fat nie mozna w trybie awaryjnym to samo.POMOCY!!! na dysku na ktorym jest windows sie nie da jak i na zwykłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 15:37, sig. napisał:

brak stabilności? pozatym już 3 miesiące po instalacji aż sie prosił o format c:

Ale czy ten brak stabilności nie wynikał przypadkiem z niedopracowania systemu? A jeśli tak, to czy nie należało się bardziej przyłożyć podczas jego opracowywania, ewentualnie dokonać pewnych korekt, a nie zaraz opracowywać kolejne systemy (2000, Millenium, XP) i wyciągać pieniądze za każdorazową nowość, zamiast jedynie kilka złotych (ewentualnie) za upgrade?!
Czy nie byłoby lepiej żebyśmy trzymali się jednego systemu i domagali się od Microsoftu jego poprawy zamiast rzucać się wciąż na kolejne nowe systemy, które po paru miesiącach również okazują się niestabilne i niedopracowane?
Kiedy to się skończy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy czasami skanuje Spybotem to wyskakuje mi okienko. A stacji nie ma dyku proże włozycdo dysku A i nie iwem o co mu chodzi. Wie ktos i czy miał ktoś podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to dokładnie co sietam bede rozpisywać skoro mozna zrobić screnna.
Raz zeskanuje normalnie raz z błedem dlaczego tak sie dzieje raz ta raz tak ????????????/

HELP HELP HELP HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 10:52, Arclight napisał:

Millenium był jeszcze bardziej niestabilny od Win98. Wielu ludzi uciekało wręcz od ME, który
był niedopracowany. Nie można tego powiedzieć o Win2k, który jest systemem stabilnym / mało
zasobożernym i nadal używanym przez wiele osób.


ha ha ha normalnie rozbroił mnie ten tekst...na codzien pracuje na 3, czasem 4 kompach, na kazdym inny system (98, 98se, 2000, xp), programy wgrane podobne...gry? tylko na 98 98se i xp ..który system regularnie, notorycznie i bez przyczyny sam sie wyłacza? 2000!!! kilka razy przez 5-6 godzin! na zadnym innym nie mam nawet zawieszki! to jego zrzucanie zasobów pamięci do...jest najdebilniejsza rzeczą jaka widziałem w windowsach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 19:40, morthi napisał:

moze dlatego ze on skanuje caly system lacznie ze wszystkimi napedami :) w tym z pustymi ?

A wiesz gdzie to ustawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć wszystkie zbędne programy, które działają w tle (antywir, firewall, gg itp.) Musisz być odłączony od sieci. Jeśli masz jakiś program emulujący działanie napędu również go wyłącz. Jeśli te rady nie pomogą, spróbuj przeskanować kompa ad-adware i potem spy-botem. Jeśli i to nie pomoże to reinstalacja spy-bota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się