PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 21:51, Jarzy napisał:

Nic nie dało,mam za to opcje "konfiguruj moje konto do korzystania z usługi .NET PASSWORD".Nie
ma opcji wyłączania hasła :/ Cholerny .net zadomowił sie w moim kompie i nie chce iść.


A próbowałeś je po prostu usunąć z okna Kont użytkowników? U mnie wystarczyło tam wejść, kliknąć w konto .net i tam "usuń konto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem.Tylko nadal nie moge wrócić do starego sposobu włączania i wyłączania kompa.Gdy łąduje sie system to najpierw pojawia sie okienko z logowaniem(wpisać login i hasło) a gdy wyłączam kompa to zamiast standardowego kolorowego okienka od win XP z opcjamia wyłącz,uruchom ponownie i wyloguj pojawia mi sie okienki w stylu Win 98.Ja chce to od Win XP!!Poza tym gdy naciskam ctrl+alt+del to zamiast od razu okienka z procesami,uruchomionymi programami itd. pojawia mi sie okno z szeregiem opcji typu meneżdżer urządzeń i zablokowanie kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no to masz taki sam problem, z jakim i ja się parę razy spotkałem (i ani razu nie udało mi się go rozwiązać). Po prostu zamiast ekranu logowania Windows XP pokazuje się zwykłe małe okienko na czarnym tle z polami na nazwę użytkownika i hasło, zgadza się? Jeśli tak, to ja dołączam się do problemu Jarzego i też chętnie solucję przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel Sterowania\Konta uzyszkodnikow, nastepnie Wybierz zadanie... ''Zmien sposob logowania lub wylogowywania uzyszkodnikow'' i tam zaznacz opcje ''Uzyj ekranu powitalnego''...

Jesli to nie pomoze to ja nie wiem ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sam sobie pomogłem ;) Coś mnie natchnęło i włączyłem spowrotem ekran powitalny i wszystko wróciło do normy!

Pitrek->dzięki,ale już to zrobiłem wczoraj :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam wielki problem. Moja drukarka nie drukuje tekstów w edytorach typu Word, Notatnik, Outlook. Drukują się tylko obrazki. Kiedy daje wydruk testowy wszystko jest pięknie - tekst i obrazki. Reinstalowałem sterowniki, odpinałem kabel USB, odpinałem kabel od prądu, restartowałem kompa, szukałem w ustawieniach. NIC! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:34, jaros251 napisał:

Witam! Mam wielki problem. Moja drukarka nie drukuje tekstów w edytorach typu Word, Notatnik,
Outlook. Drukują się tylko obrazki. Kiedy daje wydruk testowy wszystko jest pięknie - tekst
i obrazki. Reinstalowałem sterowniki, odpinałem kabel USB, odpinałem kabel od prądu, restartowałem
kompa, szukałem w ustawieniach. NIC! HELP!


Może open office pomoże? Nie dość, że darmowy to daje więcej możliwości niż wszystkie programy podane przez Ciebie.

20mb, język polski, openoffice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z ramami (Kingston PC 3200 2x512 MB).Otóż chodzą na 333 MHz a nie na 400 MHz.Próbowałem już zmieniać w biosie na (2 x 200) MHz ale nie zapisuje.
Czy da się coś zrobić ??
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję serdecznie.

20070208155104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie. Pisze już z własnego komputera, dziś odebrałem z serwisu. Wieści nie są dobre :(
Wyszło że winne są pamiątki. Ale nie ich ustawienie w biosie.
Problem wygląda tak...
W serwisie powiedzieli mi, że gry który się wywalają renderowane są w open GL... a gdy wszystko idzie przez directXa wszystko jest pięknie i ładnie. Każdy 3d mark działa jak trzeba, i wyniki dobre. Tak wyszło... Sprawdzili na innych pamiątkach i problemów żadnych.
Obie pamiątki corsaira poszły na naprawę gwarancyjną. Czekał na nie będę do 14 dni roboczych...
W zastępstwo na ten okres dostałem 2x 512 kingstona 667... Nie podoba mi się to, ale zawsze mam komputer własny...
Jak widać pięknie nie jest.

Ale mam za to nowe chłodzenie ;) I powiem wam, że jest dobre. A nawet bardzo. Z temp 50 st C przy normalnej pracy mam 34 :D Co kupiłem... Artic Colling Freezer 7 Pro :) Nawet od razu w sklepie mieli :) Co do głośności to sprawa do obgadania, jest jedynie ciut cichszy od boxa... No i wydaje ciut inny dźwięk :P W dodatku jest spory, ale ninja to to chyba nie pobije ;) zarzucam fotke... widać na niej pamiątki które dostałem w zastępstwo corsairów. (brzydkie, nie mają takiej fajnej osłonki :P)

Pozdrawiam.

20070208160457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dobrego firewalla-takiego,który nie obciąża za bardzo systemu i dobrze chroni kompa.Mam obecnie PC Tools Firewall Plus,ale mam wrażenie,że słabo chroni mi system i troche za bardzo go bociąża :/
Outpost odpada na starcie,bo w tej chwili zdaje sie jest płatny a ja szukam darmowego firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:21, Jarzy napisał:

Potrzebuje dobrego firewalla-takiego,który nie obciąża za bardzo systemu i dobrze chroni kompa.Mam
obecnie PC Tools Firewall Plus,ale mam wrażenie,że słabo chroni mi system i troche za bardzo
go bociąża :/
Outpost odpada na starcie,bo w tej chwili zdaje sie jest płatny a ja szukam darmowego firewalla.

Polecam Zone Alaram. Jest wersja darmowa, niby nie posiada kilku opcji ale komputer chroni dobrze. ja grając w WoW-a używałem tego firewalla i avast! -a do ochrony komputera i ani razu nie zostalem hackniety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 16:50, Radzisz napisał:

Polecam Zone Alaram. Jest wersja darmowa, niby nie posiada kilku opcji ale komputer chroni
dobrze. ja grając w WoW-a używałem tego firewalla i avast! -a do ochrony komputera i ani razu
nie zostalem hackniety :)

Literówka. zone alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobrze, że sprawa się rozwiązała. A ja już działam na nowym sprzęcichu..... :-D
C2D E6400 P5B Deluxe i do tego to samo co ty - Artic Colling Freezer 7 Pro. Jednak nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie znów (jak przy Scythe) hałasuje dysk twardy i nic poza tym. Z tym, że ja przestawiłem w BIOSie obroty na tryb "Optimal" - temperaturę w idle mam 43-45*C. Zdążyłem już zadzwonić do Asus Polska bo w pierwszej chwili doznałem szoku. Na X2 miałem w idle 28*C a tu na boxowym ok. 50*C. Jednak Intel czegoś nie dopracował. Ale teraz z nowym coolerem może być. Jedno jest pewne. Gołym okiem widać różnicę między działaniem (nawet samego Windowsa - otwieranie okien, aplkacji) Athlona X2 a C2D, czyli teoretycznie porównywalnych procków. Absolutnie nie żałuję zamiany. Nawet pamiątki działają na 800MHz (płyta automatycznie podbiła ich napięcie, żeby działały na tej częstotliwości) gdzie w AMD musiałem w BIOSie narzucić napięcie, CL i częstotliwość. Jestem SUUPPPPPEEEEERRRR zadowolony
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluje dobrego wyboru :) firma AC jest moim zdaniem najlepsza firma na rynku produkujaca tanie i bardzo wydajne chlodzenie a do tego jest ono cichsze od referencyjnych produktow konkurencji :)

ma jedna wade - wage :D komputer wyraznie robi sie ciezszy :)

@Jarzy
probowales moze przeniesc profil?

zaloz sobie drugi profil admina przenies do niego zawartosc swojego profilu pierwszego i usun pierwszy profil - moze to pomoze. Zapewne tez masz w oknie konta uzytkownikow w linku zmien sposob logowania lub wylogowywania uzytkownikow zaptaszone obie funkcje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego polegam tylko na plytach asusa i intelach :) niech inni mowia co chca... jestem wierny intelowi od poczatku jego istnienia na rynku komputerow pc... najpierw mioalem procki od IBM... ale to bylo daaaawno temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem Zone Alarma.Ten firewall co mam teraz jakiś szajsowny jest.Mnie chodzi o dokładnośc i nieduże obciążenie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja osobiście Asusa nie zdradziłem nigdy (i on mnie też..... ;-) )
Co do procków to poza szokiem temperaturowym jest super. Szkoda, że nie miałem więcej kasy na 6800Extreme.... Ale poczekam na 45nm. Zobaczymy czy wtedy Intel powalczy z temperaturami.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:35, mrosi napisał:

/.../

Też się cieszę ;) Wspomnę jeszcze, że mam najnowszy bios ;) Wiecie, chłopaki nie wiedzieli co robić i tego spróbowali :)

Widze że temp. procka na boxie Tobie też się nie spodobała...
Tylko jedno mnie ciekawi. Co mogło być nie tak z DWOMA sztukami pamięci na raz? czy to możliwe? zmusiło mnie to do myslenia. i nic nie wymyśliłem :D

Co do wagi chłodzenia... Zgadza się, obudowa robi się cięższa. Ale przy wagach typu 20 kg - 21 kg takiej zmiany się nie odczuwa... :P

Mam do Ciebie jedno pytanie. Wziąłeś asusa p5b wersję deluxe. Dziś gadałem sobie z chłopakiem w serwisie i pytałem czym to się właściwie różni... Wiedziałem że systemem chłodzenia i czymś tam jeszcze. To samo mi powiedział, powiedział również że nie zauważyłbym dużej różnicy przy tych 2 płytach oprócz płyty. Są zapewne lepsze pod OC... ale jak jest ze stabilnością? Korzystając z procka amd też na asusie siedziałes. Czy ten deluxe jest lepszy "jakościowo" od wczesniejszej płyty? :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:34, Radzisz napisał:

> /.../

Dnia 08.02.2007 o 19:34, Radzisz napisał:

tam jeszcze. To samo mi powiedział, powiedział również że nie zauważyłbym dużej różnicy przy
tych 2 płytach oprócz płyty.

poprawka oprócz ceny i kolorku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z ramami (Kingston PC 3200 2x512 MB).Otóż chodzą na 333 MHz a nie na 400 MHz.Próbowałem już zmieniać w biosie na (2 x 200) MHz ale nie zapisuje.
Czy da się coś zrobić ??
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję serdecznie.

Czy ktoś mógł by mi odpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się