PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Czy wszystkie inne gry chodzą ok???
Może zmieniałeś jakieś sterowniki???

Może warto grę odinstalować, usunąć wszystkie pliki pozostałe (poza savegame), w szczególności mowa o plikach konfiguracyjnych (tu musiałbyś sprawdzić gdzie co się zapisuje, bo nie wszystko w katalogu z grą ale często też w Document and Settings/Twój Profil/Twoje Dokumenty lub w profilu ogólnym, lub w tym lub w tym ale w katalogu Dane Aplikacji.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisk to najmniejszy problem , wkurza mnie to ścinanie i to tylko w oblivionie , mam najnowsze stery do wszystkiego i nie wiem co jest , inne gry chodza bez zająknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:53, cmurder napisał:

pisk to najmniejszy problem , wkurza mnie to ścinanie i to tylko w oblivionie , mam najnowsze
stery do wszystkiego i nie wiem co jest , inne gry chodza bez zająknięcia


Skoro tylko oblivion, to widać tak już ma.
Być może problem jest z adresowaniem textur do pamięci.

Jest tyle innych fajnych gierek :D Oblivion mi się znudził, gdy zostały same OGi do przejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:56, RobeN napisał:

> pisk to najmniejszy problem , wkurza mnie to ścinanie i to tylko w oblivionie , mam najnowsze

> stery do wszystkiego i nie wiem co jest , inne gry chodza bez zająknięcia

Skoro tylko oblivion, to widać tak już ma.
Być może problem jest z adresowaniem textur do pamięci.

Jest tyle innych fajnych gierek :D Oblivion mi się znudził, gdy zostały same OGi do przejścia...

Szczerze mówiąc zgadzam się z Tobą , po prostu nie jest mi dane w to zagrać , ale tak bardzo się tym nie przejmuję , cóż może Bioshock po raz drugi .Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu autostart przestał działać ciągle musze wchodzić w mój komputer by odpalić grę, płyte. Nie pojawia się także Okieko w przypadku pustych płyt. A jeszcze ikonka danej gry zostaje mimo wyciągniećia płyty. Mam stacje dysków DVD: PIONEER DVD-RW DWR-112D. Co robić by przywrócić te ustawienia?

1: Wyczyściłem rejestr i niepotrzebne pliki ale nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 12:21, sig. napisał:

> A wiecie może czemu u mnie komputer się zacina? Mam Windowsa XP. To może być od dysku
czy od
> Windowsa?
co rozumiesz przez zacina się?


No jak np. gram długo, jakieś 5 godzin to mi się komputer się zacina i nie mogę nic zrobić. Nie mogę włączyć Menedżera zadań Windowsa[CTRL+ALT+Delete], ani ALT i F4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z DOSem. Strasznie się tnie pod xpekiem (nawet taki zwykły norton commander czy pascal). Czy trzeba coś ustawić, żeby działało normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:07, lampak napisał:

Mam problem z DOSem. Strasznie się tnie pod xpekiem (nawet taki zwykły norton commander czy
pascal). Czy trzeba coś ustawić, żeby działało normalnie?

Może jak DOS''a uruchamiasz? Tzn. przez emulator, czy zwyczajnie. Jeżeli to drugie, to jest to normalne. Jedynym sposobem na płynny DOS pod XP''kiem jest DosBox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:40, Grochola napisał:

> > A wiecie może czemu u mnie komputer się zacina? Mam Windowsa XP. To może być od dysku

> czy od
> > Windowsa?
> co rozumiesz przez zacina się?

No jak np. gram długo, jakieś 5 godzin to mi się komputer się zacina i nie mogę nic zrobić.
Nie mogę włączyć Menedżera zadań Windowsa[CTRL+ALT+Delete], ani ALT i F4.

może się coś przegrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wkurzający problem - mianowicie, gdy używam Firefox''a, to nie mogę dodawać postów. Mogę przeglądać forum itp., ale po wciśnięciu dodaj post nic się nie dzieje. Wie ktoś, jak temu zaradzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:38, mrosi napisał:

/.../

Zamknij przeglądarkę, wyczyść cache i uruchom ponownie. No chyba, że nie zainstalowałeś javy...

Tyle, że jeszcze tydzień temu wszystko działało...A javę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:36, ziptofaf napisał:

Mam taki wkurzający problem - mianowicie, gdy używam Firefox''a, to nie mogę dodawać postów.
Mogę przeglądać forum itp., ale po wciśnięciu dodaj post nic się nie dzieje. Wie ktoś, jak
temu zaradzić????

Najprawdopodobniej masz zablokowane wyskakujące okienka...

Więcej informacji na ten temat, znajdziesz tutaj
Firefox i wszystko co z nim związane
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=174#u_1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:39, balduran2 napisał:

Najprawdopodobniej masz zablokowane wyskakujące okienka...

To nie to - samo okienko, w którym piszę post (np. po kliknięciu odpowiedz) się pojawia. Nie działa tylko samo dodawanie postów do forum.

Dnia 01.10.2007 o 17:39, balduran2 napisał:

Więcej informacji na ten temat, znajdziesz tutaj
Firefox i wszystko co z nim związane
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=174#u_1003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:39, ziptofaf napisał:

Tyle, że jeszcze tydzień temu wszystko działało...A javę mam.


Spróbuj uruchomiś FF w trybie awaryjnym (jest taka opcja - masz dwie ikony w Menu Start) a jeśli w tym trybie będzie tak samo to po prostu zainstaluj jeszcze raz FF (bez odinstalowywania starej). Może po prostu FF coś pogubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam taki problem bo nie chce mi wogóle działać napęd w menadżerze pisze mi ze działa poprawie ale zadnej płytki nie chce mi otworzyć nie wiem co jest grane mam nagrywarke dvd. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:54, mattex napisał:

czesc ja mam taki problem bo nie chce mi wogóle działać napęd w menadżerze pisze mi ze działa
poprawie ale zadnej płytki nie chce mi otworzyć nie wiem co jest grane mam nagrywarke dvd.
prosze o pomoc


Wiesz miałem podobny problem tylko że napęd nie chciał nic czytać i okazało się że był zepsuty niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:54, mattex napisał:

czesc ja mam taki problem bo nie chce mi wogóle działać napęd w menadżerze pisze mi ze działa
poprawie ale zadnej płytki nie chce mi otworzyć nie wiem co jest grane mam nagrywarke dvd.
prosze o pomoc


Po pierwsze - wyczyść głowicę lasera - możesz użyć do tego płytki czyszczącej dostępnej w praktycznie każdym sklepie z komputerami, art. foto i video.
Po drugie - gdybyś był tak uprzejmy wyrażać się bardziej po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włączyłem kompa i chce zainstalowac nową gre a tu wogóle nie znajduje mi nic na płycie i jak daje prway przycisk myszy otwórz na napedzie to wyskakuje mi stacja dysków CD(G) i nic nie ma wogóle a w menadżerze pisze że wszystko działa poprawnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się