Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Piątek 13 (trzynastego)

71 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 16:22, Darkstar181 napisał:

Jest na BARDZO dobrej drodze...

Co teraz robi?
Pewnie je.
Będzie go więcej i więcej, więc będziesz miał więcej pecha.

Dnia 13.10.2006 o 16:22, Darkstar181 napisał:

Gdyby naprawdę tak było,juz by dawno wrócił tam,skąd przybył... to była ironia.

Wiem ;] Tak źle to ze mną nie jest.

Dnia 13.10.2006 o 16:22, Darkstar181 napisał:

Skąd taki głupi przesąd o czarnych kotach,i tym piątku?

Dobre pytanie. Ktoś odpowie?
Ludzie wymyślają różne rzeczy, mogło się zacząć od kłótni sąsiadów ;]

Dnia 13.10.2006 o 16:22, Darkstar181 napisał:

No i wszystko jasne:) Dzięki za wytłumaczenie:)

To Ty tego nie wiedziałeś? Hm, służę pomocą. Przypomniałem sobie pewną anegdotę.
Na teście z J. polskiego, trzeba było wstawić nazwy mieszkańców [odpowiedź pogrubiona]:
Gdy pojedziesz do Gruzji, spotkasz tam mieszkańców Gruzji
Zgadza się? Zgadza się. Ale nie dostał punktu. To tak jak tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nie popsujcie się,że takie niby szczęście,bo lekcji nie macie:)

Dzisiaj jest dzień nauczyciela,nie? :) ( ja z tej okazji w szkole fige z makiem miałem...oprócz tego 3 kartkówy pisałem,jedną niestety zawaliłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym trzynastym jednak jest... Teoretycznie nic nie mogło pójść źle, a tu sprawdzian z matmy okazał się dość hardkorowy... No ale nic nie mówię, dzień się jeszcze nie skończył, zawsze może mi jeszcze sufit spaść na głowę, kanapka eksplodować albo obcy dokonają inwazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oke chcecie usłyszeć prawdę o piątku 13stego ? Powerslave troszkę wyjaśnił jednak bardziej wyjaśnię. No.. usiądzcie bliżej siebie i ogniska bo wiatr wieję, zdrarzyło się to wiele lat temu, był rok przestępny i data dość niecodzienna bo piątek 13stego. Na biwaku w Crystal Lake bawiły się dzieci, jeden był wyraźni inny od innych dzieci i jak to dzieci zaczęły mu się naprzykrzać. "Zabawa" przeniosła się na pomost, tam nagle jakiś dzieciak popchnął chłopczyka tego - Jasona do wody, a że nie umiał pływać, niestety utonął. Dzieci się rozpiegły, spytacie gdzie byli opiekunowie? No cóż, był to chłopak i dziewczyna, studenci 3-4 roku bodajże psychologii, więc mieli praktyki, zabawiali się razem gdzieś w jednym z domków kempingowych. Matka Jasona była oburzona i awanturowała się, to młodzi opiekunowie ją zabili. Kilka lat później Jason Voorhees powstał z jeziora i zaczął się mścić za śmierć, przede wszystkim matki, i mordował młodzież która przyjeżdzała do Crystal Lake.
Wspomniany film właśnie bazuje na tej "fabule" :) Jest 9 częsci Piątku 13stego, + Jason X oraz kinowa wersja filmu Freddie vs Jason, czyli dwóch słynnych morderców. Co warto obejrzeć? Minimum pierwsze 3-4 części Piątku 13stego i wersję kinową, to wszystko jest można powiedzieć przeciętne jednak fajnie się ogląda zwłaszcza Piątki, horrory to właśnie były dobre z przed 20 lat, teraz to już nie ma tego "czegoś".
A teraz moi mili schowajcie chleb, musztardę, wywalcie niedojedzone kiełbaski, niech ktoś zgasi ognisko i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha.Dzisiaj miałbym najgorsze lekcje.
Fizyka.
A zgadnijcie jaki mam numer w dzienniku?Bravo!13 wiedziałem że proste.
Idę o zakład iż wszyscy nauczyciele by mnie spytali xD
A tak to 3 lekcje (proste) i papa:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tam nie narzekam oprócz tego, że trafił się dzień nauczyciela czego nie znoszę :P Tak poza tym to dwie 5 to chyba dobrze więc nei narzekam. Przykro mi Markus z powodu sprzętu, ale przynajmniej będziesz grał na wyższych detalch. Ciekawi mnie tylko co jest tego powodem..Jka gra?? czy moze gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątek trzynastego. Taa, dzień taki jak każdy. Nie wiem dlaczego ludzie uważaję, że to dzień pechowy. Zabobon. Mnie takie pierdy nie ruszają. Zabawa dla dzieci. Jeśli komuś się coś złego przydaży to mówi, że piątek trzynastego jest. Ale jak ta sama rzecz przydaży się w inny dzień to na to się nie zwraca jaki dzisiaj dzień. Taa, to się nazywa głupota ludzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że to z 13 piątkiem to zwykły zabobon, bujda i pierdoły jakieś.
Normalny dzień jak każdy inny. To że jest pechowy to taki sam kit jak ze świętym mikołajem albo że w wigilie zwierzęta mówią. Co za bzdura. 13 nie jest pechowa tak jak 7 nie jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie dzien minol cakiem niezle ale i tak sie nie przejmuje bo w to nie wierze mozna sobie pozartowac ze 13 pecha przynosi itp ale tak na serio nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historyjka się mi dzisiaj przydażyła.

Czekam rano na przystanku na spóźniającego się kumpla, bo mieliśmy jechać na basen.
Podchodzi do mnie babićka i się pyta czy nie wiem który autobus jedzie na morzysław(takie osiedle). To ja jej mówie, że spradze. Podchodze do rozpiski, ale nagle podjeżdża autobus, jechał dość szybko kierowca był już widocznie spóźniony. To była 60, a więc po przejechaniu 50m, na skrzyżowaniu, skręcała w przeciwnym kierunku niż ta pan chciała jechać.
Babacia: A może ten tam jedzie. (Bardziej stwierdziła niż zapytała)
Ja: Ten tam raczej nie jedzie.
Babcia: Jednak sprawdze.
Podeszła a kierowca zamknął jej drzwi, przed nosem, no to zaczyna pukać. Kierowca otwiera, babcia wkłada wbiła jedną nogą, a on zamyka i ją przytrzasnął.
Babka nagle zaczyna się wydzierać: CO ROBISZ ZASRAŃCU?!?!
Kierwoca znowu otwiera drzwi babuśka wchodzi i słysze słodkim głosikiem starszej pani: Panie kierowco czy ten autobus....
Wtedy drzwi się zamkneły i ta pani pojechała w ogóle w przeciwną strone.

Hehe, troche mi głupio się przyznać, ale wyłem jak idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:19, Delta Andrzej napisał:

Powiem wam że to z 13 piątkiem to zwykły zabobon, bujda i pierdoły jakieś.
Normalny dzień jak każdy inny. To że jest pechowy to taki sam kit jak ze świętym mikołajem
albo że w wigilie zwierzęta mówią. Co za bzdura. 13 nie jest pechowa tak jak 7 nie jest szczęśliwa.



Święta racja, ale jeśli każdy był by racjonalistą to jak szary był by nasz świat? Sam nie wierze, ale ludzi się nie czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem przesądny, ale ci którzy dostali dziś degrada mogą sobie wierzyć :) Dzien jak każdy inny, dla mnie nawet szczęśliwy, bo nam lekcje skrócili i na żadne akademie nie musiałem iść, więc dla mnie to raczej dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj polazłem do dentysty brrr... okazało się jednak że pani stomatolog nie ma i przełożono mi wizytę na... 13 listopada. Jak niefart to niefart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się urodziłem 13 i żyję!Nie rozumiem tego całego gadania o pechu.Przecież fajtłapy nie rodzą się zwykle w 13(no,chyba że ja-bumelant):)W Ameryce powstał Klub 13.Wszyscy członkowie urodzili się 13,mają składkę 13 pensów,jadają o 13...i żyją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować