Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Czlowieku! Pisze ile moge. Mam tez inne zajecia niz siedzenie i gapienie sie w monitor. Zreszta. Jak chcesz mnie usunąć z gry to napisz ze moja postac ktos zabil albo cos a nie ze po prostu znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Primo: OT piszemy w nawiasach kwadratowych.
Due: jak piszesz do mnie, to pisz w oknie odpowiedz.
Tree: Skoro nie chcesz grać, to powiedz.
Qatro: Najpierw się kogoś wywala, a potem niszczy postać, a nie odwrotnie. I zaraz Cię na prawdę wywalę za nie przestrzeganie regulaminu. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:54, rogoz94 napisał:

[Primo: OT piszemy w nawiasach kwadratowych.
Due: jak piszesz do mnie, to pisz w oknie odpowiedz.
Tree: Skoro nie chcesz grać, to powiedz.
Qatro: Najpierw się kogoś wywala, a potem niszczy postać, a nie odwrotnie. I zaraz Cię na prawdę
wywalę za nie przestrzeganie regulaminu. ]

[Nie powiedzialem ze nie chce grac tylko ze pisze ile moge a ty sie czepiasz. P.S. to ja jesze gram czy jestem wyrzucony?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glalin podniósl sie z ziemi. Wzdrygnąl sie na mysl o Sępnej Puszczy. Bylem tam gdy uciekalem z ojcem. Wzięli nas do niewoli. Mój ojciec tam zginąl a ja ucieklem. Ale jezeli to ma byc jedyne wyjscie to pojde tam jeszcze jeden raz.-powiedzial do grupy Glalin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ludzie szybciej, musimy się pośpieszyć inaczej on umrze.
Madras jechał na koniu obok noszy z Luke''iem. Był bardzo spięty bo widział, że Luke robi się coraz bledszy. Nagle zaaświtał mu w głowie pomysł.
- Wybierzmy najśmiglejszego konia, najdzielniejszego wojownika i niech zagierze go do Sępnej Puszczy. Naprawdę trzeba się pośpieszyć. Kto zgłasza się na ochottnika... Pamiętajcie, że trzeba być szybkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ja pójdę! Nic mu się nie stanie i najdalej za dwa dni dotrzemy do Puszczy.

[Ja się wyłączam. Olga przejmuje obowiązki MG. Jak będziecie w Puszczy, opowiem Wam, co zaszło podczas wyprawy. Narqa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inthar patrzał na rysujące się na horyzoncie potężne korony pierwszych drzew Sępnej Puszczy .
Sępna Puszcza pomyślał . Lubił to miejsce, chodź wielu uważało je za straszne . Martwił się o Luka .
Choć był w drużynie od niedawna, zdążył go już polubić . No i Luke uratował mu życie .
inthar miał nadzieję, że Rogoz nie napotka żadnych trudności w podróży z rannym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Nie podoba mi się to - rzekł Sulnar - Wchodzimy do Mrocznej Puszczy od strony południowej. Znacznie bliżej jest do Lorien niż do siedziby Elfów z Mrocznej Puszczy. Poza tym idąc do Elfów będziemu musieli przejść obok Dol Guldur. Znacznie prościej byłoby pójść do Lorien. Nie wiem co chcemy osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madras wiedział, że Rogoz to dobry wojownik, ale bał się. Naprawdę bał się czegoś nie wiedział czego, ale czegoś się bał. Miał nadzieję, że nic nie stanie się Rogozowi i luke''owi podczas podróży. Stał i atrzyłjak Rogoz na koniu znika wśród drzew. W głębi duszy owiedział sobie, że teraz musi zaopiekować się dróżyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ja pójdę !-rzekł Himhith-w końcu jestem magiem natury i wiem jak zostać niezuważonym.-I od razu wszedł w gęstwine lasu...

[ja was spotkam juz w puszczy...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Możę ja też pójdę - powiedział Inthar - w końcu się tu urodziłem i wychowałem
Po chwili zniknął w gąszczu .
Chciał dogonić Himhitha i i razem z nim poczekać w pusczy na resztę drużyny.
Zastanawiał się, czy spotka tu kogoś, kogo zna z dzieciństwa .
Chociaż nie łączyła go z elfami jakaś szczególna więź, zawsze miło było znów ujrzeć znajomych z młodzieńczych lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować