Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Jak jedna osoba może zmienić wizerunek firmy

77 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 12:30, Markus89 napisał:

Znów off topujesz a w dodatku pewnie nie znasz sytuacji jaka tam panuje. Powstrzymaj się od
dalszych tego typu wypowiedzi bo trzeba będzie sprowadzić tutaj modka :P


Tak... a Ty napewno znasz tą sytuację, prawda? Ja poprostu wyciągam logiczne wnioski.
Po drugie uważaj, żebyś sam nie padł ofiarą moderatora - bo to oni są od pouczania i pilnowania pożądku a nie Ty! A jak już wcześniej zauważył SwenG - przedstawianie argumentów jest częścią dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończę rozmowę w ten sposób bo naprawdę niektórzy nie chcą/ nie potrafią nie rozumieją jak się do nich pisze iż:

Tak będzie oficjalne informacja
tak będą przeprosiny
i tak klub ruszy

Więc proszę przestańcie drążyć temat i tylko krytykować. KG ma być i będzie czymś dużym. Nikt nie ma graczy w d...jak pisał SwenG nie chcę też aby mi ktoś wchodził do ... jak też on pisał.

Po prostu chcę aby poczekać chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:31, nathanadler napisał:

nowa firma narazie nie zajmuje sie starym KG, to co było a to co będzie to 2 różne rzeczy.


Oj widzę że troche się zgubiłeś w tym ściemnianiu :)
Co ma do rzeczy czym obecnie zajmuje się nowa firma? Nasz dyskusja zaczeła się od tego że stwierdziłeś iż skomplikowane jest wysłanie maili z przeprosinami bo maile trzeba ''wyciągać'' pojedyńczo, gdy stwierdziłem że napewno można to zrobić w pare minut - delikatnie próbujesz zmienić temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:42, Kmotek napisał:

> nowa firma narazie nie zajmuje sie starym KG, to co było a to co będzie to 2 różne rzeczy.


Oj widzę że troche się zgubiłeś w tym ściemnianiu :)
Co ma do rzeczy czym obecnie zajmuje się nowa firma? Nasz dyskusja zaczeła się od tego że stwierdziłeś
iż skomplikowane jest wysłanie maili z przeprosinami bo maile trzeba ''wyciągać'' pojedyńczo,
gdy stwierdziłem że napewno można to zrobić w pare minut - delikatnie próbujesz zmienić temat.

Zapraszam do nas do firmy porozmawiamy i zobaczysz że KG to nie takie łatwe jak ci się wydaje. Koniec.

I tak to co tu robimy to offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, z czego wszyscy tak się cieszą w tym wątku? Że Cenega zatrudniła osobę, która publicznie przeprasza za wtope z Klubem Gracza. Widać przecież, że nie dają sobie rady z całą sytuacją. No bo jeżeli wysłanie maila z informacją przekracza kompetencje "nowej firmy" to ciekawe co dopiero z uruchomieniem jakiejś bardziej złożonej usługi.

Na pudełkach Cenga pięknie opisuje jakie to czekają nas bonusy, jeżeli wybierzemy ich produkt, a jak już wydamy pieniążki to chowają głowę w piasek. Kiedyś tam poinformują, że to może zacznie działać. Raczej nie wyślą maila do wszystkich, bo to zbyt skomplikowane, więc chyba trzeba wypatrywać znaków na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:45, nathanadler napisał:

Zapraszam do nas do firmy porozmawiamy i zobaczysz że KG to nie takie łatwe jak ci się wydaje.
Koniec.


No to jeżeli to jest takie trudne dla Was, to może najpierw trzeba było uporać się z problemami a dopiero później obiecywać graczom złote góry.

Wogóle tego typu teksty świadczą o amatorskim podejściu do firmy. Bo jakie dla mnie ma znaczenie czy to jest skomplikowane czy nie. Obiecaliście mi bonus za te punkty dostane coś a reszta mnie nie interesuje i jest Waszym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:55, Koleś napisał:

Ja nie wiem, z czego wszyscy tak się cieszą w tym wątku? Że Cenega zatrudniła osobę, która
publicznie przeprasza za wtope z Klubem Gracza. Widać przecież, że nie dają sobie rady z całą
sytuacją. No bo jeżeli wysłanie maila z informacją przekracza kompetencje "nowej firmy" to
ciekawe co dopiero z uruchomieniem jakiejś bardziej złożonej usługi.

Na pudełkach Cenga pięknie opisuje jakie to czekają nas bonusy, jeżeli wybierzemy ich produkt,
a jak już wydamy pieniążki to chowają głowę w piasek. Kiedyś tam poinformują, że to może zacznie
działać. Raczej nie wyślą maila do wszystkich, bo to zbyt skomplikowane, więc chyba trzeba
wypatrywać znaków na niebie.


Nie jestem osobą od KG, podaję niektóre informacje o których wiem. Przeprosiłem już ludzi tutaj na forum. Na razie nic więcej nie piszę o KG, o mailach itd. Bo i tak nikt nie chce tego zrozumieć. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:03, nathanadler napisał:

Nie jestem osobą od KG, podaję niektóre informacje o których wiem. Przeprosiłem już ludzi tutaj
na forum. Na razie nic więcej nie piszę o KG, o mailach itd. Bo i tak nikt nie chce tego zrozumieć.
A szkoda.


Jak jedna osoba może zmienić wizerunek firmy??
Wycofać się gdy zaczynają padać trudne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:16, Koleś napisał:

> Nie jestem osobą od KG, podaję niektóre informacje o których wiem. Przeprosiłem już ludzi
tutaj
> na forum. Na razie nic więcej nie piszę o KG, o mailach itd. Bo i tak nikt nie chce tego
zrozumieć.
> A szkoda.

Jak jedna osoba może zmienić wizerunek firmy??
Wycofać się gdy zaczynają padać trudne pytania.

A potem słuchać że chowamy głowę w piasek.
Ach..

Od dziasiaj nie odpowiedam na pytania dotyczące KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:25, nathanadler napisał:

A potem słuchać że chowamy głowę w piasek.
Ach..


No cóż, prawda czasami bywa nie przyjemna.

Dnia 18.10.2006 o 13:25, nathanadler napisał:

Od dziasiaj nie odpowiedam na pytania dotyczące KG


Co by kończyło wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 12:30, Markus89 napisał:

Znów off topujesz a w dodatku pewnie nie znasz sytuacji jaka tam panuje. Powstrzymaj się od
dalszych tego typu wypowiedzi bo trzeba będzie sprowadzić tutaj modka :P

Ależ proszę sprowadź, przynajmniej jeden mod śledzi ten temat na bierząco i nawet ze mną rozmawiał o tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:43, Koleś napisał:

> A potem słuchać że chowamy głowę w piasek.
> Ach..

No cóż, prawda czasami bywa nie przyjemna.

> Od dziasiaj nie odpowiedam na pytania dotyczące KG

Co by kończyło wątek...

Dokładnie. Pytania o KG do wątku o KG. Jeśli będę oficjalnie coś wiedział napisze. Je staram się dobrze wykonywać swoją pracę. Chcę pomagać i coś robić. To że jestem atakowany o to przez Was przywzwyczajam się. Ale dlaczego muszę cały czas powtarzać to samo w 3 wątkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 13:50, SwenG napisał:

Ja się potnę, no wtórny analfabetyzm mnie dopada - oczywiście "bieżąco"


nie martw się. zazwyczaj tak jest podczas czytania postów osób które mają problemy z ortografią, niesety ludzkie oko zapamiętuje tę błędy a jak przyjdzie coś napisać to zastanawiasz sie np. przez jakie "u" piszę sie wu(ó)jek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:38, netka1984 napisał:

nie martw się. zazwyczaj tak jest podczas czytania postów osób które mają problemy z ortografią,
niesety ludzkie oko zapamiętuje tę błędy a jak przyjdzie coś napisać to zastanawiasz sie np.
przez jakie "u" piszę sie wu(ó)jek ;)

No wiem, wiem, tyle, że walka na forum z dyzmózg^H dysortografią jest jak walka z wiatrakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 14:40, SwenG napisał:

> nie martw się. zazwyczaj tak jest podczas czytania postów osób które mają problemy z ortografią,

> niesety ludzkie oko zapamiętuje tę błędy a jak przyjdzie coś napisać to zastanawiasz sie
np.
> przez jakie "u" piszę sie wu(ó)jek ;)
No wiem, wiem, tyle, że walka na forum z dyzmózg^H dysortografią jest jak walka z wiatrakami
;)


hehe, dokładnie. No chyba, że CDP zrobi skrypt który automatycznie będzie poprawiał błędy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytałem sobie to wszystko i widzę jak bardzo rączka rączkę myje, sama śmietanka tam się zebrała i nic tylko ją zlizywać, ale uważać, żeby za tłusta nie była, bo po niej brzuszek boli, całe to wychwalanie Cenegi to zwykłe komuszydełko, a teksty nathandera przypominają tłumaczenia z translatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować