Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

14 świetnych gier za małą kasę - ujawniamy kolejne tytuły!

93 postów w tym temacie

Aaaa... nie mam kasy, a tak to kupiłbym DS2 :/. Kurde... A jeśli chodzi o resztę to zupełnie mnie nie interesuje :P - np. SWAT 4 wolałbym kupić Złotą Edycję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, bardzo fajnie że dostaniemy gierki CDPR, tylko szkoda że niektóre stare edycje nie były spolszczone- Antologia Blizzard- no cóż, ja bym był baardzo zadowolony gdyby zawartość była chociaż z napisami polskimi.
Ale ja bym nie narzekał na CDP- mam też pytanko- czemu nie walczycie z cenegą, o współpracę z Eidosem- na wszelkie sposoby, chociażby uświadamianie totalnych błędów cenegi, oraz jej ignorancjii, oraz jakości spolszczeń... ;)
Ale czemu niektórzy narzekają? Fajne gry za naprawdę MAŁĄ kasę, a oni jeszcze narzekają... bierzesz >50zł zamówienie i tyle, a nie...
Byleby więcej. Ja szczerzę ząbki do MotoGP3... a, no tak pierw do jakiegos PC aby poszlo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 22:13, Deejay napisał:

yyy... a cóż innego można nazwać strategią niż "strategię czasu rzeczywistego"...?

Sam fakt, że do strategii trzeba dodawać określenie "czasu rzeczywistego" (niektórzy nazywają ją też "strategią zręcznościową") już mówi, że to nie jest czysta, klasyczna strategia :-)
To tak jak kiedyś w PRL-u i innych demoludach prowadzono "gospodarkę socjalistyczną" podczas gdy na całym świecie była po prostu gospodarka.
Ale to nie jest temat na tego typu dyskusje więc (aby mnie nie zbanowano) - kończę.
Bez urazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:15, Mario / CDP napisał:

> Mierność nad miernościami

Gry to rzecz gustu, aczkolwiek taki komentarz oznaczac może, że w prasie branżowej te tytuły
trafiały do rubryk typu "kaszanka zone". Jest jednak inaczej, chyba przesadziłeś z tą miernością.

Pozdrawiam,

moja wypowiedź jest subiektywna, to jest moje prywatne zdanie - spodziewałem się tytułów, które będą mi bardziej odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:23, Śmiechu410 napisał:

A ja kupię TRS 2006... Już od dawna miałem go zamiar kupić, ale zawsze wybierałem inną grę...
:-)


Tu małe info, Trainz bedzie w opcji CD, jak uprzednio i DVD

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:17, Sephirath napisał:

Hehe, CDP używa CD-Action w argumentacji :)


Hmm, po pierwsze napisałem "typu Kaszanka Zone" po drugie nie rozumiem, czemu "hehe" ;)

Dnia 16.10.2006 o 18:17, Sephirath napisał:

Ponawiam pytanie: Czy te gry będą wydane z ostatnią (przed oddaniem to tłoczni) dostepnym patchem
czy w wersji 1.0?


Napisz, którą grą jesteś zainteresowany, a ja sprawdzę w wersji z jakim numerkiem jest wydana.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 10:57, Mario / CDP napisał:

> A ja kupię TRS 2006... Już od dawna miałem go zamiar kupić, ale zawsze wybierałem inną
grę...
> :-)

Tu małe info, Trainz bedzie w opcji CD, jak uprzednio i DVD

Pozdrawiam,


W zwiazku z reedycją TRS06 może wkoncu (po zaledwie pol roku) zrobilibyście coś w sprawie patcha SP1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 11:01, Mario / CDP napisał:

Hmm, po pierwsze napisałem "typu Kaszanka Zone" po drugie nie rozumiem, czemu "hehe" ;)

Bo jestem z natury wesół :)

Dnia 17.10.2006 o 11:01, Mario / CDP napisał:

Napisz, którą grą jesteś zainteresowany, a ja sprawdzę w wersji z jakim numerkiem jest wydana.

Tony Hawk American Wasteland oraz dodatki do Settlersów, jeśli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dungeon siege z racji tego że jest black edition nie spowalnia już z powodu tego że jest PL, tak jak było w wersji premierowej...? i czy filmiki w tej edycji wyświetlają się już prawidłowo (czytaj "w ogóle się wyświetlają...) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować