Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

14 świetnych gier za małą kasę - ujawniamy kolejne tytuły!

93 postów w tym temacie

To przegięcie ja płace za DS2 129zl a rok później cena spada do 39 zł, się wogóle premier nie opłaca kupowac ;D
No chyba że gra żywa legenda klasyk ;] Ale DS2 tak bez echa troszkę jakby przeszło, może dlatego cenka spadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to!!! Tzn. swoista wojna Cenega kontra CD Projekt - co widzę... wydajecie znowu "Dungeon Siege II" kiedy wiadomo, że niedługo Cenega wyda.... "Dungeon Siege II: Edycja Deluxe" - wydaliście ponownie niedawno "Codename Panzer Faza 2" kiedy było wiadome, że Cenega wyda" Codename: "Panzers Złota Edycja"... (czyli część pierwszą i drugą)... po co to?

A kto będzie wydawał gry które w ogóle nie ukazały się na rynku polskim a na które czeka duże grono chętnych - przykład dodatek do "Victorii"!!! CD Projekt onegdaj wydał "Victorię"... a kto wyda dodatek do tej gry - co was to obchodzi skoro może sobie wydzierać wzajemnie (Cenega i CD projekt) inne tytuły! Brrrrr!

Jestem zły na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:37, strajker napisał:

Nie podoba mi się to!!! Tzn. swoista wojna Cenega kontra CD Projekt - co widzę... wydajecie
znowu "Dungeon Siege II" kiedy wiadomo, że niedługo Cenega wyda.... "Dungeon Siege II: Edycja
Deluxe" - wydaliście ponownie niedawno "Codename Panzer Faza 2" kiedy było wiadome, że Cenega
wyda" Codename: "Panzers Złota Edycja"... (czyli część pierwszą i drugą)... po co to?

A kto będzie wydawał gry które w ogóle nie ukazały się na rynku polskim a na które czeka duże
grono chętnych - przykład dodatek do "Victorii"!!! CD Projekt onegdaj wydał "Victorię"...
a kto wyda dodatek do tej gry - co was to obchodzi skoro może sobie wydzierać wzajemnie (Cenega
i CD projekt) inne tytuły! Brrrrr!

Jestem zły na was!

zownowałeś mnie tym :P
na żadną z tych gier się nie skuszę ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować