Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 23:55, zbysheck napisał:

Nieźle według mnie... na prawdę :).
Mozna Was skądś ściągnąć, czy płyty trzeba kupować? ;P


Isotą Myspace''a jest to żeby tam słuchać muzyki. Bo przeważnie jak się coś ściągnie to już się nie wróci, no chyba że mega się spodobało. Artyści mogą udostępnić ale nie muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 23:55, zbysheck napisał:

Nieźle według mnie... na prawdę :).
Mozna Was skądś ściągnąć, czy płyty trzeba kupować? ;P


hehe...jak chcesz utwory w lepszej jakosci niz na stronie do mnie na priv (na gramsajcie masz namiary) :) Moge podeslac mailam albo pocztka zwykla...jak tam wolisz...plyty sie niestety jeszcze nie dorobilismy, choc miloby bylo...po za tym mamy spora szanse to zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 23:17, Sth`Devilish napisał:

Ano jest, i to do obu części piosenek - oba z pewnością gdzieś znajdziesz, przy czym ten drugi
z tego co mi wiadomo nie był nigdzie w TV wyświetlany i występuje wyłącznie na jednym z DVD
SlipKnoTa, ale mimo to na yotube.com znajdziesz :)


1. Vermillion pt 2 to nigdy OFICJALNIE nie publikowany teldysk SlipKnoTa.
2. Możesz jedynie legalnie zobaczyć go na DVD SlipKnoTa - Voliminal: Inside The Nine.
3.Co do Stone Sour - Wole trio Corey-ChriS-Shawn. Ale SS jest niczego sobie, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spodobało mi się parę kawałków Apocalyptica''y(jak to się odmienia?) i zleciłem kumplowi aby znalazł mi parę podobnych zespołów i kumpel dał mi tego linka http://youtube.com/watch?v=PtkoAdObbFY, nie jest to do końca to o co go prosiłem, ale IMO ten zespół jest boski i te texty ;D Co o nich sadzicie? Dalej szukam "metalu na smyczkach" więc jeśli ktoś zna jakiś ciekawy zespół to bardzo bym prosił o podzielenie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:54, Sir Jedi napisał:

> Ano jest, i to do obu części piosenek - oba z pewnością gdzieś znajdziesz, przy czym ten
drugi
> z tego co mi wiadomo nie był nigdzie w TV wyświetlany i występuje wyłącznie na jednym
z DVD
> SlipKnoTa, ale mimo to na yotube.com znajdziesz :)

1. Vermillion pt 2 to nigdy OFICJALNIE nie publikowany teldysk SlipKnoTa.
2. Możesz jedynie legalnie zobaczyć go na DVD SlipKnoTa - Voliminal: Inside The Nine.


Przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napiasałem wcześniej - niczego nowego do tematu nie wniosłeś ^^ Tylko z tą legalnością to przesada, nie chcesz mi chyba powiedzieć, że oglądniecie tego na jakiejś stronce jest nie legalne?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:11, matui1996 napisał:

ja słucham green day

Ok - dobrze wiedzieć, tylko zastanawiam się w jaki sposób to nawiązuje do tego tematu :) No, chyba iż uważasz, że Green Day gra metal... Wtedy przepraszam - już się nie czepiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:13, paweusz napisał:

> ja słucham green day
Ok - dobrze wiedzieć, tylko zastanawiam się w jaki sposób to nawiązuje do tego tematu :) No,
chyba iż uważasz, że Green Day gra metal... Wtedy przepraszam - już się nie czepiam...


powiem to tak: dla mnie to jest nu metal w z elementami punka, a nie na odwrót to się nie czepiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:27, bartek_kawa napisał:

powiem to tak: dla mnie to jest nu metal w z elementami punka, a nie na odwrót to się nie czepiaj

Tego się mogłem spodziewać... Jak ktoś ma problemy z rozpoznaniem gatunku muzyki, to twierdzi iż to nu metal. A ja głupi i miliony innych ludzi na świecie myśleliśmy, że oni grają punk rock :D Taki już mam wredny charakter, że jak widzę mijanie się z prawdą, to musze jakoś zareagować, choć nawet ja się mogę pomylić ;) (ale nie w tym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2007 o 17:27, bartek_kawa napisał:

powiem to tak: dla mnie to jest nu metal w z elementami punka, a nie na odwrót to się nie czepiaj
;)



LOL

Nu metal z elementami punka xD
Na wikipedii to przeczytałeś ? :P

I z mojego ostatniego postanowienia "nie nabijać się z innych i nie być wrednym" nici ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 17:27, bartek_kawa napisał:

powiem to tak: dla mnie to jest nu metal w z elementami punka, a nie na odwrót to się nie czepiaj

Jaki znów nu metal? Przecież Green Day to pedalski punk. Jak możesz zaliczać GD do nu metalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:24, LordOfUndeads napisał:

Nu metal z elementami punka xD
Na wikipedii to przeczytałeś ? :P


To tak jak powiedzieć kolor zielony z elementami różowego - i tak nikt nie zrozumie co to tak na prawdę miał na myśli ten ktoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorx za doublepost- czy jest na tym forum osoba, mogąca wprowadzić mnie, strudzonego wędrowca w zawiły i pełen pułapek świat ostrego brzmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:04, amellas napisał:

Sorx za doublepost- czy jest na tym forum osoba, mogąca wprowadzić mnie, strudzonego wędrowca
w zawiły i pełen pułapek świat ostrego brzmienia??

tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo i to sporo jest takich osób. :P Np. Ja. :P Ale jak chcesz umrzeć od ostrego brzmienia, proponuje Sleyer''a albo dobry Trash. Jak chcesz powoli się zagłębiać, to KoRn, SlopKnoT, Exilia, Godsmack. Buy and Listen. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:10, Black Dog napisał:

Ale jak chcesz umrzeć od ostrego brzmienia,
proponuje Sleyer''a albo dobry Trash.

Slayer, nie Sleyer, i thrash, nie trash. ;D Rozumiem, błądzić rzecz ludzka.

Dnia 01.02.2007 o 22:10, Black Dog napisał:

Jak chcesz powoli się zagłębiać, to KoRn, SlopKnoT, Exilia,
Godsmack. Buy and Listen. :P

Slipknot? Eee... Ja bym obstawiał: KoRn, Godsmack, Vader... Tak na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować