Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 18:11, Bedwyr napisał:

Down with the Sickness to kultowy kawałek ze swoim wakakaka ^^
A jeżeli miałbym wybrać tylko jeden ich utwór to byłby to Rise, i w ogóle płyta Believe :D
Natomiast do Voices jest najlepszy videoklip.

Wakakaka wymiata :D. Szczególnie w wykonaniu Yankovica xD. Poszukajcie sobie na youtube "Angry White Boy Polka" Weird Al Yankovic. Jest tam jeszcze wmieszane kilka utworów m.in. SOAD Chop Suey :).

Heh... i rzeczywiście zapomniałem o Voices :)

--->Black Dog poinformowałem siostrę i nie wie co to "Seplutera" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:36, Black Dog napisał:

> A moja siora lubi "Distributed" xD
Heh, fajną masz siostrę. :P A Sepulture zniesie? Albo Soufly? :P Puść jej albo ją zapytaj.
:P Heh...


Mam pytanie co to za zespoł Soufly?
Wiem że kiedyś Max Cavalera założył zespół Soulfly, którego mam zaszczyt mieć wszystkie płyty :D

Tak na marginesie to moja Mama słucha SlipKnoTa. Jak zapuszczę w domku ton na pewno słyszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Masz wszystkie płyty Soulfly i nie znasz tego zespołu? ...A chcesz pałą w łeb? :P
Jeśli to prawda, żałuj. To wspaniały zespół. Przesłuchaj sobie albumy "Dark Ages" (patrz mój gramsajt) i "Primitive".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Masz wszystkie płyty Soulfly i nie znasz tego zespołu? ...A chcesz pałą w łeb? :P
Jeśli to prawda, żałuj. To wspaniały zespół. Przesłuchaj sobie albumy "Dark Ages" (patrz mój gramsajt) i "Primitive".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej słucham Metallice, SOAD, Tool, In Flames, Kult czasami Papa Roach oraz De Grejtest Bend In De Łerld Tenacious D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:40, Graszczur napisał:

Nie rozumiem. Masz wszystkie płyty Soulfly i nie znasz tego zespołu? ...A chcesz pałą w łeb?
:P
Jeśli to prawda, żałuj. To wspaniały zespół. Przesłuchaj sobie albumy "Dark Ages" (patrz mój
gramsajt) i "Primitive".


No cóż zapomiałeś napisać KLUCZOWEGO L w nazwie SouLfly ;)
Dark Ages jest dobre. Właściwie nie mam ulubionej płyty "Ulotnej Duszy". Najlepszy kaweł to ten nagrany z Tomem Arey ze Slayera, bodajże Confront & Destroy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:49, Graszczur napisał:

Eee... nie wiem czemu, ale mój poprzedni post został opublikowany podwójnie (???)

Najprawdopodobniej Dwa razy naciśnełeś na opcje "Dodaj Post" i Ci podwójnie wbiło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:40, Graszczur napisał:

Nie rozumiem. Masz wszystkie płyty Soulfly i nie znasz tego zespołu? ...A chcesz pałą w łeb?
:P
Jeśli to prawda, żałuj. To wspaniały zespół. Przesłuchaj sobie albumy "Dark Ages" (patrz mój
gramsajt) i "Primitive".

Soulfly jest Świetny przez duuuże eś! ;) Vesania także wymiata!!!Slayer wymiata!!!Gorgoroth wymiata!!!Venom wymiata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 20:20, Kogut666 napisał:

Soulfly jest Świetny przez duuuże eś! ;) Vesania także wymiata!!!Slayer wymiata!!!Gorgoroth
wymiata!!!Venom wymiata!!!


Posłuchaj Sepultury... Tam Max Wymiata. Soulfly to taki bardziej zespół "na luzie", chociaż na "Dark Ages" widać (teledyski) i słychać (np. utwór "Frontlines"), że Max tęskni za działalnością i graniem w Sepulturze. Ostrzejsze riffy, mniej tych rodzimych dzwięków, więcej wojny itp. Na kilometr zaczyna jechać Sepulturą na Dark Ages.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:03, Pustelnik88 napisał:

Posłuchaj Sepultury... Tam Max Wymiata.


Wreszcie jakaś bratnia dusza.

Sepultura, to najlepsza death metalowa kapela wszech czasów. A do dziś album Beneath The Remains uważam za najlepszy album w historii metalu. Jest genialny w każdym calu.

Oczywiście, to moje zdanie, nie linczujcie mnie zaraz i nie zasypujcie stosami albumów "lepszych" od tego ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 00:03, Pustelnik88 napisał:

> Soulfly jest Świetny przez duuuże eś! ;) Vesania także wymiata!!!Slayer wymiata!!!Gorgoroth

> wymiata!!!Venom wymiata!!!

Posłuchaj Sepultury... Tam Max Wymiata. Soulfly to taki bardziej zespół "na luzie", chociaż
na "Dark Ages" widać (teledyski) i słychać (np. utwór "Frontlines"), że Max tęskni za działalnością
i graniem w Sepulturze. Ostrzejsze riffy, mniej tych rodzimych dzwięków, więcej wojny itp.
Na kilometr zaczyna jechać Sepulturą na Dark Ages.

Też to zauważyłem...gdy słuchałem "Babylon" właśnie jakoś tak dziwnie skojarzyło mi się z Sepulturką. Bloody Roots Sepultury jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No również się zgadzam co do albumu Dark Ages Soulfly''a. Powrót do korzeni, takie trzepanie w głośnikach że głowa mała :) Osobiście ulubionym albumym chłopaków jest Primitive jednak również często odpalam sobie w wieży Dark Ages bo wiele mi się podoba np. Corrosion Creeps, I an I, Arise Again, Fuel The Hate czy singlowy Babylon :)
A co do Sepulturki no cóż, wszystko stare jest świetne, nie ma co tu dużo gadać. A ich Roots z 1996 roku zwłaszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 07:30, Modest-Vermin napisał:

No również się zgadzam co do albumu Dark Ages Soulfly''a. Powrót do korzeni, takie trzepanie
w głośnikach że głowa mała :) Osobiście ulubionym albumym chłopaków jest Primitive

Oj tak, Primitive to piękna, wściekła rzecz. U mnie stoi ex equo (dobrze napisałem?) obok Dark Ages. A Son Song mnie wręcz wzrusza

Dnia 05.02.2007 o 07:30, Modest-Vermin napisał:

jednak również często odpalam sobie w wieży Dark Ages bo wiele mi się podoba np. Corrosion Creeps,
I an I, Arise Again, Fuel The Hate czy singlowy Babylon :)

Warto wspomnieć również o "Soulfly V", piosenką nie mającą nic wspólnego z metalem, ale równie piękną

Dnia 05.02.2007 o 07:30, Modest-Vermin napisał:

A co do Sepulturki no cóż, wszystko stare jest świetne, nie ma co tu dużo gadać. A ich Roots
z 1996 roku zwłaszcza :)

Szczerze mówiąc Roots mi się średnio spodobało, mimo że dopadłem specjalne, dwupłytowe wydanie. Ale cóż - ktoś kiedyś powiedział, że ten album ma zarówno wrogów, jak i wielbicieli. I z tym się zgadzam, choć ja nie należę ani do jednych, ani do drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:47, Feno napisał:

A rammstein to już w ogóle...

Wiem przeceiż nie napisałem, że to metal !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:52, Gul4sH napisał:

Nie wiem, lae czy ktoś już coś wspominał o Distrubed?? Osobiścei polecam Liberate :D


wspominał, i to wiele razy... ;]
świetna muzyka bla bla bla... nie chce mi się ich chwalić po raz n-ty.
polecę jeszcze tylko "I''m Alive" "Sons of Plunder" i "Pain Redefined" - wszystkie z ich najlepszej jak do tej pory płyty "Ten Thousand Fists".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:54, Azrathel napisał:

wspominał, i to wiele razy... ;]
świetna muzyka bla bla bla... nie chce mi się ich chwalić po raz n-ty.

Bracie !!! :D
Ja ciągle mam problemy w stylu - wyłącz tych wyjców ;(
Nauczanie o tym, że muzyka łagodzi obyczaje w tym wypadku odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:54, Azrathel napisał:

polecę jeszcze tylko "I''m Alive" "Sons of Plunder" i "Pain Redefined" - wszystkie z ich najlepszej
jak do tej pory płyty "Ten Thousand Fists".


A ja nie mam tej płyty :/. Na youtube są wszystkie kawałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować