Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 19:16, Sith66 napisał:

> MEEETALLLL AAAAAA SATANNNNNN lol muzyka zajebiscie porytaczeba miec niezle jebniecie w
mozgu
> zeby tego sluchac

Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.


kim? bo jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:16, Sith66 napisał:

Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.


Spojrzałem na tego posta powyżej i od razu wiedziałem, że znajdzie się ktoś, kto dokarmi trolla :/ I zaraz przyjdą następni karmiciele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:17, ggvvrrvv napisał:

> > MEEETALLLL AAAAAA SATANNNNNN lol muzyka zajebiscie porytaczeba miec niezle jebniecie
w
> mozgu
> > zeby tego sluchac
>
> Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.
>

kim? bo jestem ciekawy


Nie powiem bo nie chcę mieć stopnia takiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:18, ReNeG4De napisał:

> Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.

Spojrzałem na tego posta powyżej i od razu wiedziałem, że znajdzie się ktoś, kto dokarmi trolla
:/ I zaraz przyjdą następni karmiciele :/


Ja spojrzałem na swój post i uświadomiłem sobie że zaraz przyjdzie ktoś kto zwróci mi za niego uwagę.
Ale dobra. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:20, Sith66 napisał:

> > > MEEETALLLL AAAAAA SATANNNNNN lol muzyka zajebiscie porytaczeba miec niezle jebniecie

> w
> > mozgu
> > > zeby tego sluchac
> >
> > Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.
> >
>
> kim? bo jestem ciekawy

Nie powiem bo nie chcę mieć stopnia takiego jak ty.


straszne! lol co powiesz GLUPI hahahaha uuuuuuuuuuuuuu jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:22, ggvvrrvv napisał:

> > > > MEEETALLLL AAAAAA SATANNNNNN lol muzyka zajebiscie porytaczeba miec niezle
jebniecie
>
> > w
> > > mozgu
> > > > zeby tego sluchac
> > >
> > > Nie powiem kim trzeba być żeby pisać takie rzeczy.
> > >
> >
> > kim? bo jestem ciekawy
>
> Nie powiem bo nie chcę mieć stopnia takiego jak ty.

straszne! lol co powiesz GLUPI hahahaha uuuuuuuuuuuuuu jazda!



taak, ja nakarmie trolla: fajny nick ;p
Wydajesz z siebie takie odglosy? BTW zaraz wysylam formularz do moderatora;]

Co do wątku - Łee, chyba In Flamesów nie słuchaliście;p oczywiście wymiata Clayman. I Tokyo Showdown jesli o live''a chodzi. Zdecydowanie bardziej wole TS bo jest tam tez Only For The Weak. Kto sluchal intra tez pewnie od razu polubil;P Na budzik w Google Desktop sie nadaje:D No a z Claymana samego Claymana lubie najbardziej. BTW oczywiscie w/w okreslenie ze nie sluchacie In Flames''ow bylo zartem;p Mam nadizeje ze nikogo tym nie urazilem;p (A sam powiem nieskromnie, baaardzo lubie In Flamesow;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:29, czad93 napisał:

>


Twoj tez fajny 14 latku hahaha, staje ci juz wogle? aa ty jeszcze nei wiesz o co mi chodzi hehe


ten user już ma bana [m - c`]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:58, ggvvrrvv napisał:

> >

Twoj tez fajny 14 latku hahaha, staje ci juz wogle? aa ty jeszcze nei wiesz o co mi chodzi
hehe

Czy wszyscy moderatorzy śpią? Ban i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ja nienawidzę tej muzyki. Jak to można słuchać ? Tylko jakieś ryki jak stado zwierzaków i cały czas AVE STAN AVE SATAN ARRRRGGGGHHHHHH !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki Cinus'';p Ale mi się nie chce już następnego formularza odnosnie Chlorofila. A skąd kurna wiesz w ogole czy mam 14 lat Zbanowany Wywrotowcu?

a może mam:

1001 + 11??:P

A może 93 wcale nie swiadczy o moim wieku..;]

@Topic: Czy ktoś może mi polecić najlepsze płyty Iron Maiden? Co nie uslysze jakiegos kawalka np. na telefonie u kolegii etc. mam ochote tego posluchac, bo wyglada na to ze sa tak swietni za jakich ich uwazaja;D

Prosilbym o najlepsze plyty Maidenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w wątku nowy, więc troszkę nie na temat (a raczej nie zgodnie z torem obecnej dyskusji). Sam słucham wszystkiego, od leciutkiego rocka (stare ballady rockowe, mrrr) po rzeczy typu Children of Bodom, Graveworm, Hypocrisy. Ogolnie lubie,kiedy zespół w swoich utworach nie trzyma się jednego gatunku, miesza, kombinuje...np Samael, piękne połączenie metalu i elektroniki, Rhapsody z domieszką folku, czy Graveworm, łączący gotyk, black itp.

Co do HH - wiecie co, nie mam nic przeci HH. Staremu. Paktofonice, Kalibrowi itp. Ale jak słucham rzeczy typu Mezo, 18L itp...skręca mnie, bo ludzie nie mają talentu, śpiewają wciąż o tym samym, całkowicie pod publikę. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:36, witek194 napisał:

Ja jestem wielkim fanem Irona.Polecam The number of the beast , Powerslave i Somewhere in Time


Iron jak dla mnie odrobinkę zbyt sztampowy, zbyt prosty. Nie krytykuję zespołu czy jego dorobku, ale jednak wolę coś troszkę bardziej....finezyjnego. Może być lżejsze, ale musi być naprawdę z pomysłem. A słuchając Ironów momentami mam wrażenie, że chłopaki nie mają pomysłu na nowe utwory. Że z tych 26 (bodajże) płyt, ktore wydali, spokojnie możnaby zrobić 3-4, ktore zawierałyby naprawdę wartościowe kawałki, a resztę po prostu odrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:36, witek194 napisał:

Ja jestem wielkim fanem Irona.Polecam The number of the beast , Powerslave i Somewhere in Time


No właśnie.
Moje ulubione płyty tylko dodałbym Fear Of The Dark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować