Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 21:57, NLX napisał:

... że znaczna większość metali to
ludzie bardzo towarzyscy, pokojowo usposobieni...


Dlatego to jest takie zaj***e. Pójść sobie na koncert, pogadać, ubrać się w takie ciuchy, napić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:53, Sith66 napisał:

> "deathową rzeźnię" - nawet death nie ma jedynie takich kawałków, a mówienie, że metal
jest
> satanistyczny, to tak, jak mowienie, że rap jest katolicki. Rownie wielka bzdura.

Zgadzam się. Metal niestety jest kojarzony z satanizmem i z wieloma innymi "brzydkimi" rzeczami.

No ja właśnie skończyłem sie uczyć grac na Akustyku dzięki nauka mojego ojca(były basista Vadera)
Teraz coś probuje na moim sky way grac jakieś kawałki ledZeppelin czy cos heavy metalowego.Zagraliśmy ostatnio The trooper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 22:00, ReNeG4De napisał:

Mam szczerą nadzieję, że "Reincarnation ..." wypadło ci wyłącznie przez przypadek z listy.
Inaczej zatłukę gołymi ''ręcyma'' :-) A twoją listę uzupełnił bym o kilkanaście kawałków, od
RoBB zaczynając, przez "Children ..." (jeden z veryverybest kawałków ironów imho), Hallowed
be thy Name i Afraid to Shoot Strangers. Długo by wymieniać :-)


Dobrze, że byłeś przy nadziei xD Fakt, Benji''iego zapomniałem.....a jeśli chodzi o "Afraid..." To IMO tylko w Blaze''owej wersji:) Długo by wymieniać....praktycznie każdy ich kawałek nadawałby się na listę "naj naj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:00, Sith66 napisał:

Dlatego to jest takie zaj***e. Pójść sobie na koncert, pogadać, ubrać się w takie ciuchy, napić
się.


Ano dokładnie. Raz byłem w Warszawskim Club Rocku (lub Bikersclub, jak kto woli). Zaczęli grać Warriors of the world united Manowara. Wyskoczyłem na parkiet, a razem ze mną kilku hardcore''owych heavy metalowcow (włosy do pasa, brody, skory itp). Po końcu kawałku mowią: "ej, chodź do nas do stolika, pogada się, napije razem, jak porządni heavy!" Mówię, ze nie mam kasy już, skonczyła mi się. To zorbili mi zrzutę an dwa browarki :0 Kocham te klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:00, ReNeG4De napisał:

Mam szczerą nadzieję, że "Reincarnation ..."

Ja jakoś znam większość kawałków ale akurat ten mi nie przypadł do gustu. Zdecydowanie wolę następne kawałki na płycie: "For the Greater Good of God" i "Lord of Light"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie zaczynam moją przygodę z klawiszami. Osobiście je preferuję, bo słucham sporo rzeczy, w których klawisze grają sporą rolę, więc i grać bym chciał na nich umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:58, NLX napisał:

> Posłuchaj sobie DragonForce:D

Ło, ależ słuchałem, i lubię :) Szczegolnie Valley of the Damned, Fields od Despair, Revolution
Deathsquad, i przepiekną balladę Trial of broken hearts :)

Ja nie przepadam za power metalem ale lubię sobie czasami posłuchać.
Ostatnio słuchałem.
Stratovarius
Avantasia
Dragonland (never ending storyyy :D)
Stormwarrior
Sonata Artica
Zonata
Symphonia Suprema
Grave Digger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:02, witek194 napisał:

Teraz coś probuje na moim sky way grac jakieś kawałki ledZeppelin czy cos heavy metalowego.


ARGH! Masochista (w kwesti skyway''a) :/ To tak dla wtajemniczonych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avantasia - mrrr, świetne :) i cholernie pozytywne. I...to jest jedyny zespół metalowy, który słyszałem, jaki śpiewa o tematach...KATOLICKICH :D I niech teraz ktoś powie, ze metal jest satanistyczny, to buchnę śmiechem :D

Dragonland (never ending storyyy :D) - Posłuchaj neverending story w wersji birthday massacre, też świetne :)

Stormwarrior - Taki ostzrejszy Manowar, ale zdecydowanie pozytywnie bym go ocenił

Sonata Artica - zalezy ktore kawałki. Swietnie rpzerobili Still Loving You Scorpionsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:04, zbysheck napisał:

Ja jakoś znam większość kawałków ale akurat ten mi nie przypadł do gustu. Zdecydowanie wolę
następne kawałki na płycie: "For the Greater Good of God" i "Lord of Light"


Pierwszy tak, chociaż Lord troszkę przynudza, nie skupia już takiej energii. A Benjamina będę bronił rękami i nogami, genialne, świetne, nastrojowe intro, cięższe niż zwykle u Ironów riffy, a przeciągniącie głosu Bruca na 12 sekund (i 3,5 powtórzenia riffu) w ostatniej zwrotce hmm ... urywa mosznę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole, weźcie powiedzcie z jakich jesteście miast (i najlepiej podajcie jakieś gg czy coś). Można by się kiedyś styknąć w jakimś metalowym klubie i pogawędzić przy piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:11, NLX napisał:

Wogole, weźcie powiedzcie z jakich jesteście miast (i najlepiej podajcie jakieś gg czy coś).
Można by się kiedyś styknąć w jakimś metalowym klubie i pogawędzić przy piwku


Ja jestem z okolic Warszawy. Jak ktoś idzie na Behcia do Stodoły to możemy się spotkać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:13, Sith66 napisał:

Ja jestem z okolic Warszawy. Jak ktoś idzie na Behcia do Stodoły to możemy się spotkać. ;)


Ja jestem z Wawy. Ale prawde mówiąc to wątpie że mnie wpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:13, Sith66 napisał:

Ja jestem z okolic Warszawy. Jak ktoś idzie na Behcia do Stodoły to możemy się spotkać. ;)


Ja z Wawy też. GG: 5196242, jakby ktoś miał kiedyś ochotę zagadać. Co do Beh, to powiem uczciwie, że nie do końca moje klimaty. Za to jak ktoś ma ochotę na Amon Amarth i Dimmu iść 2 październiku, to zbieram ochotników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:07, ReNeG4De napisał:

> Teraz coś probuje na moim sky way grac jakieś kawałki ledZeppelin czy cos heavy
metalowego.

ARGH! Masochista (w kwesti skyway''a) :/ To tak dla wtajemniczonych :-)

wież to narazie moje poczatki.Przecież nie będę brał Fendera mojego ojca :P Wole miec swoja własna gitarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, czy kogoś gdzieś wpuszczą, czy nie - spoko, jakby się zebrała jakaś grupka z Wawy chętna się gdiześ ustawić na pogadanie, moze to być np pub Rock''n''Roll. Bez problemu wpuszczą, a i muzyka zupełnie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 22:02, witek194 napisał:

> > "deathową rzeźnię" - nawet death nie ma jedynie takich kawałków, a mówienie, że metal

> jest
> > satanistyczny, to tak, jak mowienie, że rap jest katolicki. Rownie wielka bzdura.

>
> Zgadzam się. Metal niestety jest kojarzony z satanizmem i z wieloma innymi "brzydkimi"
rzeczami.
>
No ja właśnie skończyłem sie uczyć grac na Akustyku dzięki nauka mojego ojca(były basista Vadera)
Teraz coś probuje na moim sky way grac jakieś kawałki ledZeppelin czy cos heavy metalowego.Zagraliśmy
ostatnio The trooper :)

# Konrad Karchut "Saimon" – gitara basowa (2002-2003)
# Leszek Rakowski "Shambo" – gitara basowa (1993-2001)
# Jacek Kalisz "Jackie" – gitara basowa (1988-1991, 1993)
# Robert Struczewski "Astaroth" – gitara basowa (1986)
Który z nich to twój ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować