Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:16, Gwynbleidd66 napisał:

Mnie w tej "modzie" śmieszy trochę wojskowy imidż. Wszyscy obowiązkowo mają bundeswerki, spodnie
moro itp...


Niekoniecznie. Nie wszyscy tak chodzą poubierani. Ważniejsze jest aby być metalem w duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:41, paweusz napisał:

> A weź. Gdybyś wyskoczył na ulicę w koszulce DragonForce''a, to byś od pierwszego lepszego
metala


To jest właśnie jeszcze inny problem w subkulturze metali. Nie szanujemy siebie nawzajem niestety. Wojny "Domowe" sa calkiem smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie były i pióra (trzy razy ścinane), glany (chyba 5 par - jedynie krótkie się ostały - polskie Stale, ładnie do garniaka pasują ;]), koszulek mam chyba z tysiąc (teraz już tylko czasem w wakacje założę, albo do spania), jeansy (czy to oznaka bycia metalem?), koszule flanele (po domu założę), bundreweska (żrą ją mole w szafie), dwie kostki - jedna na wypady na uczelnię, druga poobszywana - na koncerty), wysokie trampki, korale, rzemyki, bluzy etc. poszło się... hmmm w odstawkę. Jedyne co noszę stale to w zimę płaszcz flauszowy na zmianę ze skórzanym. Po prostu fajnie wygląda. Aktualnie noszę się standardowo - bluza, albo sweter + trekingi + sztruksy/jeansy.
Utwierdziłem się w przekonaniu, że nie liczy się jak wyglądasz. Liczy się to, jak to pięknie stwierdził Sith666, żeby czuć metal w duszy ;)
@Alinoe7 >> niestety tak jest ;( My psy, tzn. rockersi powinniśmy trzymać się razem. <beer for all> albo <jabol for all> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:17, greg_f napisał:

@Alinoe7 >> niestety tak jest ;( My psy, tzn. rockersi powinniśmy trzymać się razem.
<beer for all> albo <jabol for all> :D


Dla mnie co najwyżej <cola for all> albo <tea for all>. Jestem 100% abstynentem. Takie już mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:27, Alinoe7 napisał:

> @Alinoe7 >> niestety tak jest ;( My psy, tzn. rockersi powinniśmy trzymać się razem.

> <beer for all> albo <jabol for all> :D

Dla mnie co najwyżej <cola for all> albo <tea for all>. Jestem 100% abstynentem.
Takie już mam zasady.


SE co? A o tzw wojnach metali, to pierwsze słyszę, ja wszystkich metali których znam, kojarzę jako towarzyskie i otwarte osoby. Nawet totalnie nie znani ludzie na koncertach nie wydają się być jacyś anty do reszty. Może rozwiniecie wątek?

Co do ubioru, jedyne po czym mnie ludzie identyfikują to naszywki na ubraniach (dziury :F) i ciekawie zasznurowane adidasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:27, Alinoe7 napisał:

> @Alinoe7 >> niestety tak jest ;( My psy, tzn. rockersi powinniśmy trzymać się razem.

> <beer for all> albo <jabol for all> :D

Dla mnie co najwyżej <cola for all> albo <tea for all>. Jestem 100% abstynentem.
Takie już mam zasady.


SE co? A o tzw wojnach metali, to pierwsze słyszę, ja wszystkich metali których znam, kojarzę jako towarzyskie i otwarte osoby. Nawet totalnie nie znani ludzie na koncertach nie wydają się być jacyś anty do reszty. Może rozwiniecie wątek?

Co do ubioru, jedyne po czym mnie ludzie identyfikują to naszywki na ubraniach (dziury :F) i ciekawie zasznurowane adidasy :D No i jeszcze koszulka zespołu i czarne włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie "wojny metali" sie jednak zdarzaja. Smutna Prawda. Tak samo jak zdarza sie to ze ktokolwiek potepia cie za muzyke jakiej sluchasz, a to juz jest szczyt prymitywizmu i chamstwa. Chcesz to sluchaj nawet Mandaryny, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obwiescili werdykt w glosnej i starej juz sprawie niejakiego koncertu Gorgoroth w krakowskim studiu ktore bylo transmitowane przez tamtejsza tv...poszlo oczywiscie o obraze uczuc rel. "Winnego" (jest to osoba powszechnie znana i zasluzona dla propagowania muzyki metalowej w PL) oblozono grzywna a film z koncertu skonfiskowano. Jest to jakby nie patrzec "zielone swiatlo" dla pana Nowaka ktory niedawno oglosil "czarna liste zespolow rockowych i metalowych" ze dzien konca metali i "szatanistow" juz bliski :)

ps. ja koncertu nie widzialem, blacku nie lubie ale pojac nie moge kogo ten koncert obrazil ? podobno 3 kamerzystow ktorzy pojecia nie mieli co to za zespol i co to za tresci...biedaczyska pewnie spac potem nie mogli ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:53, Alinoe7 napisał:

Wedlug mnie "wojny metali" sie jednak zdarzaja. Smutna Prawda. Tak samo jak zdarza sie to ze
ktokolwiek potepia cie za muzyke jakiej sluchasz, a to juz jest szczyt prymitywizmu i chamstwa.
Chcesz to sluchaj nawet Mandaryny, twoja sprawa.


Kurcze, naprawdę pierwsze słyszę, żeby metale się tłukli, to chyba jakieś kindermetale z prawdziwymi, bo ja się z czymś takim nie spotkałem. Może dlatego, że w mojej miejscowości metale są w mniejszości, i trzymamy się razem?
Co do czepiania się gustów muzycznych, też mnie to wk****a, ja nie czepiam się kogoś, że słucha disco, techno, hip hopu czy popu. Owszem, nie za bardzo lubię taką muzykę, ale szanuję czyjeś zdanie i nie wytykam mu "jakiej on beznadziejnego darcia mordy" słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:05, M1k3 napisał:

Kurcze, naprawdę pierwsze słyszę, żeby metale się tłukli, to chyba jakieś kindermetale z prawdziwymi,
bo ja się z czymś takim nie spotkałem. Może dlatego, że w mojej miejscowości metale są w mniejszości,
i trzymamy się razem?


Możliwe że nie wszędzie to zjawisko aż tak się rozpanoszyło, ale uważam że i tak jest w miarę obecne. Tak samo jak wojny między innymi subkulturami, ale to już lekko offtopic ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest to jakby nie patrzec "zielone swiatlo"

Dnia 26.06.2007 o 23:03, dobrakos napisał:

dla pana Nowaka ktory niedawno oglosil "czarna liste zespolow rockowych i metalowych" ze dzien
konca metali i "szatanistow" juz bliski :)


A niech nawet sobie zaczyna... Mam to w nosie, będe tylko mieć kolejny powód żeby opuścić moją ojczyznę i wyjechać za granicę na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 23:03, dobrakos napisał:

ps. ja koncertu nie widzialem, blacku nie lubie ale pojac nie moge kogo ten koncert obrazil
? podobno 3 kamerzystow ktorzy pojecia nie mieli co to za zespol i co to za tresci...biedaczyska
pewnie spac potem nie mogli ech


Nie wiesz kogo obraził? ICH! Przecież żyjemy w katolandzie! Jestem chrześcijaninem, ale na pewno nie czuję się katolikiem, zwłaszcza po tym co ostatnio się w tym kraju wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Państwo religijne nam się robi z Polski. Radio Maryja, TV Trwam. Mohair ;p rządzą Polską. A tak na poważnie to naprawdę nie podoba mi się to całe "katolicyzowanie" narodu na siłę i szerzenie "jedynej prawdziwej wiary" w dziwne sposoby. A także kult księdza i wielkie potępienie -inno -nie wierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz niektórzy black metalowcy mają się za lepszych od innych metalowców. -_-" Jeśli chodzi o tą wojnę, to ja o czymś takim słyszałem.
Dla mnie dzielenie ludzi, a szczególnie kumpli na metali i niemetali, w ogóle ludzi na gusta muzyczne to pomyłka, że się tak wyrażę. Wśród moich najlepszych kumpli nie ma ani jednego człeka co by słuchał metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tymi podziałami. Jest grupa ludzi słuchających metalu, a tu jeszcze jakiś debil wprowadza podział wśród metali na black/death/inny-podgatunek i jeszcze wypowiada wojnę innym. Debilizm. IMO powinniśmy się trzymać razem, i tak według sondaży nie jesteśmy największą grupą w Polsce, więcej ludzi słucha chociażby hip-hopu, a tu jeszcze wojny wewnętrzne... dajcie spokój. Uważam, że nawet wojny i swojego rodzaju dyskryminacja nawet pomiędzy fanami zupełnie różnych gatunków muzyki nie powinna istnieć. Każdy słucha tego, co mu się podoba. Komuś nie podoba się muzyka, której ty słuchasz? Uszanuj jego zdanie, nie każdy lubi metal. Ale bądź też tolerancyjny w drugą stronę: ktoś w twojej obecności słucha innej muzyki niż twoja? Jego wybór, a jeśli słucha za głośno możesz chyba zwrócić mu grzeczną uwagę, że nie musi się dzielić swoją muzyką z innymi i żeby trochę przyciszył. Jeszcze raz nawołuję do pokoju: III Wojny Światowej jeszcze Bogu dzięki nie było, ostatnie dwie i tak zniszczyły świat wystarczająco, nie wypowiadajcie sobie wojen. Trzeba się jednoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli chodzi o mnie, to gardzę kindermetalami, czyli dziećmi ubóstwiającymi Linkin Park, TH (brr!), SOAD czy inne gówna :P, twierdzącymi, że to metal i podniecającymi się niezmiernie z tego powodu.
A ja wśród kumpli też właściwie nie mam metalowców, bo w mojej miejscowości jestem chyba jedynym fanem tej muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:01, Graszczur napisał:

Cóż, jeżeli chodzi o mnie, to gardzę kindermetalami, czyli dziećmi ubóstwiającymi Linkin Park,
TH (brr!), SOAD czy inne gówna :P, twierdzącymi, że to metal i podniecającymi się niezmiernie
z tego powodu.
A ja wśród kumpli też właściwie nie mam metalowców, bo w mojej miejscowości jestem chyba jedynym
fanem tej muzyki :)

Linkin Park to nie gówno...w końcu niektóre ich piosenki podchodzą pod metal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:03, Piotr9999.... napisał:

> Cóż, jeżeli chodzi o mnie, to gardzę kindermetalami, czyli dziećmi ubóstwiającymi Linkin
Park,
> TH (brr!), SOAD czy inne gówna :P, twierdzącymi, że to metal i podniecającymi się niezmiernie

> z tego powodu.
> A ja wśród kumpli też właściwie nie mam metalowców, bo w mojej miejscowości jestem chyba
jedynym
> fanem tej muzyki :)
Linkin Park to nie gówno...w końcu niektóre ich piosenki podchodzą pod metal xD


No tak ale Linkin Park i metal to raczej do siebie nie pasują, bo raczej by tym miłej młodzierzy nie zabawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować