Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 17:24, Graszczur napisał:

> A mojej mamie co nie znosi takich darć(tak mówi na taką muzę) podoba się Unforgiven 1
i 2 ;).
Moja mama mówi na metal "ryczące byki" :)

Mój brat mówi "norwescy drwale". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:39, Szczur22 napisał:

Moja nazywa to darciem i łomotem, a ja w odpowiedzi przygłaśniam Slayera i pozbywam sie jej
:D

Nie no ja za tym nie jestem. Wolę się nie narzucać. Kupiłem sobie słuchawki i lepiej się słucha metalu przy tym nie przeszkadzając innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:24, Graszczur napisał:

Moja mama mówi na metal "ryczące byki" :)


Moja ''wyjce'', ''wrzeszczuny'' i czasem skomentuje: "Możesz sciszyć tych wyjców? Drą się jakby ich obdzierali ze skóry". Nie ma to jak matki i growl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:33, TetraGramaton napisał:

> Moja nazywa to darciem i łomotem, a ja w odpowiedzi przygłaśniam Slayera i pozbywam sie
jej
> :D
Nie no ja za tym nie jestem. Wolę się nie narzucać. Kupiłem sobie słuchawki i lepiej się słucha
metalu przy tym nie przeszkadzając innym.



Przygłaśniam chwilowo, do czasu ąz się skończy tej muzyki czepiać, potem wracam do normalnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś przyłapałem moją mamę jak przytupywała nogą w rytm jakiejś piosenki Godsmack :D W sumie to był jedyny taki event :D

Mój tata to z kolei stary hardrockowiec :D Deep Purple, Led Zeppelin to obok staaaaaarego popu jego żywioł :D Jak ostatnio podsłuchał Dismembera to powiedział że się zastanawiał czy oni grają czy to przyśpieszone nagranie ze strojenia gitar :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak puszczam jakichś Sabbathów, Zeppelinów, Purpli itp. to sobie mama nuci :) Przy czymś mocniejszym raczej nic nie mówi i się nie czepia, chyba, że puszczę coś blekowego trochę głośniej :D Ale tylko tyle, żebym ściszył, bo łeb jej pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... po wniklliwej obserwacji społeczeństwa zauważyć mogę, iż zazwyczaj jak cos komuś poszczę metalowego to się dziwi "To też metal jest?", i nawet im się podoba zazwyczaj. Tylko zazwyczaj nie lubią jak ktoś się "wydziera" [vide growl, albo taki wokal metalcore''owy]. Oczywiście niektórzy całkowicie nie wiedzą co to metal xD. Kolega słucha Papa Roach, a Iron Maiden nie bo za ostre [nie żebym sugerował że PR to metal, ale jakiejś kosmicznej różnicy w "ciężkości" nie ma jak dla mnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 20:53, zbysheck napisał:

heh... po wniklliwej obserwacji społeczeństwa zauważyć mogę, iż zazwyczaj jak cos komuś poszczę
metalowego to się dziwi "To też metal jest?"


Hehe. Nie trzeba "wnikliwej obserwacji".

>, i nawet im się podoba zazwyczaj.

Nawet przestawiłem kumpla z techniawy jakiś czas temu. Zaczyna od Guns and Roses i nieznanych amerykańskich kapel punk rockowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:57, Sith66 napisał:

Nawet przestawiłem kumpla z techniawy jakiś czas temu. Zaczyna od Guns and Roses i nieznanych
amerykańskich kapel punk rockowych.

najlepiej zaczynać właśnie od pop punka w stylu Papa Roach, Simple Plan, Sum 42 ewentualnie jakieś Linkin Parki albo Evanescence. No i w sumie ostatnio wkręciły mi sie te kapelki punkowe, słucham tych zaspolików Maidenów Frontside''a i soundtracku z Painkillera :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no... oglądam sobie black metalowe teledyski a tu natrafiam na kilka TOTALNYCH G&@@@!!!
Wszyscy ci, którzy tworzą black metal we wschodniej Europie (Litwa, Ukraina itd.) + Kazachstany i inne zadupia są tak maxymalnie pozerskie i żałosne, że brak jakiegokolwiek sensownego komentarza... Zobaczcie sobie (szczególnie fani black metalu), jakie można zrobić żałosne i śmiechu warte "True" teledyski i "muzykę". Ja nie rozumiem, wszystkie zespoły ze wschodniej Europy to straszne śmiecie. Teledyski są do niczego, muzyka denna i riffy kopiowane od najlepszych. ULTRA KUPA! Nie powinni nazywać tego black metalem tylko True Eastern Shit Metal

http://youtube.com/watch?v=fkAzj-ECRQw&mode=related&search= <- Evil Dead - total kupa (nie wytrzymałem do końca)
http://youtube.com/watch?v=ee0yDlLhzXg&mode=related&search= <- Trollech - to samo co wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:52, Sith66 napisał:

Co sądzicie? Chociaż to bardziej jakiś alternatywny rock niż metal...


Niop, Wieśniakoo słucha takiej muzy. Mnie osobiście się średnio podoba. Wokalista ma taki... dziwny (?) wokal i ten jego akcent... Niektóre kawałki są HR, drugie alternative. Osobiście z takiego grania wolę Muse ;)

@Pustelnik 88 >> hyhyhy :D ^_^ Faktycznie totalna kupa. Właśnie zaliczyłem rotfla. Jak to jest black, to Slipknot to też black ;X Pierwszy klip wymiata... Szkoda tylko, że krowa w tle nie chodzi... :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie się śmiać, ale riffy mi się nawet podobają :D. Reszta rzeczywiście dziwna [klawiszowiec w pierwszym filmiku xD].

A co do Billy''ego Talenta - ostatnio coraz bardziej wkręca mi się taka muzyka w stylu SUM41 [też z Kanady ;D ]. I może zarzucę jeszcze w miarę podobną piosenkę grupy ASH o której pewnie nikt nie słyszał [gitarzystka jest podobna do Billa Kaulitza :D]. Piosenka Clones wykorzystana w grze Star Wars: Republic Commando.
http://www.youtube.com/watch?v=XlpWjl1peII
I jeszcze co do BT - wokalista ma poslkie korzenie :D. Ben Kowalewicz ;].

PS: Sory za takiego pomieszanego posta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 01:19, Pustelnik 88 napisał:


http://youtube.com/watch?v=fkAzj-ECRQw&mode=related&search= <- Evil Dead - total kupa (nie
wytrzymałem do końca)
http://youtube.com/watch?v=ee0yDlLhzXg&mode=related&search= <- Trollech - to samo co wyżej


Te teledyski wgniatają w fotel, mogłyby być do kabaretu jakiegoś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam ostatnio czegoś z dośc ekstremalnym wokalem, w stylu pierwszego wersu w B.Y.O.B.ie. Ma ktoś coś do polecenia? Tylko nie szukam głębokiego ryku, chrypliwego skrzeku tylko czegoś w stylu zarzynanego prosiaka ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:27, zbysheck napisał:

Szukam ostatnio czegoś z dośc ekstremalnym wokalem, w stylu pierwszego wersu w B.Y.O.B.ie.
Ma ktoś coś do polecenia? Tylko nie szukam głębokiego ryku, chrypliwego skrzeku tylko czegoś
w stylu zarzynanego prosiaka ;D.


Blackmetalowy growl. Burzum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:27, zbysheck napisał:

Szukam ostatnio czegoś z dośc ekstremalnym wokalem, w stylu pierwszego wersu w B.Y.O.B.ie.
Ma ktoś coś do polecenia? Tylko nie szukam głębokiego ryku, chrypliwego skrzeku tylko czegoś
w stylu zarzynanego prosiaka ;D.


Masz na myśli ten krzyk "Why do they always send the poor?" Nie wiem co polecić, ale jak ktoś coś zapoda też chętnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 15:37, M1k3 napisał:

Masz na myśli ten krzyk "Why do they always send the poor?" Nie wiem co polecić, ale jak ktoś
coś zapoda też chętnie skorzystam :)

Dokładnie :D.

--->Szczur22 Właśnie mi nie chodzi o growl tylko takie krzykanie ;] Ale tread71 też polecał Burzuma :D. Za lajtowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować