Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Oooo, ciekawe czemu ten topic mi umknął wcześniej. :P
Btw. ktoś tu słucha (albo chociaż słyszał :P ) o Summoning? Szukam czegoś w tych klimatach, ktoś coś doradzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się w końcu dzisiaj wyśpię, to jutro napiszę moją propozycję posta:) Na razie lecę na podtrzymywaniu życia i pisanie czegoś co będzie w miarę oficjalne i zrozumiałe jest ponad moje siły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:08, Skywalker560 napisał:

Slipknot - owszem,metal,


A ja bym Slipknota metalem nie nazwał (Korna też):D Może być ciężko stworzyć jakiś sensowny post, gdy każdy widzi zespoły w innych gatunkach muzycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pogodzić to:
,,- Po drugie secondo, nie kłócimy się o to czy LP/SlipKnoT/KoRn to metal ;]
- Po trzecie tertio, nie kłócimy się czy zespół XXX to death [NIEPRAWDA!!! DOOOOM!!!]"
z próbą odesłania fanów rocka, grunge etc. do innych wątków, gdy każdy patrzy inaczej na przynależność gatunkową. Jeśli ktoś wyskoczy z tekstem, że Nirvana to metal, to wszyscy go poprawią i wytłumaczą co i jak. Ale jeśli ktoś napisze, że Slipknot/Korn to metal (a tu zdania są drastycznie różne/każdy ma inne), to kłótni o gatunek uniknąć się nie da. A postawa przyjmująca, że wszystko to metal i nie kłócimy się o to czy heavy czy nie, też nie za bardzo mi pasuje, bo mimo wszystko po coś te gatunki są i to słychać (tylko wychodzi na to, że niektórzy słyszą inaczej:>). Tak źle i tak niedobrze. Trzeba by tego posta zrobić społecznościowo, bo jedna osoba nie da rady (czyt. będą zbyt wielkie różnice między gustami piszącego i reszty ludu). Wątpię jednak, żeby coś to dało, bo metalowcy są kłótliwi i bardzo nie lubią jak ktoś ma inne zdanie (głownie w kwestii muzyki/religii). Ten wątek jest chyba skazany nie nieustający burdel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można przypinać postów zawierających linki do innych serwisów. Przynajmniej tak mi się moderatorzy tłumaczyli jak ja tak chciałem zrobić:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:13, hito_kun napisał:

Nie można przypinać postów zawierających linki do innych serwisów. Przynajmniej tak mi się
moderatorzy tłumaczyli jak ja tak chciałem zrobić:>


Można o ile jest to serwis całkowicie darmowy ;)

Jeśli zaś chodzi o tą encyklopedię to jest ona robiona przez internautów i nie wiem czy można ją brać za profesjonalne źródło informacji. Bardziej wiarygodna wydaje się być Wiki... ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w moim poście były linki do samych darmowych serwisów, a mimo tego go nie przypięto. Nie można i już. A jak się spytałem czemu w innym wątku jest taki post, to go usunięto XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:02, hito_kun napisał:

Wiesz, w moim poście były linki do samych darmowych serwisów, a mimo tego go nie przypięto. Nie można i już. A jak się spytałem czemu w innym wątku jest taki post, to go usunięto XD


No to mamy rozbieżne informacje. Kiedyś rozmawiałem na ten temat z Budem i jakoś tak to było. A w wątkach o anime i filmach non stop stop lecą linki xD Coś tu śmierdzi... Całe to forum śmierdzi -_- ;]

@Hans olo >> było już, ale serio śmieszne (straszne ?? :|). Szczególnie z tymi przekazami podprzestrzennymi ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:23, hito_kun napisał:

Ale ja nie mówię o linkowaniu na forum, tylko o przypinaniu postów z linkami:)


O_O
@_@
*_*
ROTFL!!!
Wyszedłem na debila...
O to chodziło... :] Jestem w pracy, musicie wybaczyć... :)

@VaRIaT >> Summoning to przecież jest Black, więc jest masa zespołów grających podobne klimaty. Wejdź w link podany przez M1k3''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 12:24, greg_f napisał:

Jeśli zaś chodzi o tą encyklopedię to jest ona robiona przez internautów i nie wiem czy można
ją brać za profesjonalne źródło informacji. Bardziej wiarygodna wydaje się być Wiki... ;]]


Na wiki pisze, że children of bodom to death, więc ja tam czemuś takiemu nie ufam. Poza tym, ta encyklopedia jest robiona przez ludzi co się na tym chyba znają, a na wiki może sobie każdy edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 07:25, zbysheck napisał:

I chyba nie trzeba będzie zmieniać tematu, na bezpłciowy "Metal" ;).


Mówiłem.
Proponuję "Metal - thrash, death, black, power, speed i inne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 17:35, Sith66 napisał:

> I chyba nie trzeba będzie zmieniać tematu, na bezpłciowy "Metal" ;).

Mówiłem.
Proponuję "Metal - thrash, death, black, power, speed i inne".

Ale pozostaje problem z innymi, bo trudno nu - metal uznać za metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować