Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 18:21, Ivo kudlaty napisał:

Jednym słowem- ZAJEBISTA płyta. Najlepsza europejska deathowa płyta roku IMHO.

O. Aż tak dobrze? :D Przesłuchałem parę kawałków na YT i jestem pod wrażeniem. Ale to jednak nie ma jak poznać cały album...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś nowego LP Disturbed ? Niezły hard rock ;] Kawałek promujący płytkę-''Inside the Fire'' bardzo dobry, szczególnia solóweczka miodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:21, Ivo kudlaty napisał:

Jednym słowem- ZAJEBISTA płyta. Najlepsza europejska deathowa płyta roku IMHO.


z tym że zajebista i że najlepsza to lekko naciągana opinia.. już wole sam Gorefest.. ale płyta jak najbardziej dobra!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 06:13, deuser napisał:

z tym że zajebista i że najlepsza to lekko naciągana opinia.. już wole sam Gorefest..
ale płyta jak najbardziej dobra!! :)


Gorefest miodny, ''Rise to Ruin'' to świetna płyta. Daje w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 07:42, Leslaw555 napisał:

Gorefest miodny, ''Rise to Ruin'' to świetna płyta. Daje w dupsko.


nie tylko Rise to Ruin,bo i wcześniejsze dokonania to nie byle co.. mi najbardziej podchodzi La Muerte.. ale traktuje ją niemal na równi z Rise.. ..z resztą co ja tu będe.. Gorefest młuci z klasą, tak samo jak Bolt Thrower.. a co do Hail to Bullets to coś mi tu nie w smak, sam nie wiem.. może musze posłuchać ten materiał jeszcze z pare razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:18, Azreix napisał:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/najlepsi-perkusisci-metalu,1124651,47

Jakie jest wasze zdanie o takim werdykcie plebiscytu na najlepszego perkusistę metalowego?
Bo dla mnie bębniarz Meshuggah z pewnością miecie równo, ale czy jest najlepszy...


dla mnie jest tylko jeden mistrz.. Lombardo, nie ma takiego drugiego który odnajdywałby sie w różnych gatunkach muzyki i do tego napier***ał w bębny z takim sercem koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:18, Azreix napisał:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/najlepsi-perkusisci-metalu,1124651,47

Jakie jest wasze zdanie o takim werdykcie plebiscytu na najlepszego perkusistę metalowego?
Bo dla mnie bębniarz Meshuggah z pewnością miecie równo, ale czy jest najlepszy...


A pomyśl czy te wszystkie rankingi są dla ciebie obiektywne bo jam myśle ,że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 09:28, hammerfall87 napisał:

A pomyśl czy te wszystkie rankingi są dla ciebie obiektywne bo jam myśle ,że nie :)

Pewno, że nie są. Bo tu głosują czytelnicy pisma... Ale, jednka iluś tam ma podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:18, Azreix napisał:

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/metal/news/najlepsi-perkusisci-metalu,1124651,47

Jakie jest wasze zdanie o takim werdykcie plebiscytu na najlepszego perkusistę metalowego?
Bo dla mnie bębniarz Meshuggah z pewnością miecie równo, ale czy jest najlepszy...

Na pewno nie umieściłbym Jordisona i Inferno w pierwszej dwudziestce, bo ci panowie zawdzięczają dużo promocji, a nie umiejętnościom. Ja bym wytypował Andersa Gyldenřhr (przespelujcie sobie nazwisko), starego garowego Hatesphere. Bo generalnie w death metalu perkusja jest prosta i mało urozmaicona, a w HS partie są zmienne, dokładają jakiś talerz czy solo co chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 09:50, squeglee napisał:

Na pewno nie umieściłbym Jordisona i Inferno w pierwszej dwudziestce, bo ci panowie zawdzięczają
dużo promocji, a nie umiejętnościom. Ja bym wytypował Andersa Gyldenřhr (przespelujcie
sobie nazwisko), starego garowego Hatesphere. Bo generalnie w death metalu perkusja jest
prosta i mało urozmaicona, a w HS partie są zmienne, dokładają jakiś talerz czy solo
co chwilkę.


Dokładnie ;] W death metalu perkusja wirtuozerią nie jest i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 11:24, hammerfall87 napisał:

Drodzy metal fani mam nadzieję ,że się zobaczymy na koncercie sabatona w krakowie :)


Sabaton gra u nas? Hmm.. kurczę, pojechałbym z chęcią. Polubiłem ich za piosenkę 40:1, ale nie tylko. Fajnie śpiewają o II WŚ, na najnowszej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 14:25, Harvenar napisał:

> Drodzy metal fani mam nadzieję ,że się zobaczymy na koncercie sabatona w krakowie
:)

Sabaton gra u nas? Hmm.. kurczę, pojechałbym z chęcią. Polubiłem ich za piosenkę 40:1,
ale nie tylko. Fajnie śpiewają o II WŚ, na najnowszej płytce.


Wiesz oni spiewają cały czas o tym o militariach wojnach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, Wolfpack, fajną tematykę sobie wybrali. No i w końcu ktoś zauważył, że naszej historii nie musimy wstydzić, wręcz przeciwnie, powinniśmy być z niej dumni. I pomyśleć, że takie coś przyszło z rąk Szwedów, którzy chyba nas nie lubią :D Jak zresztą cała Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:06, Harvenar napisał:

/.../

Tak, Wolfpack, fajną tematykę sobie wybrali. No i w końcu ktoś zauważył, że naszej historii
nie musimy wstydzić, wręcz przeciwnie, powinniśmy być z niej dumni. I pomyśleć, że takie
coś przyszło z rąk Szwedów, którzy chyba nas nie lubią :D Jak zresztą cała Europa.


Mam być szczery to własnie nasi kochani rodacy mysla ze oni oddaja nam hołd ale wystarczy zagłebić sie w płyte i stwierdzić ze oni raczej opisują a o naszych przecież prawde zaśpiewali bo przecież walczyli.Wiesz co do tych komentarzy nie których to się załamałem i wprawdzie z rodaków nie jestem dumny mam swoje powody.Nie tylko z rąk szwedów nawet przecież nasi spiewaja ale wiesz ta piosenka zdobyła rozgłos bo nie dość ,że jest zrozumiała to jeszcze zaśpiewana przez obcokrajowców i tylko dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Power metal ? Chyba podziękuje :P Aczkolwiek tematyka nieczego sobie.

PS:Staruszkowie myślą nad puszczeniem mnie na Vadera, z powodu Marduka :P Musieli dać to ich foto ! :P
PS2:I tak pojade !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:26, Leslaw555 napisał:

Power metal ? Chyba podziękuje :P Aczkolwiek tematyka nieczego sobie.

PS:Staruszkowie myślą nad puszczeniem mnie na Vadera, z powodu Marduka :P Musieli dać
to ich foto ! :P
PS2:I tak pojade !


Jak dla mnie to zwykły heavy jest, za wolny jak na power :> Ale i tak świetny, miło się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:46, Leslaw555 napisał:

Na razor.com.pl jest Hammer Battalion ! Hail to be Unleashed ! :P

A na Allegro od tygodnia chyba ;P. Tak swoją drogą to szwedzka czwórka miała zawsze genialny początek, potem leci na tym schemacie świetnie, a potem jakieś eksperymenty wprowadza. Entombed death''n''roll w różnych mutacjach, Grave niby gra 20 lat to samo ale płyty 1994>2008 nudzą, Unleashed dodawało trochę viking metalu i różnie to bywało. Tylko Dismember trzyma ten sam poziom cały czas (no, prawie, ale jeden album można zdzierżyć). Ostatnio wszystkie te zespoły "wracają do korzeni", ale z różnym skutkiem. Serpent Saints Entombed to death metal na bardzo dobrym poziomie, ale "LHP" i "Clandestine" niezbyt przypomina. Grave jak nudził tak nudzi, tyle tylko, że nudzi o wiele ciężej i brutalniej. Dismember nie ma do czego wracać bo ciągle trzyma się stałej sprawdzonej formuły, za to Unleashed po lekkich płytkach w stylu "Hell''s Unleashed" znów parają się ciężkim graniem-i IMO wychodzi im to nawet lepiej niż na początku.

Dnia 10.06.2008 o 20:46, Leslaw555 napisał:

PS:Staruszkowie myślą nad puszczeniem mnie na Vadera, z powodu Marduka :P Musieli dać to ich foto ! :P

Mówiłem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować