Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Tak, ale co jak co, większość tych całych tró black metali nie rozumie swojej "religii", tylko pieprzy jaki to szatan jest fajny. Poczytaj sobie 7Gates - niby wszystko się trzyma kupy, niby wszystko fajnie... Ale oni przesadnie obnoszą się ze swoim image''m. Tutaj pozerstwo > religia. Wszystko co z szatanem sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, nie wyjaśnisz tego fenomenu, ale choćby pójść za przykładem Deicide. Tacy wielcy sataniści, a chyba w zeszłym MysticArcie ktoś z ich obozu powiedział, że nie traktuje tego całego satanizmu na poważnie. Nie wiem czy dokładnie to z tego zespołu, ale zawsze mogę zweryfikować, tyle, że nie w tej chwili. Wiem doskonale czym jest satanizm, ale całe hordy black metali tego nie wie. Dla nich satanizm jest oczywisty w lirykach, bo przecież nie można dać ciała przed innymi black metalowymi bandami, nie? Póki co niewiele osób na świecie na poważnie brało się za satanizm, częstokroć z resztą z marnymi skutkami. Ja bym się tym tak bardzo nie dziwił, bo gdyby na poważnie kilku trv satanistów zapytać co sądzą o tej religii, to pieprzyliby bez końca o jakichś swoich filozoficznych przemyśleniach, za razem powtarzając schematy innych, kopiując ich wypowiedzi. Nic nowego już chyba się nie wymyśli, satanizm to obecnie próżnia pozerstwa i głupoty i temu ciężko zaprzeczyć...

//

Co sądzicie o najnowszym albumie Grave - Dominion VIII? Podobno nie jest to jakiś zabójca, ale płyta zasadniczo dość dobra... Imo chyba lepsze są te pierwsze albumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 09:19, Wayzin napisał:

Co sądzicie o najnowszym albumie Grave - Dominion VIII? Podobno nie jest to jakiś zabójca,
ale płyta zasadniczo dość dobra... Imo chyba lepsze są te pierwsze albumy.


moim skromnym zdaniem nowy Grave robi wrażenie, zwłaszcza dla kogoś kto nie słyszał ich wcześniejszych dokonań.. kawał dobrej muzy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:40, Azreix napisał:

http://muzyka.onet.pl/10175,1762794,newsy.html
Patrz pan, bilety kolekcjonerskie na Vadera...


Ciekawa sprawa. "Kolorowe kartoniki" ;D.

"Udział w rocznicowej fieście zapowiedziały formacje: Samael, Entombed, Nile, Marduk, Gorefest, Dismember, Rotting Christ, Grave i Septic Flesh."

Nie chce mi się wierzyć, że jeszcze zostały jakieś bilety ;( Takiego zabójczego składu dawno nie widziałem... Najgorsze jest to, że kilka dni po festiwalu trzeba będzie już się otrząsnąć z emocji, wiadomo ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:50, Wayzin napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że jeszcze zostały jakieś bilety ;( Takiego zabójczego składu
dawno nie widziałem... Najgorsze jest to, że kilka dni po festiwalu trzeba będzie już
się otrząsnąć z emocji, wiadomo ;P.

To jest kurwa paranoja, żeby w Trójmieście nie było biletów. Organizacja koncertu jest śmieszna. Wielka firma a odwala takie rzeczy jak brak sprzedaży online oraz ograniczenie jej do kilku miast. Brawo MM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, Stodoła to mały klub.. jakby wszystkie miasta dostały bilety to zastanów sie po ile sztuk w sprzedaży by było.. nieopłacalna impreza dla organizatora.
co do sprzedaży przez neta to w ledwie 2 minuty a wszystkie by sie sprzedały, a i nie wiadomo ilu polaków by sie na koncert dostało.. to impreza dla nas!! ..ale przyznaje, szkoda że nie uda sie wielu jak i tobie dostać na jubileuszowy koncert VADERa.. ALE, może jest jeszcze szansa, jeśli znasz kogoś w Wawie to działaj, ino szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 07:10, EmperorKaligula napisał:

taaa... czarna propaganda w szkolach, przeciez wiadomo ze nic innego nie mogl wam wlaczyc.
A wy to kupujecie... ehhh... i jakim cudem "satanista" jest "chrzescijaninem" ? Czy aby
byc satanista trzeba wygladac jak metalowiec ? Kompletnie nie... satanizm to poglad na
swiat, styl zycia. Panowie w sukienkach piorą wam mozgi.

Nie, gdybyś był na tej lekcji to byś zrozumiał co i jak. Rzucali we mnie jedzeniem i dawali je do kaptura, bo miałem włosy i mówili, że jestem jak ten gościu z filmu. On był metalowcem, który śpiewał o sataniźmie i robił "czarną mszę show" na koncertach, a był Chrześcijaninem (to była jego religia oficjalna) . Zatem słabo trwał w swoim poglądzie satanistycznym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:39, hammerfall87 napisał:

Nie bo to nie metal :D


Wiem że to nie metal ale nie ma innego tak rozwiniętego tematu o muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:34, Wintesun napisał:

Możesz mi powiedzieć gdzie je kupiłeś?


kropa.pl ;) sporo t-shirtow, ale te najfajniejsze/egzotyczne bardzo szybko sie rozchodza, wiec trzeba regularnie sprawdzac oferte - ja sledze ten sklep od kilku lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem polecić kropę, ale tam gówno jest. Kupiłem dwie koszulki i bluzę i to jak na razie na tyle, chyba im podziękuję. Bardzo wąska oferta. Co do Summoning i Nokturnal Mortum - sprawdzałem, nic nie ma :P. Bieda u nas w kraju, oj bieda...

--

Mam problem... Otóż słyszałem o Arch Enemy różne opinie, jakaś baba wydziera ryj na wokalu i w ogóle takie nie-inflakesowate do końca, no właśnie. Zastanawiam się czy jest sens nabywać jakąś płytę tego wykonawcy, z melodethu lubię tylko "Heartwork" Carcass, "Slaughter of the Soul" At The Gates... I to chyba wszystko. Żadnych Amon Amarthów, rzygam tą muzyką, ewidentnie mi nie podchodzi. Ponoć "Stigmata" jest niezła, ale to już zostawiam Wam. Chciałbym nabyć tą najlepszą, raczej więcej niż jedną kupować nie zamierzam. Po prostu zobaczyć chcę z czym to się je :P.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 23:26, Wayzin napisał:

Chciałem polecić kropę, ale tam gówno jest. Kupiłem dwie koszulki i bluzę i to jak na
razie na tyle, chyba im podziękuję. Bardzo wąska oferta. Co do Summoning i Nokturnal
Mortum - sprawdzałem, nic nie ma :P. Bieda u nas w kraju, oj bieda...


mowilem ze trzeba na biezaco sprawdzac ich oferte bo jak juz cos fajnego maja to szybko sie rozchodzi - summoning byl w kazdym rozmiarze, noktrurnale tylko w jednym. Kupilem obie i jestem bardzo zadowolony :) Kupilem u nich sporo rzeczy, na niczym sie nie zawiodlem, a te "drozsze" koszulki sa niezniszczalne, piore w pralce z innymi ciuchami a wygladaja jak noweczki.

z ciekawosci otworzylem stronke pod koniec pisania posta i co?:

http://kropa.pl/index.php?cPath=21_2273

http://kropa.pl/index.php?cPath=2 1_1006 [Lugburz juz nie ma, ale ja mam :D]

bozia oczu nie dała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować