Zaloguj się, aby obserwować  
krombi

Co lepiej kupić? Nowego PC czy Xbox 360?

126 postów w tym temacie

Chcesz mieć coś uniwersalnego? Kup PC. Możesz grać oraz robić inne przydatne rzeczy, a jeśli chcesz sobie tylko grać to kup tą konsole, bo zazwyczaj do tego są ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

Wystarczająco wielu, by użyć tego jako argumentu w dyskusji. Poza tym, wraz z ewolucją
sprzętu, dla posiadacza PC otwierają się nowe możliwości - czego o konsolach powiedzieć
nie można.


Jakoś to do mnei nie porzemawia. W iel gier sie gra non stop na peceta? Wow, CS i co jeszcze, starcraft? To tak samo z nową edycja konsol dla graczy pojawiaja się nowe możliwości niedostępne jeszcze na pc.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

Słowa-klucz: "co jakiś czas". W moim przypadku - średnio co 4-4.5 roku. Czy to często,
biorąc pod uwagę możliwości, jakie daje PC? Nie sądzę.


To musisz co jakiś czas wydać z 5000zł jak nie wiecej, by starczyło Ci to na 4, do 5 lat bezproblemowego i płynnego giercowania.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

Nie zgadzam się.


To tylko Twoja opinia. Czytając zapowiedzi\recenzje takich gier jak Fallout 3, czy GTA 4 właśnei stwierdzono, że gry majaneiznacznie lepszą grafike.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

Ja mam kompa za parę tysiaków, a wygląda lepiej, więc...


Przeczytaj posta Bratek196 nt tej grafiki i płynności. W ogóle masz konsole tej generacji obok peceta by móc to jednoznacznie stwierdzić?

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

Tak. Jakim cudem?


Bo sprzęt jest juz przestażały. Wszystkie tytuły o ktorych tu pizemy nie odpalaja się, poza F3 na minimalnych.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> Jestem ciekawa jakie to tytuy wyglądają u Ciebie lepiej wyglądają
> skoro pecety dopieor teraz nieznacznie zaczynaja mieć lepszą grafikę i to w sprzętach

> za 3500- 5000zł.

Ach, magia liczb i rzucanie cyferkami z kosmosu w oponenta...
Przykłady: Bioshock, Assassin''s Creed. O Crysis nie wspomnę.


jakiego oponenta? Kolejne tytuły, które wyglądają nieznacznie lepiej na super wypasionyhc maszynkach za tysiace złotych. Crysisa nie ma na konsole. No i czy masz jak to udowodnić, że ta ghrafika jest lepsza?

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> Grałes moze w nowego fallouta,

Nowy Fallout się ukazał? Kiedy? Widziałem tylko jakiś mod do Obliviona na półkach...


Mod nie mod, sprzedawny jako samodzielan gra i niestabilna bardzo.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> albo gothica 3? Wcale nie trzeba milionów programów by
> gra się sypała co 5minut.

Przesadzasz. Polecam instalację patcha w wersji bodajże 1.5. Poza tym, jeden tytuł nie
potwierdza reguły.


To już drugi w jaki przyszło mi grać, a jest tego wiecej na pewno.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> > Na konsolach nic nie wywala? Proszę cię...
>
> Miałeś kiedys jakś konsole?

PSX i PS2. Sporo się wówczas nauczyłem.


No spoko. Porównujesz relikty przeszłości do tego co mamy dzisiaj.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> Ja byłe mzawsze z pecetami.

Twój wybór. Mam tylko nadzieję, że nie należysz do ludzi, którzy w momencie zakupu konsoli
zaczynają wychodzić na ulice z okrzykiem "PC SUX!" na ustach, lecz potrafią docenić zalety
platformy oraz gry, które na nią się ukazują.


No raczje. Jednak teraz widzę ile traciłem "mecząc" sie na pececie. Na pc niewychodiz nic co by mnie interesowało. czekam tylko na medievala nowego. Reszta gier to albo słabe fpsy, albo porty z konsoli.

Dnia 03.12.2008 o 15:48, Principes napisał:

> Teraz kupiłem x360 i nic mi nie
> wywala.

Do czasu. Assassin''s Creed na PS3 potrafi się wywalić. Ponoć nowy Prince of Persia na
PS3 potrafi się wywalić.Too Human na 360 potrafi się wywalić. Przykłady zawsze się znajdą.


Mówimy przecież o x360, nie o ps3. Na czym polega to wywalenie? Dla mnie x360 jest o wiele stabilniejszy pod wzgledem problemow technicznych od pecetow jakei mialem. Wyjatkiem jest stare niezawodne atarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 10:32, krombi napisał:

Zastanawiam się co kupć? Co się bardzie opłaca?



Jeśli stawiasz na rozrywkę to polecam xbox''a. Jeśli stawiasz na rozrywkę (w trochę słabszej jakości) ale lubisz popracować na komputerze no to PC ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:55, Daelor napisał:

> Pytanie z innej beczki - jaki prcesor, płytę główną i kartę graficzną polecacie
kupić
> w granicy cenowej 1 tysiąca złotych?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=51082
spytaj tutaj, zagląda tu więcej zorientowanych w temacie mózgów :)


Dziękuję, niestety nie byłem w stanie odszukać tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować