Zaloguj się, aby obserwować  
krombi

Co lepiej kupić? Nowego PC czy Xbox 360?

126 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 21:19, owczar4 napisał:

Ja mam zamiar go kupic (xboxa 360),ale najpierw musze miec pewnosc ze bedzie na nim wychodzily
kolejne czesci Silent hilla! A PS3 nie kupie! 380wat!!!konsola!!!

e tam
komp więcej miejsca zajmuje od xboxa ale komp jest lepszy i tańsze gry są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:19, owczar4 napisał:

Ja mam zamiar go kupic (xboxa 360),ale najpierw musze miec pewnosc ze bedzie na nim wychodzily
kolejne czesci Silent hilla! A PS3 nie kupie! 380wat!!!konsola!!!


A sądzisz, że ile mocy żre XBox 360? Coś mi się zdaje, że niemniej niż PS3.
Zresztą Silent Hill to japońska seria o ile pamiętam , a w Japonii sprzedaż Xboxów 360 jest zerowa. Wniosek:
albo PC, albo PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 16:17, MroK666 napisał:

Ja sądze, że lepiej zrobic porządny uprade kompa a potem kupic xboxa, no chyba ze masz w ....
kasy i możesz sobie pozwolic na jedno i drugie....;R

tzn. upgrade..przepraszam...;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 12:01, ziptofaf napisał:

A sądzisz, że ile mocy żre XBox 360? Coś mi się zdaje, że niemniej niż PS3.

160 wat :] Dla ciebie żadna różnica bo ty nie płacisz za prąd :]

Dnia 01.04.2007 o 12:01, ziptofaf napisał:

Zresztą Silent Hill to japońska seria o ile pamiętam , a w Japonii sprzedaż Xboxów 360 jest
zerowa. Wniosek:
albo PC, albo PS3

No kilka tytułów które miałby być "only ps3" ukażą się na x-pudło a więc jest nadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo nie wiem co kupić xbox360 czy ps3 czy bdb wypasionego kompa(AMD athlon x2 5400,GF8800gts, 2GB ram) Co sie najbardziej opłaca ??? Prosze o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam stałem niedawno przed podobnym dylematem i chyba byłbym skłonny kupić ixa, ale:
- mój stary komoputer był strasznie awaryjny więc zamiast zabawy, czy nauki tylko się frustrowałem :\
- Europa Universalis 3 nie chciała chulać na mojim radeonie 8500 64MB, z Medievalem też sobie nei radził
- nie mam odpowiedniego TV, by dobrze wykorzystać wszystkie możliwości
- nie mam też dobrego połączenia internetowego (wiejska radiówka)
- gry były/są za drogie dla kogos bez pracy - za 4 kopie Geaor of Wars można było mieć tańszą wersje ixboxa
- Polacy byli "ignorowani" w kwestji online, znaczy się, że trzeba było się rejestrować na Anglie itp.
- 20 giga to dla mnie od początku było za mało
- czekałem na to co pokaże jeszcze "pierestrojka"
- przeczuwałem, że niedługo wyjdzie unowocześniona dopracowana wersja :) do tego czasu znajdę pracę i kupię dobry TV
- wygrałem pada na prizee i tak mi się spodobało w residenta 4, że chyba narazie kupie lepszego pada do PC

Tak więc jeżeli tez masz podobne dylematy to proponuje narazie zakupić PC, a za jakiś czas zakupic ixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesli chce kupic maszyne tylko do gier i stac mnie na kupowanie gier a do internetu bede miła oddzielnego kompa. A TV mam dobry i planuje kupic do pół roku LCD lub plazme Z HDTV, HDMI min 32" . To kupic Xbox360 czy ps3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepiej jest kupić nowy porządny komputer. Sam niedawno (nie całe 2 tygodnie temu) zakupiłem nowy dobry komputera, a zastanawiałem się nad kupnem Xboxa 360. Za tą cenę co dałem za komputer, mógłbym mieć Xboxa360+2 gry. Ale i tak wybrałem komputer. Na dodatek, jak się kupi Xboxa, to potem trzema mnóstwo kasy na gry wydawać, bo są o wiele droższe niż na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 13:08, mateusz 555 napisał:

Oczywiście że komp bo gry są tańsze ( niektóre )



co ?! człowieku kiedy się urodziłeś ?! za cenę 1400 Xboxa 360 + gra nie kupisz takiego kompa ! musiałbyś wydać 2700 na kompa minimum ;/ tylko ps3 jest porównywalny cenami do tych średnich kompów ale i tak średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ceną gier to jest tak różnie niektóre są tańsze niektóre droższe ale PC ma jedną przewage nad konsolami nie służy tylko do grania i można go w każdej chwili zmodernizować tak że za pare lat nie będzie się tylko nadawał na złom :) poza tym nie wyobrażam sobie grania w FPS na konsole bo wtedy gra traci cały swój urok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy ktoś wie kiedy M$ planuje wypuścić nowego Xa? Bo kupiłbym sobie ale nie chcę żeby się po 2-3 latach okazało że już mam przestarzałą maszynę :/ W konsole innych firm (Sony, Nintendo) nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 12:34, Lesio1992 napisał:

Czyli co jest lepsze do gier(biorąc pod uwage ze na gry mnie stać) KOMP CZY XBOX 360?????

Do gier? To zależy w jakie gry grać będziesz :P Jeżeli masz PC-ta na średnim poziomie to kup jakiegoś nex-gena:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:30, Geglash napisał:

Mam takie pytanie: czy ktoś wie kiedy M$ planuje wypuścić nowego Xa? Bo kupiłbym sobie ale
nie chcę żeby się po 2-3 latach okazało że już mam przestarzałą maszynę :/ W konsole innych
firm (Sony, Nintendo) nie wnikam.


O to możesz być spokojny. Po pierwsze Microsoft teraz będzie się interesował zrobieniem leszego Visty, bo ten teraz jest w sumie tylko poligonem doświadczalnym. Po drugie na razie wypuszczą tylko naprawdę wypasioną Xbox 360 Elite, czyli normalnego Xboxa, tylko że w czarnej obudowie i ze 120 GB pamięci na dysku twardym. Po trzecie i chyba najważniejsze: Sony bardzo broni swojej konsoli uważając, podobnie jak analitycy rynku, że wyprzedza ona swoje czasy i może służyć do grania i nie tylko jeszcze przez 10 lat. Microsoft nie chce przecież, by kojarzono jego system tylko z jednorazowym skokiem na kasę i konsolą zacofaną do PS 3. Jedyne co mogą zrobić to wypuszczać coraz to doskonalsze wersje Xboxa, aby choć trochę zniwelować fakt, że konkurent ma w zanadrzu Blue- Ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować