Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 14:56, Slave napisał:

temat powinien byc jasniej sformulowany, tak, zeby bylo wiadomo, ze chodzi o redakcje zajmujaca
sie newsami, felietonami i innymi tekstami.

W temacie stoi wyraźnie: redakcja gram.pl
Jak napisała Sol, zawartość głównego posta została już zmodyfikowana, by jeszcze bardziej naświetlić sprawę. Pozdrawiam i czekam na uwagi dotyczące redakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak;] ZAcznijmy może od tego że wszelkie newsiki są pisane w bardzo przyjemnej formie ;] Podoba mi sie ich język co do zażaleń chyba niemam no może mogło być troche tego więcej (tekstów) Ale ogolnie niemoge sie tego czepic bo che tego wam zyczyc ;] Czyli abyscie tworzyli wiecej i jescze było to dla was satysfakjonujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:58, Selv napisał:

[m]
może tak podzielić się z ludzmi zainteresowanymi?


Olsztyński Mortal był moją małą prowokacją - już to wyjaśniłem :)
Newsy to ogólnie temat-rzeka, w związku z nim jeszcze dziś coś napiszę...
Musisz mi uwierzyć na słowo - nie dowiadujemy się wcześniej o rozmaitych rzeczach, a gdy tak się dzieje, staramy się od razu pisać. Informacje oznaczone jako "press realease" pojawiają się wtedy, gdy tylko je otrzymamy. Jeszcze raz powtarzam - do kwestii newsroomu powrócimy jeszce dziś - i to bardzo oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:56, Slave napisał:

temat powinien byc jasniej sformulowany, tak, zeby bylo wiadomo, ze chodzi o redakcje zajmujaca
sie newsami, felietonami i innymi tekstami.


"Temat służy ocenie pracy redakcji, a więc tak jakbyście oceniali czasopismo" - sformułowane prostym, nie pozostawiającym złudzeń co do treści wątku, językiem, nieprawdaż?. Sam tytuł wątku też nie powinien nikomu sprawić trudności z jego zrozumieniem. Kurcze, domyślnie osoby poruszające się po forum potrafią czytać, w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jaśniej -:)
chciał by aby newsy były nieco bardziej świższe i dawajcie coś więcej o sprzęcie - no sterowniki itd.
i tak jak np: w sklepie daliście gry z LEma czy EA to może jakieś artykuły także na temat gier innych firm, recenzje, czy porównania
a tak to jest całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie mogę czytać wszystkiego wszedzie itp, także moje stare oczy wyjasnień nie widziały. A czy to prowokacja, wszystko tak można nazwać, niezaleznie od prawdziwych powodów.
Jesli tych informacji nie macie wczesniej to ja tak lekko zasugeruje, aby zacieśnić informacje przekazywane miedzy gram.pl a redakcja gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więkrzość newsów jest z opóźniona i to jest dla mnie największe zażalenie :*
Z życzeń, choć pewni się nie spełnią, chcił_Łbym a_Aby tematy na forum, które przeleżały swoje lata "katalogować" ale nie kasować oraz miłym akcentem byłoby dodanie(np.) zamiast przy informacji o WoWie z wtorku tam gdzie jest dżojstik pojawił się ludzik(ufolud:) grający w gierkę_Ę.
/.../ Kolorystyka przyjemna /.../ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:09, scott napisał:

no to teraz jaśniej -:)
chciał by aby newsy były nieco bardziej świższe i dawajcie coś więcej o sprzęcie - no sterowniki
itd.
i tak jak np: w sklepie daliście gry z LEma czy EA to może jakieś artykuły także na temat
gier innych firm, recenzje, czy porównania
a tak to jest całkiem nieźle

Na razie napisaliśmy o Oblivion, Call of Juarez, Gun, City Life, The Fall: LDOG... tyle od reki pamiętam z gier, których nie ma w sklepie gram.pl. Będzie tego więcej, po prostu troszkę z początku inni wydawcy byli ostrożni w przysyłaniu nam gier do recenzji :D
Newsy - jak napisałem, zainteresowanych sprawą newsów na gram.pl zapraszam do śledzenia tego tematu. Jeszcze dziś wrócimy do zagadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 15:15, Maxtreme napisał:

no dobra fakt no to z innej beczki bo to faktycznie nie do tego
czemu nie podaliście pełnej listy miejsc konkursu 12 miesięcy grania?

Znowu aż zbyt prosta odpowiedź: opublikowaliśmy to, co otrzymaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisalem to co napisalem, bo zauwazylem, ze sporo osob ma z tym problemy a gdy pisalem posta nie pojawila sie jeszcze wypowiedz Soleili. zeby nie robic offtopa: wg mnie newsy dobrze sie czyta i sa na ogol ciekawe. jednak niektorych nie czytam, ze wzgledu na to, ze nie kazdego interesuje obnizka cen procesorow AMD lub newsy poswiecone PSP (nie wszystkie oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) !
Toż w tym wątku będzie mnóstwo roboty, czy to się da ogarnąć? Mam na myśli to, że teraz Lucas stara się odpowiedzieć na każde (z sensownych) pytań. Być może w pewnym momencie pytań będzie zbyt dużo, jak na jednego Lucasa (czy do odpowiadania wydelegowany został ktoś jeszcze, czy po prostu: kto zobaczy, ten odpowie?).

Druga rzecz: nazwanie tematu "redakcją..."-po czemu małą literą? Skromność, tak? Bo taki przypięty wątek nie wygląda mi teraz w pełni profesjonalnie ;> .

Rzecz trzecia: dobrze, że takie coś powstało. Może pozwoli to na rozdzielenie tego chaosu propozycyjno-narzekająco-offtopowego.

I na koniec: do działania Redakcji nie mam żadnych zastrzeżeń, cenię humor, przystępność popełnianych przez nią tekstów, chęć pomocy bliźnim, uprzejmość i takie tam. Nie będę kontynuował, bo zaraz będzie, że pracuję w Nivea i złamię punkt Regulaminu, który mówi o Ogłoszeniach, bo będę wazelinę oferował.
Zażalenia...? Hm... wyniki Konkursów mogłyby być zamieszczane wcześniej, choć to tylko teoria. Wiem, że prac/zgłoszeń często jest mnóstwo i jeszcze trochę, więc z praktycznego punktu widzenia-potrwać dłużej musi to... A Konkursy to przecież nie jedyne, co Redakcja ma na głowie. Gdzieś trzeba wcisnąć korzystanie z basenu, granie w WoWa za darmo i inne przykre obowiązki na nich spoczywające, to przykre, wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl oceniam całkiem fajnie... Zawsze świeże newsy, super obsługa forum, tani sklep (z gier CDPa).

Jedyne co szwankuje to... częściowa bezpłciowość tego wszystkiego. Może to być tylko moje zdanie, ale ja bym założył na przykład "blog ekipy", i jakby ktoś coś chciał napisać to by napisał itp :)

Taki CDP Insider na gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować