Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Redakcja gram.pl – Książka Życzeń i Zażaleń

401 postów w tym temacie

Ta... No to już masz drugie upomnienie za pisanie nie na temat.
A co do moich postów, to dasz głowę, że są 2 takie same napisane do tej samej osoby?
Nie odpowiadaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:32, AgayKhan napisał:

> Zażalenie: TYHE napisała dawa razy ten sam
> post...
> nie... nie mówcie.... że to... SPAM! A jednak! MODERATOR! Nie możliwe! A jednak!
Jaja sobie robisz? Nie widziałeś przyklejonego posta nigdy w życiu? Nie spamuj.
A ja mam inne zazalenie: mozna by niektóre niusy troszke wcześniej umieszczać? I takie jedno
zażalenie: takie fajne artykuliki były: rozmowy czy w samo południe, nie da rady częściej?


Niestety musze Cię kolego przeprosić.. W życiu swym krótkim NIE WIDZIAŁEM "doklejonego posta!
A co do niusów zgadzam się z tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jedno pytanie do redakcji gram.pl:
jesli ktoś chciałby pisać newsy, lecz nie ma 18 lat, lecz spełnia przedstawione wymogi to zcy mógłby pisac? ;] Mówie tu oczywiście o pisaniu newsów bezinteresownie bez jakichś zysków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 21:19, Modest-Vermin napisał:

Wiesz mogą i dziś nawet kogoś zatrudnić, i jest sens ?


Że na daną chwilę mieli najlepszego i do tego napalonego (więc tani) jeżeli składnie napisał i szybko to wogóle to był najlepszy

Dnia 24.10.2006 o 21:19, Modest-Vermin napisał:

Lepiej sobie wyselekcjonować z większego
grona, bo być może te zgłoszenie nr.1 będzie wysłane później, bo ktoś chce się przyłożyć do
napisania listu motywacyjnego.


to źle świadczy o newsmanie - przyłożyć się?
Trza strzelać jak z karabinu - rzucać słowa, klecić zdania, łapać temat - a nie się przykładać
Zresztą Tudd napisał "trochę szczęścia" co może być większym szczęściem niż znalesc się we właściwmym miejscu (z podaniem o pracę) we właściwym (jak najszybszem- wszak newsman) czasie?

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro strzelasz jak z karabinu podaniami o pracę, to powodzenia ;) Mi nie chodzi o ślęczenie nad "wypracowaniem" kilka godzin, ale... a zresztą nie zrozumiemy się więc nie będe się wysilał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:49, michał26 napisał:

A ja mam jedno pytanie do redakcji gram.pl:
jesli ktoś chciałby pisać newsy, lecz nie ma 18 lat, lecz spełnia przedstawione wymogi to zcy
mógłby pisac? ;] Mówie tu oczywiście o pisaniu newsów bezinteresownie bez jakichś zysków ;p

Nie ma pojęcia bezinteresowność - praca za darmo jest potencjalną "łaską" pracownika względem pracodawcy, gdy komuś się płaci, można twardo wymagać. Wybacz, ale czysty entuzjazm tu nie wystarczy, potrzebne jest rozumienie wartości pracy i relacji z pracą związanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy pytają o "Rozmowy" - obawiam się, że ich status jest niepewny, była to taka oddolna inicjatywa Chamba i Domka, ale czy dadzą ją radę teraz kontynować? Naprawdę nie wiem... akurat oni mi nie podlegają, byli tu wcześniej, a teraz mają mnóstwo innych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy szedłem krakowskim przedmieściem...

Nie... po zagęszczeniu redaktorów i moderatorów w tym temacie domyślam się, że w tym wyjątkowym wypadku książka życzeń i zażaleń jest czytana, a nie w myśl pewnego skeczu (bodajże kabaretu "Dudek").

Co mi leży:
+ newsów jest dużo, poruszają ciekawą tematykę
+ podoba mi się seria "W samo południe z..." (bomba atomowa to mój faworyt i coś kiedyś o WoWie)
+ dobre arty o sprzęcie (favourite LCD) można pomyśleć nad rozszerzeniem tematyki np. o drukarki (chyba, że umknęły mojej uwadze)
+ artykuły o książkach - duży plus, najlepiej nie poszerzać zakresu - pozostać w klimatach fantastyczno-sajensfikszyn.

Co mi nie leży:
- w zasadzie to nie wiem czy da się to wypunktować nawet, są to sporadyczne przypadki w których występują błędy w postaci literówek - wystarczy myknąć tekst przed wysłaniem do Worda albo jakiegoś Open Writera i te co na czerwono są to poprawić ;)
- brak oznaczenia czy danego newsa już czytałem czy nie, kiedyś coś na CDP było że jak przeczytany nius był to zmieniał się na szary czy jakiś taki niewyraźny :) te nowe zostawały kololowe :D

W zasadzie innych złych rzeczy nie zanotowałem. Orty się nie zdarzają, a na przecinki nie patrzę ;-). Jak dla mnie jest bomba i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż - zażaleń nie mam, bo to najlepsze forum na całym świecie (pozdro dla ekipy gram.pl ;D)
Życzeń też nie mam bo to forum jest cudowne, wspaniałę i śiwtnie można się w nim połapać.
W sumie tylko brakuje czatu - oficjalnego, dla wszystkich, of kors ;)
A tak wogóle to serdeczne dzięki za calutki wkład wszystkich tworzycieli tego forum - poprostu jest THE BEST !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Księga Życzeń i Zażaleń to chce złożyć Życzenie.

Nowy Desing strony naprawde przydałby się, mowa o forum i main site. Ale nie tak zrobiony jak tu http://guildwars.gram.pl/ nie chodzi mi o odwał roboty zmień kolor i juz po tylko załóżmy jak na http://www.xfire.com/ gdzie skóry są praktycznie do każdego rodzaju gier : )

I Jeszcze jedno

Pozdrawiam całą redakcyjną Ekipe gram.pl

Kłaniam się przed wszystkimi pracownikami firmy CD PROJEKT, za to że odwalacie kawał dobrej roboty i nie zapominacie o graczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje następne życzenie jest w 100% prawdziwe i napewno chciałbym tego, jak zręsztą wiele gramowiczów

Żeby prezydentem został : Marcin Iwiński

A Premierem Michał Kiciński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe- czy moglibyście do działu ze spzętem w sklepie dołożyć ofertę słuchawek do grania? (takich porządniejszych :P np. Plantronics). Thx ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"3. Odpowiedzialności – tu chyba nie trzeba komentarzy, porzucenie przez dziewczynę/faceta, choroba psa i niewydolność oskrzeli nie ma prawa wpływać na wydajność newsmana."

Czyli trzeba to rozumieć jako siedzenie non-stop przy kompie i szukanie wiadomości?o.O
Hmmm, przy takim warunku wydajność raczej psadnie po tych 5-6 godzinach.

Nie zrozumcie mnie źle, ale ja tak rozumiem ten punkt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 22:35, Tuddrussel napisał:

niemniej jednak, Domek i Chamb poinformuja nas co z rozmowami dalej bedzie.
bo tradycja juz byly i wiele pytan teraz jest - zatem i odpowiedz byc powinna :)


No bo może częściej bede jednak na główną zaglądał...
A i niech Domek się nie tłumaczy kiedy będą tylko dlaczego nie ma!

--
Cerm


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 00:15, graczomaniak napisał:

Czyli trzeba to rozumieć jako siedzenie non-stop przy kompie i szukanie wiadomości?o.O
Hmmm, przy takim warunku wydajność raczej psadnie po tych 5-6 godzinach.
Nie zrozumcie mnie źle, ale ja tak rozumiem ten punkt.:)


To zle rozumiesz ;)
Chodzi o to, ze masz codziennie zamiescic pare newsow i nie wykrecac sie, ze glowa cie bolala czy, ze musiales pojechac do babci. Pewna norme trzeba zrobic (co nie musi oznaczac siedzenia 24h przy kompie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:59, Konrad512 napisał:

Mam prośbe- czy moglibyście do działu ze spzętem w sklepie dołożyć ofertę słuchawek do grania?
(takich porządniejszych :P np. Plantronics). Thx ;)

Zły adres - czy do Muratora też byś napisał, co chcaiłbyś widzieć w hipermarkecie budowlanym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 23:13, Adik989 napisał:

Moje następne życzenie jest w 100% prawdziwe i napewno chciałbym tego, jak zręsztą wiele gramowiczów


Żeby prezydentem został : Marcin Iwiński

A Premierem Michał Kiciński


Z pewnością by się ucieszyli, gdyby tutaj zajrzeli, póki co jednak zagląda Redakcja gram.pl, czasem Ekipa gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 00:15, graczomaniak napisał:

"3. Odpowiedzialności – tu chyba nie trzeba komentarzy, porzucenie przez dziewczynę/faceta,
choroba psa i niewydolność oskrzeli nie ma prawa wpływać na wydajność newsmana."

Czyli trzeba to rozumieć jako siedzenie non-stop przy kompie i szukanie wiadomości?o.O
Hmmm, przy takim warunku wydajność raczej psadnie po tych 5-6 godzinach.

Nie zrozumcie mnie źle, ale ja tak rozumiem ten punkt.:)

Volvox Ci odpowiedział zgodnie z prawdą - norma musi być wyrobiona i koniec, jeśli ktoś wyrabia normę w kilka godzin - to znaczy że jest wydajny, jeśli potrzebuje na to całej doby... no cóż, może powinien dać sobie spokój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować