Zaloguj się, aby obserwować  
GaNgStA

Koty (Te zwierzaki futerkowe)

990 postów w tym temacie

No to i ja się pochwale moim kotem ;] - Kitka
Jest strasznym rozrabiaką......potrafi korzystać z klamek i otwierac zamkniete dzrzwi, aportowac wszystko co zmieści się jej w pyszczek, uwielbia bawić się sałatą i rozrzucać ją wszędzie oraz czerpie niewyobrażalną przyjemność z otwierania szafek i wyrzucania z nich całej zawartości.

20070131111508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie skanowałem kilka zdjątek i postanowiłem zeskanoać też mojego kociambra:)
Nazywa się Kot, rasa dachowiec zwyczajny :)
Trochę nie wyraźnie wyszły zdjęcia

20070215225312

20070215225319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! temat o kotach a nikt jeszcze nie napisał tej cudownej wiadomości;]...dziś jest światowy dzień Kota!---> łapcie waszego kociaka i uściśnijcie/przytulcie mocno:)
<---Więcej na moim gramsajcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:10, In The End napisał:

łapcie waszego kociaka i uściśnijcie/przytulcie mocno:)

Hehe to nasz kotek codziennie jest łapany i uściskany :> Wczoraj nawet dostał kawał dobrego kotleta ;>>
Fajnie wiedzieć, że jest taki dzień na przyszły rok przygotuje coś fajnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:10, In The End napisał:

...


Muszę przyznać, że nie miałem pojęcia o takim dniu. Ciekawe od kiedy taki dzień istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wyszedł mu nos; zlewa się z kolorem sierści. Zapewne dachowiec, no bo po co rasowy, jak nie jeździ się na wystawy? :) Widać też, że jest dosyć często głaskany, bądź sam się tak liże zawzięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:46, Wasizi napisał:

Ciekawe wyszedł mu nos; zlewa się z kolorem sierści. Zapewne dachowiec, no bo po co rasowy,
jak nie jeździ się na wystawy? :) Widać też, że jest dosyć często głaskany, bądź sam się tak
liże zawzięcie :)


Nie wiem o co ci chodzi z tym nosem. Ma fajny różowy nos.Owszem to dachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:37, KannX napisał:

A tu jest Kicia. Tez umie korzystac z klamek :)


O kurczę. Wygląda niemal identycznie jak moja Kicia [właściwie niby ma na imię Morgana, ale i tak wszyscy mówią na nią Kicia]. Nie pochodzi przypadkiem z Sochaczewa?
Moja jeszcze się nie nauczyła korzystać z klamek, ale jest u mnie dopiero od miesiąca, wszystko przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też pochwale się swoim kotem ! ;) Mój kot jest tak rozpuszczony, że jak chce jeść to podchodzi i delikatnie kąsa.... a jęzli po tym powie się do niego "pokaż co chciałaś" to idzie do miski i o ociera się o lodówkę (miska stoi obok lodówki) lub idzie pod drzwi od balkonu i czeka aż się jej otworzy :D Poza tym jest abstynentką... jeżeli osoba pod wpływem alkocholu (nawet po jednym piwie) weźmie ją na ręce to po kilku sekundach może zostać osyczana ;] A z klamek to korzysta już perfekcyjnie. Ostatnio nauczyła się otwierać szuflady, szafkę w łaziencę (trzeba zabezpieczać, żeby w nocy nie wyrzuciła z niej wszystkiego) i włączać komputer :D (spowodowane jest to tym, że w nocy lubie czytać książki tj. zrzucać je z półki, które lecąć z półki czasami spadją na myszkę, która uruchamia komputer (nie wiedzieć czemi kliknięcie na przycisk myszki uruchamia mojego kompa)). A poza tym potrafi wszędzie znaleźć swoją gumkę do włosów. Jeżeli czasami moja mama ma jakąś we włosach to potrafi ją ściągnąć. :D Poniżej zdjęcie (nie jest to fotomontaż... poprostu jakoś fajnie wyszło, kończyła ziewać :P a i należy je przybliżyć zobaczyć jego niepowtarzalność ;)) no i kilka normalnych:

20070226184853

20070226185207

20070226185249

20070226185316

20070226185353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:50, Wasizi napisał:

Ktoś tu podejrzewa kota o dwulicowość xD ?


Raczej o związki pokrewieństwa ;)
Moja miała rodzeństwo, z tego, co powiedzieli mi w azylu.
Swoją drogą kot niby zwierzę niepowtarzalne, a co i rusz czytam, jak ktoś pisze: "ten kot jest do mojego podobny jak dwie krople wody" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:48, Epiphany napisał:

Nie pochodzi przypadkiem z Sochaczewa?


Pochodzi z Krakowa i jest chora na białaczkę. Zbieram same chore koty, żeby zapewnić im godziwe życie i śmierć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 11:45, KannX napisał:

Pochodzi z Krakowa i jest chora na białaczkę. Zbieram same chore koty, żeby zapewnić im godziwe
życie i śmierć :)

To masz naprawdę wielkie serce... Podziwiam ! RESPEKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować