Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War za miliard dolarów?

57 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2006 o 18:17, xRaphaelx napisał:

Jutro się okaże ze MGS4 kosztował sony 2 miliardy. ;)


Dobre :)

Po GoW nie spodziewam się cudów i uważam, że te info trochę śmierdzi "propagandą" - co nie zmienia faktu, że to bardzo dobrze, że konsola ma 512 Ramu ale IMO Halo3 i tak sponiewiera okrutnie GoW pod każdym względem :) (a MGS4 zdmuchnie i tak wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Domek, miliard dolarów nie dotyczy budżetu gry! Dotyczy zainstalowania w xboxie360 512mb ram, zamiast 256mb ram (tylko tyle miał mieć xbox na początku). Panowie z epic games przekonali microsoft, aby zamieścili 510mb ram i stad ten miliard...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji orientuje się ktoś ile xpudeł wyprodukowano do tej pory? bo coś mi się te dodatkowe 256 mb ramu za drogie drogie wydają (płytka z ramem nie zajmuje w końcu dużo miejsca, więc przebudowa całej konsoli raczej odpada Zresztą to też było by tańsze bo starczy poprzestawiać to co jest ew powiększyć obudowę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Aule, napewno chodzi tu o tą produkcję X06 z 512 MB ramu i stąd im wyszło miliard $ :) No bo samo dołożenie 256 MB do 256 które już były to aż tyle nie kosztowało:d Zresztą kto ich tam wie, mogli zmyslic wszystko żeby miec rozgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizus krajst ! Miliard dolcow za gre ? niesamowite ! To przeciez wiekszy koszt produkcji niz filmu terminatora 3 ,albo i samego terminatora :D, nadal niewierze na co wlasnie spogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 20:25, Thoor napisał:

Dżizus krajst ! Miliard dolcow za gre ? niesamowite ! To przeciez wiekszy koszt produkcji niz
filmu terminatora 3 ,albo i samego terminatora :D, nadal niewierze na co wlasnie spogladam


Wystarczy poświęcić te 2 minuty na przeczytanie komentowanego newsa i wszystko staje się jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach tak Domek. Rzeczywiscie. Moj blad. To niestety cena jaka trzeba poniesc za 3h jazdy rowerem pod "Dziewicza gore". Niestety. Cos za cos. Moj umysl jest w tej chwili kilka, jak nie kilkanascie razy bardziej spowolniony ;(
ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 19:23, Aule napisał:

Pewnie oszacowali całkowitą produkcje X06 i stąd ten miliard $. Swoją drogą 512MB to i tak
niedużo.

W newsie jest kosztowałeś a nie będziesz kosztował. Albo ktoś coś źle zrozumiał/przetłumaczył ew nastąpiła "pomroczność jasna" (w Polsce natychmiast okazało by się że nieuchwytny "układ" przestraszył się warcholstwa i przeniósł do microsoftu (dzięki czemu pis mógłby obsadzić kolejne strategiczne pozycje swoimi ludźmi), ale w USA się chyba aż tak tanimi chwytami nie walczy), albo tu chodzi o konsole które już wyprodukowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... "dobra informacja ma mieć chwytliwy tytuł"... ;)

BTW jestem w połowie filmiku (powolutku się ściąga O_o )

i wiecie jakie mam wrażenie? że to wygląda jak platformówka, gdzie chodzi się do przodu i na boki wokół takich płaskich murków... i że można być w dwóch "pozycjach": wystawiony i bezpiecznie-schowany-za-murkiem

O_o

jak na razie, to toto nie przypomina mi strzelanki, nawet mając na uwadze że to ma niby być strzelanka na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re KHRoN jeśli masz racje to za niedługo operacion wolf wymgające blue raya oraz hdtv zrobią..... (info dla tych co konsoli "prawie jak nintendo nes" made in china. chodzi o grę w której sterowało się wyłącznie celownikiem, wrogowie sami dbali żeby się w polu widzenia pokazać (chociaż...... o ile mnie dziurawa pamięć nie myli nasza postać chodziła między etapami, naturalnie kontroli nad nią nie mieliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 21:35, KHRoN napisał:

heh... "dobra informacja ma mieć chwytliwy tytuł"... ;)

BTW jestem w połowie filmiku (powolutku się ściąga O_o )

i wiecie jakie mam wrażenie? że to wygląda jak platformówka, gdzie chodzi się do przodu i na
boki wokół takich płaskich murków... i że można być w dwóch "pozycjach": wystawiony i bezpiecznie-schowany-za-murkiem

O_o

jak na razie, to toto nie przypomina mi strzelanki, nawet mając na uwadze że to ma niby być
strzelanka na konsole...



Wyobraż sobie jak Wylgąda to na Hd ready TV 42''''...

W sumie może jak osiągną szczyt grafiki zaczną robić gry innowacyjne i pionierskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mysle, ze gdybyś był żołnierzem, tez szukałbyś osłony. Gry ala rambo przemineły razem z postaciami kreowanymi przez "szwajcenegera" czy "stalona".
Dla mnie gra wyglada swietnie, poogladalem pare trailerów. Wart tych 512 ram? Warte jak cholera ;)
Aczkolwiek, pojawia sie tutaj element ktorego nie cierpie w grach. Head nie zabija. Masakrycznie wyglada jak przeciwnik dostaja duza krwista serie w lysa glowe i... i biegnie dalej :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrażenie numer dwa:
- przeszkody terenowe (czytaj: murki, choć nie zawsze wygląda to jak murek) mają zunifikowaną wysokość - są minimalnie wyższe niż wysokość od ziemi do połowy głowy przycupniętego bohatera... i przycupniętego bohatera nie da się "zza murka" zdjąć (choć mu głowa wystaje) a wróg w identycznym położeniu ma przekichane :)
- cała gra sprowadza się do biegania do przodu, koniecznie wykorzystując kolejne, rozłożone przez twórców tu i ówdzie, zunifikowane murki :)
- graficznie to może i jest dość efektowne, ale grafika to nie wszystko - np. ja nie chcę platformówki mieszczącej się na DVD9 -_-'' wolę przejść ponownie Fallouta 2 albo Deus Ex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować