Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start Guild Wars: Nightfall!

390 postów w tym temacie

No cóz teraz do MM trzeba iśc, kupic lezący tam pre-order za 19 zeta i potem mozna kupic wersje bonusowa Nightfall za 89.99 co caje raptem 110 zeta przy 129 zeta za gola wersje ( tez lezy juz w Medi w Lodzi).
Gratulacje gram.pl. Jesli nikt nie napisze do 15.00 co zrobia abym dzisiaj otrzymał, to wlasnie tak zrobie. Strace na tym 20 dych fakt ale dostane dodatkowo klucze ktore rozdam (czyt przedam za grosze) znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie i piknie ale ja POST-orderu nie zamawialam i ostatni raz zaplacilam tu przelewem! Jesli tak sytuacja sie powtorzy (w co nie watpie po tym co widze) to poprostu paczki nie odbiore.
Jesteście Państwo nie poważni i niekompetentni skoro najpierw opóźniacie wywyłke gry a potem raczycie niezadowolonych klientów opisem jak to przaśnie mozna wczesniej postacie robic... Gratuluje mysli marketingowej i samoreklamy... eh az mi sie pisac nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardos -> jeżeli zapłaciłeś już za Pre_order i pobrałeś klucze ze strony i kupiłeś sobie kolejnączęść GWN w sklepie to gratuluję pomyślunku, kaski nie odzyskasz a jeżeli nie odbierzesz przesyłki to Twój problem :)

Pamiętajcie że wraz z Pre-Orderem dsotaliście BONUS PACKA ktrórego większość z was już zarejestrowała na swoich kontach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

k*** wkurzony jestem miesiąc temu zamówiłem pre-order i k*** nawet w dniu premiery nie dostarcza!!!A chciałem se przez weekend pograć...!!!!!!!!!!!!!Co sie z wami dzieje kurde pracownicy z gram!?

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:47, MacDante napisał:

Xardos -> jeżeli zapłaciłeś już za Pre_order i pobrałeś klucze ze strony i kupiłeś sobie
kolejnączęść GWN w sklepie to gratuluję pomyślunku, kaski nie odzyskasz a jeżeli nie odbierzesz
przesyłki to Twój problem :)

Pamiętajcie że wraz z Pre-Orderem dsotaliście BONUS PACKA ktrórego większość z was już zarejestrowała
na swoich kontach :)



na szczęscie nie rejestrowałem bonus packa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Empik... na paczkę nie macie dziś co liczyć. Ja już swoją gierkę kupiłem w Empiku i dostałem w prezencie koszulkę Nightfall. Bez kolejki, stresu i czekania.... A paczki jak nie miałem tak nie mam... nawet Masterlink mojej paczki nie ma chociarz, że według gram.pl już została wysłana... LOL !!! Jak kiedyś przyjdzie do mnie paczka z GW:N to oddam bratu bo też chciał w to pograć... a narazie idę stworzyć postać derwisza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:33, MacDante napisał:

Posłuchajcie bez przesady. Pamiętajcie że w zamówieniu PRE-ORDEROWYM dostaliście klucz na
bronie i dodatkowy slot (wart ni mniej ni więcej tylko 20 pln) reasumująć dostając klucz i
zniżkę w Virtualnych pieniądzach, zamiast płacić 129 pln za egzemplarz + 20 pln za keya = 149
pln płacisz tylko 99 pln + koszty przesyłki.


89,90zl (to cena juz razem z kosztami przesylki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:47, MacDante napisał:

Xardos -> jeżeli zapłaciłeś już za Pre_order i pobrałeś klucze ze strony i kupiłeś sobie
kolejnączęść GWN w sklepie to gratuluję pomyślunku, kaski nie odzyskasz a jeżeli nie odbierzesz
przesyłki to Twój problem :)

Pamiętajcie że wraz z Pre-Orderem dsotaliście BONUS PACKA ktrórego większość z was już zarejestrowała
na swoich kontach :)



niewplacilem na konto :) tylko za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Wlasnie CD-Projekt zmienił statusy zamówień :)

PS2: Założę sięże nei czytaliście regulaminu wysyłki paczek z CD-Projekt :)

Założę siężę szczekanie co niektórych nie ma żadnego sensu, gdyż takie wypadki są zawsze zastrzegane w regulaminach :)

I naprawdę wyluzujcie idzcie na spacer zamiast grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 13:55, MacDante napisał:

PS: Wlasnie CD-Projekt zmienił statusy zamówień :)

PS2: Założę sięże nei czytaliście regulaminu wysyłki paczek z CD-Projekt :)

Założę siężę szczekanie co niektórych nie ma żadnego sensu, gdyż takie wypadki są zawsze zastrzegane
w regulaminach :)

I naprawdę wyluzujcie idzcie na spacer zamiast grać:)



Tylko zobacz co ludzie zamawiali, PRE ORDER tylko dlatego ludzie to zamóili zeby mogli już dziś grać , dostaliśmy gwarancje że gra przyjdzie przed premierą , a nieprzyszła czyli zerwali umowe tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszce jedno do ADMINÓW MODERATORÓW:

Proponuję wykasować wszelkie komentarze wulgarne, gdyż nie podoba mi się to żę pozwalacie na to aby w publicznym mjejscu takie rzeczy były pokazywane... no chyba że chcecie aby ktoś wam wytoczył proces o upublicznianie chamstwa i wulgaryzmów.

Pamiętajcie że czytają was zarówno osoby dorosłe jak i dzieci w wpieku 12 lat. CO znaczy że powinniście dbać o jakość i styl tekstów. A funkcje wasze służą temu aby to kontrolować.

NIe lubie was bo faktycznie trochę namieszaliście z tym GWN ale bardziej nie lubię chamstwa i Warcholstwa w wypowiedziach i komentarzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xardos -> dostałeś Gwarancjędostawy pre-Ordera .... pod warunkiem że CD-Projekt da rade się z tego wywiązać :)

CD-Projekt nie wywiązał się z dostawy ale także nie zerwał umowy. POnieważ takie cośzastrzegł sobie w przypadku następstwa takiego przypadku :)

Więc brak odbioru przesyłki z Twojej strony będzie złamaniem umowy, co ci się całkowicie nie opłaca bo po prostu stracisz te pieniądze.

Skoro już zamówiłeś pre-order i kupiłeś sobie now GWN w sklepie, odbierz pre-ordera a potem go odsprzedaj znajomemu, zawsze to ejdna więcej osoba w gildi :)

Pozatym poprawiliście mi dziś humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:03, MacDante napisał:

Xardos -> dostałeś Gwarancjędostawy pre-Ordera .... pod warunkiem że CD-Projekt da rade
się z tego wywiązać :)

CD-Projekt nie wywiązał się z dostawy ale także nie zerwał umowy. POnieważ takie cośzastrzegł
sobie w przypadku następstwa takiego przypadku :)

Więc brak odbioru przesyłki z Twojej strony będzie złamaniem umowy, co ci się całkowicie nie
opłaca bo po prostu stracisz te pieniądze.

Skoro już zamówiłeś pre-order i kupiłeś sobie now GWN w sklepie, odbierz pre-ordera a potem
go odsprzedaj znajomemu, zawsze to ejdna więcej osoba w gildi :)

Pozatym poprawiliście mi dziś humor

Jak sobie zastrzeli to na grzyb ten Pre-order jest jak przychodzi po premierze to juz nie pre-order, a ja zamawialem pre-order, i to co chcialem dostać niedostałem czyli dlaczego mam niby za to płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji świetnie pasuje refren jednej z piosenek Marilyn Mansona

"Are you motherfuckers ready for the new shit?
Stand up and admit, tomorrow''s never coming
This is the new shit
Stand up and admit
Do we get it? NO!
Do we want it? YEAH!
This is the new shit
Stand up and admit"

P.S Oczywiście niema zamiaru nikogo obrażać, jeśli ktoś się czuje dotknięty to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt zapomnialem ze placisz przy odbiorze ;)

To moja rada... bądź na tyle kulturalny i wyślij im maila z rezygnacją z zamówienia.

Pamiętajcie że to są tylko ludzie a GWN to tylko gra... nie ma sensu robić z powody GRY problemów... chyba wam wystarcza problemów na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP to firma lubiana przez graczy, z dobrym wizerunkiem, jednym słowem: renomowana. Więc w ten sposób może odstraszyć od siebie nowych klientów jak i starych. Życzę tylko firmie, by gracze ochłonęli i nie znienawidzili Was za ten incydent.

A od siebie - mam Factions, nie mam Prophecies, czekam na Nightfalla. W weekend ma być Halloween - w świecie Prophecies i Nightfalla. Co z tym eventem? Nie chcę go stracić...

Do Gramowiczów - jasne, bluzganie nie jest dobrym pomysłem. Lecz rady w stylu "to idź na spacer" darowałbym sobie - tu chodzi o zwykłą , ludzką uczciwość. Ciekaw jestem, czy to wina CDP czy dostawcy. W każdym razie - to my tracimy.

Cóż, pozostaje czekać :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALeż rada ''idź na spacer'' jest jak najbardziej ok :)

Ja tak zrobię :)

CO do uczicwości, to proponuję pogadać jak politycy będąuczciwi, i Państwo będzei uczciwe , ale co ja tam malutki mogę wiedzieć w wielkiej machinie korupcji i zakłamania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować