Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Limitowane Edycje Kolekcjonerskie - czyli ukłon w stronę gracza - CDP & Cenegi :)

737 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 10:27, AQ22 napisał:

Cena serii World of Cenegi znowu spadła. W sklepie Cenegi Mysta,PoP i SP możemy kupić
za 35 zł, i nie wiedzieć czemu Hitman nadal kosztuje 60 zł.


Wydaje mi się że z dwóch powodów. Po pierwsze, najnowsza gra w tym zestawie, czyli Krwawa Forsa jest grą nowszą grą niż Dwa Trony czy Chaos Theory. Po drugie w edycji World of Hitman znajdują się cztery gry a w pozostałych dwóch przypadkach trzy (jak jest z Mystem to nie wiem). Jeszcze na upartego można by było dodać to że w Hitmanie znajduje się jakaś bonusowa płyta DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:46, Ali G napisał:

a Warhammer Online: Age of Reckoning miala by sie tak prezentowac (choc nie jest to potwierdzone)

Już potwierdzone. 55000 egzemplarzy na Europę, 60000 na Amerykę Północną, reszta świata - brak danych. Cena 80 €. Opis bonusów:

The WAR Collector’s Edition will include:

* EXCLUSIVE GAMES WORKSHOP MINIATURE – GRUMLOK AND GAZBAG: From the Age of Reckoning to your tabletop battle! Based on original characters from the MMORPG and designed by Games Workshop specifically for the Collector’s Edition, this official Warhammer metal miniature depicts the Greenskin warboss, GRUMLOK, and his shaman, GAZBAG, in rich detail. (Assembly and painting required.)
* ORIGINAL GRAPHIC NOVEL – WARHAMMER ONLINE: PRELUDE TO WAR: The forces of Order and Destruction collide under the red Chaos moon! Commissioned exclusively for the Collector’s Edition, WARHAMMER ONLINE: PRELUDE TO WAR is a full-color, 128-page hardcover graphic novel that sets the stage for the start of the game. Written by acclaimed Games Workshop writer Graham McNeill, the oversized book is richly illustrated by Chad Hardin, Joe Abraham, Rahsan Ekedal, Tony Parker, and Kevin Hopgood. Each of the graphic novel’s six chapters tells a unique story about the armies in the game, and together they detail the events leading up to the Age of Reckoning:
* ART BOOK - THE ART OF WARHAMMER ONLINE: A stunning collection of art that gave birth to the Age of Reckoning. THE ART OF WARHAMMER ONLINE is a 224-page hardcover collection of original art from the game. Each of the glossy, full-color pages showcases the talented work of our concept artists and offers a glimpse at a world in the making.
* BONUS IN-GAME ITEM – THE LIBRAMS OF INSIGHT: Wisdom is its own reward. Readers of the Librams of Insight are granted special insight into their own actions and earn experience at a higher rate for a limited time. (XP-gain modifier for 60 minutes, 3 uses, 90 minute reuse timer.)
* BONUS IN-GAME CONTENT – QUESTS, REWARDS, AND TITLES: New adventures and just rewards await players on the battlefields of WAR! Purchasers of the Collector’s Edition will begin their adventures in the Age of Reckoning with twelve (12) bonus quests awaiting them in their Tome of Knowledge. Each quest offers an exciting in-game reward, as well as a unique character title, to those that complete the challenges before them.
* BONUS IN-GAME CONTENT – CHARACTER HEADS: Stand out in a crowd with a look unlike anyone else’s! The WAR Collector’s Edition includes twelve (12) bonus heads for additional character customization options. Each race gets a truly distinctive look (with male and female versions) that is sure to turn heads on the battlefields and be the envy of everyone in the army.
* EXCLUSIVE MOUSEPAD

As an added bonus, players who pre-order the Collector’s Edition will receive two exclusive in-game items, guaranteed access to the Open Beta, and special early access to the live game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:15, Vormulac napisał:

ciach


z czego do polski trafi 600 sztuk ,a sprzedaza zajmowac sie beda Ultima, gram i empik.com (plus 3 Warszawskie odzialy i jeden Krakowski)

mnie ciekawi ze tylko pre-order pack pozwala na zakup EK. Czyli jak zamowilem na empik.com to tylko tam bede mogl jak kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order pack daje "tylko" pewność na to, że nie wykupią ci EK ;] Gdybyś go nie zamówił to nie miałbyś 100% pewności, że je kupisz (chociaż "znając" ciebie to i tak byś skądś je wytrzasnął ;p).
Co do tego, że zamówiłeś go na empik.com to masz 100% pewność, że EK będziesz mógł kupić w Empku, ale nie masz 100% pewności, że będziesz mógł go kupić na gram.pl, ultimie czy w innym sklepie ;p (a przynajmniej tak mi się wydaje - w końcu zamawiając na gram.pl pre-order np. Turoka nie odbierzesz go w Empiku ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy kupowałem Gears of War PC nie byłem do końca pewny czy mi się spodoba więc kupiłem edycję podstawową. Po zagraniu stwierdziłem że gra jest świetna i chciałbym mieć jej wersję kolekcjonerską i tu się schody pojawiają. Bo Edycja Kolekcjonerska (dalej zwana EK) kosztowała 180zł a w zestawie była gra (niby nic dziwnego ale już wyjaśniam). Więc chcąc mieć różne gadżety (ten kubek to fajna sprawa jest mimo że go nie mam;P ) muszę wyłożyć 180zł i dostaje m.in. drugi egzemplarz gry który jest mi najzwyczajniej nie potrzebny:/ Teraz nasuwa się pytanie: czy EK nie mogła by być zestawem gadżetów dokupywanych oddzielnie lub w zestawie z grą (który wychodził by np. 10zł taniej niż zabawki (;P) i gra odzielnie). Oczywiście można sprzedać swój aktualny egzemplarz gry tylko dlaczego skoro można pujść klientowi na rękę?? Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Fallout 3:

The Fallout 3 Collector''s Edition includes:

* Fallout 3: From the creators of the award-winning Oblivion comes one of the most realized game worlds ever created. Create any kind of character you want and explore the open wastes of post-apocalyptic Washington, D.C. Every minute is a fight for survival as you encounter Super Mutants, Ghouls, Raiders, and other dangers of the Wasteland. Prepare for the future.
* Vault Boy Bobblehead: Enjoy your very own Vault Boy with this collector’s item direct from Vault-Tec.
* The Art of Fallout 3: This hardcover book features nearly 100 pages of never-before seen concept art and commentary from Bethesda Game Studios artists.
* The Making of Fallout 3: Get an exclusive, inside look at Bethesda Game Studios and the team behind the game with this special DVD.
* Vault-Tec Lunch Box: The entire package comes in a fully customized metal lunchbox.

Jako takiej wizualizacji zestawu nie znalazłem, ale jak znajdę to zamieszczę. Cena zestawu:
- Xbox360, PS3 - 79.99$
- PC DVD - 69.99$

20080415083438

20080415083444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem edycje kolekcjonerską Tom Clancy''s Splinter Cell i chciałem się zapytać czy są jeszcze jakieś firmowane nazwiskiem Clancy''s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 14:54, player000 napisał:

Gdy kupowałem Gears of War PC nie byłem do końca pewny czy mi się spodoba więc kupiłem
edycję podstawową. Po zagraniu stwierdziłem że gra jest świetna i chciałbym mieć jej
wersję kolekcjonerską i tu się schody pojawiają. Bo Edycja Kolekcjonerska (dalej zwana
EK) kosztowała 180zł a w zestawie była gra (niby nic dziwnego ale już wyjaśniam). Więc
chcąc mieć różne gadżety (ten kubek to fajna sprawa jest mimo że go nie mam;P ) muszę
wyłożyć 180zł i dostaje m.in. drugi egzemplarz gry który jest mi najzwyczajniej nie potrzebny:/
Teraz nasuwa się pytanie: czy EK nie mogła by być zestawem gadżetów dokupywanych oddzielnie
lub w zestawie z grą (który wychodził by np. 10zł taniej niż zabawki (;P) i gra odzielnie).
Oczywiście można sprzedać swój aktualny egzemplarz gry tylko dlaczego skoro można pujść
klientowi na rękę?? Co Wy o tym sądzicie?

A zobacz w jakiej sytuacji jest ktoś kto nie kupił EK Jade Empire :) Teraz ma wszystko za 29 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 10:30, qba767 napisał:

A zobacz w jakiej sytuacji jest ktoś kto nie kupił EK Jade Empire :) Teraz ma wszystko
za 29 zł :D


Druga sprawa, to to że EK Jade Empire nie była warta swej ceny. Teraz to dla odmiany must have dla każdego kolekcjonera, który JE jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 10:17, Vormulac napisał:

Jest już wizualizacja Edycji Kolekcjonerskiej Fallout 3. Szczegółowy opis poszczególntch
członów zestawu w tym poście:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13690&pid=268

Łe... to nie jest Edycja Kolekcjonerska, tylko Edycja Specjalna. Coś jak z Company of Heroes. Nietypowe, metalowe pudełko jest jedynym,ciekawym elementem zestawu. Figurka wygląda idiotycznie, ale co kto lubi.
Ja bym sobie podarował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 23:34, multykin napisał:

Właśnie zamówiłem edycje kolekcjonerską Tom Clancy''s Splinter Cell i chciałem się zapytać
czy są jeszcze jakieś firmowane nazwiskiem Clancy''s?

Chodzi o edycje kolekcjonerskie, czy gry ?
Jeśli chodzi o to drugie, to cała masa. Tylko że nie każda ma wydanie kolekcjonerskie, a jeśli już, to jest ono tak mizerne, że jest wyśmiewane w całym internecie. Przykładowo Rainbow Six Vegas 2, której EK różniła się tym że miała jakiś durny, przegadany film nie tyle o tworzeniu gry , co reklamowaniu poszczególnych klanów które zdobyły jakieś nagrody na turniejach grając w poprzedniczkę. Do tego nędzny, śmieszny breloczek. A cena o 20 $ wyższa.
Żal tyłek ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiem jakie są gry Toma Clancy''sa. Chodzi mi o edycje kolekcjonerskie lub specjalne. No oprócz talich jak Rainbow Six 2. Rzeczewiście 20$ więcej za jakiś durny filmy to lekceważenie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 10:45, Darkstar181 napisał:

Łe... to nie jest Edycja Kolekcjonerska, tylko Edycja Specjalna...


W sumie racja. Teraz pojawiła się następna edycja - "Fallout 3 Survival Edition". Ciekawe czy to ostatnia wersja czy jeszcze będzie inna do wyboru...

20080607104220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:44, Vormulac napisał:

> Łe... to nie jest Edycja Kolekcjonerska, tylko Edycja Specjalna...

W sumie racja. Teraz pojawiła się następna edycja - "Fallout 3 Survival Edition". Ciekawe
czy to ostatnia wersja czy jeszcze będzie inna do wyboru...


Jakiś postapokaliptyczny zegar dodają do edycji "przetrwania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować