Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - nowa tapeta

25 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2005 o 10:23, Budo napisał:


Drętwe te tapety jak smok. Rysuję takie coś w 20 minut.


A mnie osobiście się podoba, chociaż Hordą nie gram. Ładnie zrobili tą tarczę, choć przyznaję także że mogliby się postarać bardziej i zrobić coś nowego. Od jakiegoś czasu wychodzą tapety z tarczą.... Nuuuuuuuuuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 10:23, Budo napisał:

Drętwe te tapety jak smok. Rysuję takie coś w 20 minut.

No to może coś nam zaprezentujesz swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 10:28, Daerdin napisał:

> Drętwe te tapety jak smok. Rysuję takie coś w 20 minut.
No to może coś nam zaprezentujesz swojego?


Niestety nie mam skanera. Są w kserach skanery? Jak się do jakiegoś dorwę to chętnie zaprezentuję. Chodzi mi o to że to w końcu najlepszy mmorpg na świecie- mogliby się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wam coś nie podoba to czemu sie wypowiadacie? Nie rozumiem was. Tapeta spoko tyle że szkoda że tylko Tauren pokazany, mogliby zrobić podobne tapety z innymi rasami z Hordy. Horde is King!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja bym tego na tapecie nie nazwal tarcza ale cos jak Herb
tapeta taka sobie
wszystkie te z tego typu gdzie przedstawione sa postacie z kazdej rasy ze swoim herbem nie sa dla mnie zbyt ciekawe, ale gdy skoncza im sie rasy do robienia z nich tapet moze beda jakies ciekawsze :)
pozatym nie mozna zapomniec o tym ze Blizz wypuszcza tez inne tapety, nie z tej serii z herbami
niedawno byla tapetka z STV(ktora mam aktualnie na pulpicie), wczesniej bodajze tapetka z jakims orkiem na wilczku tak wiec jakies zroznicowanie jest, dla kazdego cos milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować