Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

3ds max, gimp, photoshop

838 postów w tym temacie

no co żart ale mam pytanie: jak ty wyszukałeś prace?? a co prac daje takie "smętne" co zapisuje w jednym folderze głównym bo nie chce mi sie szukać po folderach tych lepszych co kiedyś dawno robiłem żeby sie popisać pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:01, no-to-gramy napisał:

no co żart


Yhm, wierzymy :P Nawet jakby to słaby...

>ale mam pytanie: jak ty wyszukałeś prace??

Siedzę na tym forum o wiele dłużej od Ciebie i naprawdę mam pamięć do takich rzeczy...

Dnia 09.10.2007 o 18:01, no-to-gramy napisał:

a co prac daje takie "smętne" co zapisuje
w jednym folderze głównym bo nie chce mi sie szukać po folderach tych lepszych co kiedyś dawno
robiłem żeby sie popisać pracą


Jakoś po tym wszystkim nie chce mi się wierzyć... Mówiłeś, że dopiero zaczynasz, a teraz wylatujesz z tym, jakie to wspaniałe rzeczy kiedyś robiłeś... Poza tym nie chciało Ci się szukać starych obrazków, a na odkopanie posta sprzed pół roku jakoś znalazłeś czas?

Oj... Kręcisz, kręcisz. Nie wkopuj się jeszcze bardziej...

Swoją drogą przypaomina to bardzo aferę z innym użytkownikiem, który pokazał "swoją" pracę w temacie "Wasze rysunki i ich oceny". Za Chiny Ludowe nie przyznawał się do winy, robił dodatkowe rysunki (oczywiście wykonane "swoją" dłonią), pojawił się nawet kolega, który zaczął go bronić (okazało się, że była to ta sama osoba...), ale prawda i tak wyszła na jaw...

Mówię Ci - nie warto stosować takich zagrywek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ;] Okażcie litość :P

Przy okazji zaprezentuję wam najnowszy userbarek ;] Brygadzista gram.pl - to brzmi dumnie! :) Dorzucę też pusty bar, ażeby delegat czy sekretarz jakiś także mógł sobie status wpisać :P Bierzcie wszyscy! Jak dają, brać! ;P

20071009223431

20071009223437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:37, Laska-z-Polski napisał:

Bez przesady ;] Okażcie litość :P

Przy okazji zaprezentuję wam najnowszy userbarek ;] Brygadzista gram.pl - to brzmi dumnie!
:) Dorzucę też pusty bar, ażeby delegat czy sekretarz jakiś także mógł sobie status wpisać
:P Bierzcie wszyscy! Jak dają, brać! ;P

W czym robione??
Bardzo ładne:D
Bez napisu fajniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kolejny model w 3DS Max zrobiłem go przed chwilą i nie jest powalający, ale proszę o ocenę czy jest dobry czy coś mam zmienić.

20071009224209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:39, Bartek 93 napisał:

W czym robione??
Bardzo ładne:D
Bez napisu fajniejsze:D


1. Robione w GIMP''ie
2. Dziękuję ;)
3. Wiem, złej czcionki użyłem i nie do końca pamiętam obramowywania. Cóż, starość nie radość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:41, Widow4 napisał:

mam pytanko czy można robić w photoshopie gify jeśli tak to czy ktoś morze poweidzieć jak albo
dać link do jakiegoś tutoriala


Poszukaj w Googlach... Nie gryzą. Serio. Poza tym raczej się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:42, Gex601 napisał:

Właśnie skończyłem kolejny model w 3DS Max zrobiłem go przed chwilą i nie jest powalający,
ale proszę o ocenę czy jest dobry czy coś mam zmienić.

No trochę ten kij baseballowy nie bardzo
Gratuluję awansu na robotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:08, Laska-z-Polski napisał:

> mam pytanko czy można robić w photoshopie gify jeśli tak to czy ktoś morze poweidzieć
jak albo
> dać link do jakiegoś tutoriala

Poszukaj w Googlach... Nie gryzą. Serio. Poza tym raczej się da...


nie moge znaleźć czy może mi ktoś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lepiej... Skoro w darmowym GIMP''ie da się robić GIF''y, to w photoshopie za kilka tysięcy złotych też się pewnie da, nie? A tutoriale to już kwestia nastawienia... Szukaj, a znajdziesz. Forumowicze nie będą cię niańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:33, Laska-z-Polski napisał:

Szukaj lepiej... Skoro w darmowym GIMP''ie da się robić GIF''y, to w photoshopie za kilka tysięcy
złotych też się pewnie da, nie? A tutoriale to już kwestia nastawienia... Szukaj, a znajdziesz.
Forumowicze nie będą cię niańczyć.


już sam sie domyśliłem jak je zrobić a poza tym robi sie je w image ready a nie w photoshopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak zrobić efekt taki, jaki widać na załączonym obrazku? Chodzi mi o nagłówek - jak do niego wkleić tylko napis, by reszta pod nagłówkiem była widoczna...

Sory, jak ktoś nie zrozumie, ale zawsze tak kręcę, jak nie umiem czegoś porządnie wytłumaczyć :P

20071013172109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować