• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
astroex

Przesyłka w 24h (Masterlink)

Pytanie

Chcialem sie dowiedziec ile czasu ludzia idzie taka przesylka ... bo ja juz czekam 3 dzień i nic ... ''ani widu ani slychu''.
Czy to aby na pewno 24h czy moze 24dni? Czy ktos tez mial juz takie problemy? Czy moge gdzie napisac zazalenie i poprosic o zwrot kasy za przesylke?

Pozdrawiam ccala ekpie gram.pl ... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

202 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

a wedlug mnie to oni strasznie leniwi są :| np. ja mieszkam na wsi, kilka km od miasta i jesli zamawiam cokolwiek, to zawsze mają jakies problemy z dojazdem, pociskają pierdy ze to daleko, ze nie wiedzą czy przywiozą :|

I takie pytanie ? co to za kurier do ktorego trzeba przyjechać? :| brat zamowil aparat, czy cóś takiego i musiał pojechać do miasta zeby odebrac przesyłke (tez Masterlinkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2006 o 16:34, Venom napisał:

Jeżeli taka sytuacja się powtórzy to informuj proszę nasz dział obsługi klienta. Masterlink
ma obowiązek dostarczyć przesyłkę do Twoich drzwi następnego dnia roboczego po nadaniu z naszego
magazynu.



ok, dobrze wiedziec ze to do Was mamy dzwonic z takimi problemami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2006 o 16:37, Jack Bauer napisał:

ok, dobrze wiedziec ze to do Was mamy dzwonic z takimi problemami ;)


Oczywiście najlepiej jest w pierwszej kolejności skontaktować się z lokalnym odziałem masterlinka i tam próbować załatwić sprawę. A dopiero jeżeli tam okazuje się, że coś jest nie tak (np. kurier twierdzi że jest za daleko tak jak napisałeś) informać nasz DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jest temat. Przez ładnych parę lat, ze względu na charakter pracy, miałem kontakt z wszelakimi firmami kurierskimi na naszym rynku. Miesiąc w miesiąc dostawałem ogromne ilości materiałów. Szczerze przyznam, z Masterlinkiem nigdy większych problemów nie było. Ale parę kwiatków się zdarzyło. Przesyłki docierają wyjątkowo w terminie, kiedy trzeba za nie zapłacić. Problemy zaczynają się, gdy paczki są opłacone przez nadawcę, gotowe do odbioru :D
Inna sprawa, bycie kurierem to jedna z bardziej obrzydliwych fuch. Rotacja pracowników jest nieprawdopodobna, zarobki kiepskie. Jak to w większości przypadków bywa, wszystko zależy od kuriera. Gdy są przytomni lub gdy wiedzą, że adresat jest "lotny" i zastać go ciężko - dzwonią, żeby umówić się na odbiór przesyłki. Ale wojna o to niekiedy trwa miesiącami, bo:
- zostawił znikające awizo na klamce (z cyklu "awizo, którego nie ma" -> życzliwi sąsiedzi, amba, te sprawy),
- nie mógł się dodzwonić,
- nie próbował się dodzwonić, bo, cholerka nie miał minut na telefonie (a zdarza się, że mają po 45 na miesiąc).
- w ogóle nie dzwonił, bo zostawił awizo (którego nie ma).
Z ciekawszych przypadków, jeśli kiedykolwiek będzie przychodzić do Was duża przesyłka (np. 150 kartonów z materiałami reklamowymi, ciężkie ulotki po 45 kilogramów paczka) pamiętajcie, żeby zadzwonić do firmy i poprosić o kuriera ZDROWEGO. Dlaczego? Otóż bardzo RZADKO zdarzają się kurierzy sprawni, gdy trzeba coś takiego rozładować klientowi do mieszkania/garażu. Zwykle przypadłością jest kręgosłup (istna plaga), boląca noga, skręcona ręka, niesprawny nadgarstek i inne, nie pamiętam wszystkiego. Najchętniej wyładują Wam wszystko przed domem/blokiem, bo paskudnie są już spóźnieni, a "pan przecież zorganizuje sobie jakąś pomoc". Nie powiem, żebym tego nie rozumiał, ale któregoś pięknego dnia, jak usłyszałem o kręgosłupie i zobaczyłem paletę z tira - nie zdzierżyłem. Ozdrowiał po telefonie do biura.
Kończę, bo przynudzam. Masterlink jest ok. W razie czego, zawsze można walczyć z "wrogiem" dzwoniąc do biura. Prosić z kierownikiem, gdy go nie ma, zapytać kiedy będzie, umówić się. Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zgadza się Masterlink jest ok ,Stolica też się spisuje (z właszcza jak ma się znajomego przewoźnika;))
ale sprubujcie coś Opkiem przesłać niedość że zawsze jakiś "Swieżak" co faktury nie potrafi wypisać to jeszcze odwieczne pytanie- Czy może mi pan pomóc? Pracuje w księgarni i nie dość że te paczuszki muszę zpakować to jeszcze nosić mam, bez żartów/ ale miękki jestem i zawsze wymiękam;). Ale raz mnie zniszczyli czekałem na paczkę płatną przy odbiorze w sumie ze 400kg podręczników, 2 września szczyt sezonu on przyjeżdza godzinę przed zamknięciem, a u mnie full ludzi w kolejce czeka, pyta czy mogę mu pomóc przenieść-odmówiłem-błąd, poszedł i nie wrócił, 30min. później dzwonię do centrali -co jest? a oni -paczka nie odebrana odbiorca nie mniał pieniędzy, myślałem, że odgryzę łeb przez telefon:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niedawno zamawiałem przesyłke, którą dostarczyć miał GLS. Na początku wszystko ok jestem w szkole i dostaje sms, że jest do mnie paczka, więc odpowiadam , żeby pan dostarczył przesyłke PO 15, ponieważ wczesniej mnie nie będzie w domu. Przychodze do domu czekam nie ma przesyłki, więc wysyłam SMS co sie dzieje, a koleś mi odpowiada , że był o 13 i nikt nie odebrał to ja mu odpowiadam, że wysyłałem SMS że mnie nie bedzie, a on mi z hasłem " Nie mamy dostaw na dana przez odbiorce godzine " Jak bym nie przyszedł następnego dnia wczesniej ze szkoły też bym nie odebrał pewnie. Wynika z tego, że z kurierem się nie dogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wszystko fajnie, a ja zamawiam przez gram.pl 3 sztuki Football Manager 2007 PL (dla mnie i kolegów) i wybrałem przesyłkę kurierską Masterlink, wysyłka ma być 18 w środę, zgodnie z regulaminem powinna dojśc nastepnego dnia wiem że nie będzie mnie w domu do 15:00 w czwartek i w piątek (szkoła) i chciałem umówić się na dostarczenie przesyłki po godzinie 15:00 do mnie, mam zadzwonic czy maila wystarczy wysłać?? mieszkam niedaleko Wrocławia (60 km) więc mam dzwonic do oddziału we Wrocku czy jakiegoś centralnego?? i czy na pewno pójdą mi na rękę i dostarczą po godzinie 15 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do MAsterlinka to chce powiedzieć 2 rzeczy negatywne na ich temat:
1. Czasami mają tak niewychowanych kurierów, że brak mi słów.
2. Jak nie ma osoby w domu to zostawiają karte i jak się dzwoni do nich w piątek to albo mówią, że przyjadą w poniedziałek albo każą odebrać przesyłkę w bazie wylotowej.
A czasami od nich dostawałem paczke w soboty więc nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jeszcze jedno jak się z nimi raz umówiłem na godzine od 18 to przyjechał o 17.30 i napisał na kartce że był o 18.00 a odebrałem kartke o 17.35 ze skrzynki. I przez telefon próbował mi wmówić, że moje 2 zegarki mają inny czas i komurka wraz z kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprawdź na stronie Masterlinka czy paczka jest juz w oddziale i przed wyjściem do szkoły, zadzwoń, podaj numer listu przewozowego i swoje dane i poproś o nie przekazywanie paczki kurierowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niesamowicie zostałem dzisiaj zdenerwowany przez firmę masterlink. Mianowicie w ostatni czwartek około 16 złożyłem w gram.pl zamówienie. W poniedziałek miał być kurier ale go nie było a jak zadzwoniłem do firmy to powiedzieli że był! Umówiłem się na następny dzień. Czyli dzisiaj i znowu , czekam 2h i gówno! Dzwonię do masterlink a oni mówią że były jakieś problemy i za 10 min kurier będzie. Kurier za 10 min dzwoni i pyta gdzie jest ten adres (podaje mi błędny) i ja wtedy myślałem że wyjdę z siebie. Kurier jeździł po mokotowie z błędną ulicą a ja mieszkam na pradze płd. (Wawa) Mówi mi on szczerze że dzisiaj już w takim razie przesyłki nie dostanę. Ja mało nie roz*** telefonu i dzwonię znowu do masterlink a oni mi łaskawie mówią że przesyłka będzie (chyba że znowu ktoś się popisze analfabetyzmem w pracy) w CZWARTEK.

Ot! Zapewnienie serwisu gram.pl i samej firmy kurierskiej:
"Przesyłką kurierską - za pośrednictwem firmy kurierskiej MASTERLINK.Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania."
Wycieranie sobie twarzy gwarancją?? Otórz mówię wam wszystkim na tym forum : nie macie ŻADNEJ gwarancji że dostaniecie w terminie paczkę!
To jest jakaś kpina! W sumie tydzień czekania, godziny spędzone w domu czekając na kuriera który się nie pojawia... KPINA KPINA KPINA z klienta!!!

(posta wkleiłem tutaj bo wydaje mi się że tu lepiej pasuje )

No i Tuddrussel nie dziwię ci się że mówisz żeby się mailem bądź telefonem kontaktować. W końcu nie można pozwolić żeby firma traciła twarz. Akurat w moim przypadku wina leży po stronie kuriera jednak to u was kupuję i to wy powinniście zapewnić aby przesyłka dotarła na czas.

Wklejam tu jeszcze wypowiedź innego forumowicza z poprzedniego tematu:
"Pozwolę sobie się pod to podpiąć: Zamówiłem EK CoHa i miałem je dostać Mastelinkiem. Miało być w poniedziałek. Okazało się, że nikogo nie było akurat w domu. Niestety. Mieli przyjechać we wtorek. Choć był ktoś w domu o tej godzinie, którą pokazuje Tracking - tracking mówi, że nikogo nie było. Środa to samo. Na czwartek się umówiliśmy na 13, okazało się wieczorem, że kurier w ogóle nie wziął paczki z sortowni. Na piątek mieli przyjechac. Nie przyjechali do 16 z hakiem, to po dosyć gwałtownym telefonie kurier przybył około 18. I paczka dotarła.

Jak słowo daję, jeśli po tym przeczyta się to "Przesyłką kurierską - za pośrednictwem firmy kurierskiej MASTERLINK.Jest to najpewniejszy i najlepszy sposób, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie. Gwarantowany czas dostarczenia przesyłki wynosi 24-48 godzin (tylko dni robocze) od chwili nadania." to można dostać spazmów wesołości :P"

Zmieńcie firmę bo im więcej takich spraw tym więcj klientów w plecy w też będziecie mieli. Ja już rezygnuję z kupowania u was pre paid .


napisałem do słuchu i do masterlinka i do gram.pl jak nie zrobią porządku to serwis padnie bo ile jeszcze klientów musi być w balona zrobionych?? Kurde przecież musi być jakaś kara. Zapłaciłem za przesyłkę GWARANTOWANĄ W JEDEN DZIEŃ ROBOCZY. Patrząc z punktu logicznego nie dostałem tego za co zapłaciłem. I co z takim fantem ekipo cd projektu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

TO jest tracking przesyłki "w 24h"... żal


1 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 17:50:55 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
2 02.11. 18-20 31/10/2006 13:26:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1
3 błedny adres 31/10/2006 13:10:00 Błędny adres, wymagany kontakt z biurem WA1
4 Magazyn: wydanie kurierowi 31/10/2006 09:38:32 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
5 Magazyn: przyjęcie od kur. 30/10/2006 19:00:04 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
6 31,10,06, 11-13 30/10/2006 16:48:00 Umówiony późniejszy termin doręczenia WA1
7 nb. 30/10/2006 10:30:00 Nieudana próba doręczenia WA1
8 Magazyn: wydanie kurierowi 30/10/2006 08:28:04 Przesyłka wychodząca z sortowni WA1
9 Przyjęcie linehaul 28/10/2006 02:17:18 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1
10 Utworzenie kwitu importowego DPD 27/10/2006 22:14:14 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
11 Magazyn: przyjęcie od kur. 27/10/2006 20:26:16 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Master link ma nierzetelnych kurierów. Jeden z nich tłumaczył mi się, że nie przyjedzie bo sobie nie chce zniszczyć auta i chciał się ze mną umawiać gdzieś pod realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować