Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter powróci do kin

21 postów w tym temacie

Boże a ja oglądałem tą szmirę :-((((((((( Pierwszy Street Fighter The movie był naprawdę niesamowicie okropny brrrrrrrr, aż ciary mnie przechodzą jak sobie go przypominam. Do tego jeszcze nie wiedziałem że to jest film na podstawie gry.. a czemy ktoś zapyta ???? Bo tytuł był spolszczony, znaczy brzmi "Uliczny wojownik" kretyńsko brzmi. Kiedy się dowiedziałem że to na podstawie gry... dopiero po sam koniec kiedy ukazało się logo gry :-PPPP. Myśłałem że sobie oczy wydłubię że oglądałem tą śmieszną produkcję. Jeżeli już ma być kolejna część to bez, powtarzam bez Van Damma, ten frajer grał już w dostatecznej ilości syfnych filmów. Życzę powodzenia ludziom pracującym przy tym projekcie :-)))) Ufff ale się rozpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:08, Sita napisał:

AAAAA jeden z najgorszych filmów w historii ever znowu w kinach. Ha ciekawe jak tym razem bedzię.



I tak był to lepszy film niż "House of the Dead" Uwe Bolla:P

A swoją drogą skoro Mortal Kombat pierwsza część była świetna, a druga kiepska to może ze Street Fighterem będzie na odwrót:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja że pierwszy film miał bardzo mały budżet dlatego wyszedl jak wyszedł przynajmiej obsada była perfekcyjna Zangief i Honda wyglądali jak by wyszli naprawde zgry ^^ najlepiej czekac az wyjdzie 2 film z taka sama obsada :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 00:26, Thoor napisał:

nie przepadam za filmami stworzonymi na podstawie gry, ale moze sie to zmienic


widziałeś Gothic Der Film ?? nawet ciekawie to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był tragiczny, ale obejrzyjcie wersję animowaną, jest świetna!!!! - tak, jestem fanem tej serii ;) Dlatego sceptycznie podchodze do SF z aktorami...jesli to ma być historia Chun-li to może to być jakaś "policyjna opowieść ;)" z hongkongu, a w tle 2-3 postacie z S-F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiliby historie akumy i zostawili rezyserie japoncom, moze by wyszlo cos przynajmniej tak dobrego jak sf anime pelnometrazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film akcji kat.D-infantylna fabuła,debilne teksty,mierne aktorstwo.Produkcja skierowana raczej do odmóżdżonej dzieciarni,przgadna i przekłamana(w grze Guile jest postacią drugoplanową).Lepiej obejrzeć Ulicznego Wojownika w wersji anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować