Zaloguj się, aby obserwować  
Yasiu89

Stargate SG-1 i Atlantis

136 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2005 o 12:56, Daimon_Frey napisał:

Wkońcu pokazali jedną - Daniela, jak dla mnie jakoś dziwnie wygląda ;)

Hehehe. Porazka na maksa ;). Gdybym nie zobaczyl nazwiska na koszulce to bym sie nie zorientowal kto to jest ;). Patrzac na miniaturke myslalem, ze to jakis nowy czlonek zespolu (i zeby nie bylo, nie zwrocilem uwagi na nazwe obrazka ;D), a tutaj... surprise, surprise ;P. No coz, moze jak go troche dopracuja, dodadza okularki to moze bedzie nawet podobny. Nie mowiac juz o tym, ze najpewniej kupilbym sobie bozyszcza O''Neilla (przez dwa ''L'' ;P) oraz wlasnie Vale, Carter i moze jeszcze figurke Tok''Ra Anise (z odcinka 4x03 - Upgrades :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 15:47, Piotrek K. napisał:

Nie mowiac juz o tym, ze najpewniej kupilbym sobie bozyszcza
O''Neilla (przez dwa ''L'' ;P) oraz wlasnie Vale, Carter i moze jeszcze figurke Tok''Ra Anise (z odcinka 4x03 - Upgrades
:))


Wraz z Danielem mają właśnie wypuścić O''Neilla w dwóch wersjach (pułkownik i generał) i Wężowego strażnika. Może ten ostatni będzie dobrze wyglądał jeśli twarzy nie pokażą. Bo o O''Neilla już się boję :)
A Vale to i ja chętnie bym zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy orientuje się ktoś jaki jest harmonogram puszczania odcinków Atlantis? Z jednych źródeł wynika, że trzeba czekać do stycznia, a z innych że już są.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy na jakiej stacji, ale moge Cie zapewnic, ze nowe odcinki Atlantisa... juz sie pojawily!! A dokladniej cale cztery nowe, pachnace swiezoscia nowosci ;). Wczoraj wyszedl odcinek 2x14 - Grace Under Pressure. Jakas stacja w Kanadzie je obecnie puszcza ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo złe wieści dal wszystkich oczekujących z niecierpliwością na Stargate SG-1: The Alliance. MGM najwyraźniej zrezygnowało z projektu, gdyż nie zatwierdziło nowego dystrybutora gry i nic się nie wypowiada więcej na ten temat. A Perception nie ma już pieniędzy aby kontynuować prace. Zmartwiła mnie ta wiadomość.
Jednak wszystkich którzy bardzo chcą ujrzeć grę mogą podpisać się pod petycją do MGM:
http://www.petitiononline.com/SGTA/petition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie seriali wydawanych w Polsce to chyba coś się ruszyło. No niestety nie ma jeszcze SG-1, ale ostatnio przeglądając półki w Media Markt widziałem pierwszy sezon starego serialu, który gościł w TVP - Robin of Sherwood (z Michaelem Praed-em). Drugiego sezonu z młodym Connery jeszcze nie widziałem. Poza tym chętnie bym widział w sklepach już zakończone seriale - Babylon 5 i Farscape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 10:21, SwenG napisał:

Odnośnie seriali wydawanych w Polsce to chyba coś się ruszyło. No niestety nie ma jeszcze SG-1,
ale ostatnio przeglądając półki w Media Markt widziałem pierwszy sezon starego serialu, który
gościł w TVP - Robin of Sherwood (z Michaelem Praed-em). Drugiego sezonu z młodym Connery jeszcze
nie widziałem.


Druga seria to 7 odcinków z Michaelem Praedem (z Connerym to trzecia) ma wyjsć pod koniec lutego - w dwóch boxach na trzech DVD - można juz zamawiać np. w Merlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 10:41, Chaszu napisał:

Druga seria to 7 odcinków z Michaelem Praedem (z Connerym to trzecia) ma wyjsć pod koniec lutego
- w dwóch boxach na trzech DVD - można juz zamawiać np. w Merlinie


No wiesz, ja to dziele na dwie części, Praedem i bez ;)
Pamiętam jak dziewczyny ze szkoły miały dylematy, który ładniejszy ;) (huh, dawno to było ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze ostatno w swiecie gier osadzonych na motywach tego serialu niezbyt dobrze sie dzieje (czyt. anulowano SG:Alliance ;-(), postanowilem dodac troche optymizmu tym strasznym czasom :).

Wyglada na to, ze MGM i Cheyenne Mountain Entertainment zaczely pracowac nad: "Stargate Worlds", czyli MMORPGiem osadzonym w wiadomo jakim swiecie :D. Na razie zadnych dokladniejszych danych oprocz info tego, ze np. bedzie mozna grac albo jako czlonek SGC albo jako System Lord, do tego mozliwosc zawierania sojuszy (by zmierzyc sie z wiekszym niebezpieczenstwem takim jak np. Ori), mozliwosc gry z komputerem i wiele innych, wyjatkowych oczywiscie ;P, rzeczy :)
http://www.gateworld.net/news/2006/01/mgmannouncesstargatemmorpg.shtml


PS. Zdanie: "Together we look forward to creating the world''s best MMO-RPG" oczywiscie w ustach developerow brzmi zawsze tak samo ;), ale moze tym razem jakas gra bedzie tego warta ^^. I jeszcze zeby nie bylo tego glupiego abonamentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
No i mamy zakończenie sezonu drugiego Atlantis. Jak zwykle zaskakujące :D. Ciekawi mnie tylko, jak długo trzeba będzie czekać na początek sezonu trzeciego?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 23:25, maniekk napisał:

jak długo trzeba będzie czekać na początek sezonu trzeciego?

Wedlug strony http://www.tv.com 1-szy odcinek trzeciego sezonu pojawi sie... w lipcu, a dokladniej 17 lipca 2006 roku :-/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 09:53, Piotrek K. napisał:

> jak długo trzeba będzie czekać na początek sezonu trzeciego?
Wedlug strony http://www.tv.com 1-szy odcinek trzeciego sezonu pojawi sie... w lipcu,
a dokladniej 17 lipca 2006 roku :-/...


17 Lipca? Cholercia to długo będą lecieć te dwa hive shipy wraith na ziemię hehe, prawie pół roku:P wiedziałem, że daleka droga z Pegaza, ale aż tyle?
Pozdrawiam.
Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Tez jestem wielkim fanem SG-1 i Atlantis. Ogladalem kazdy odcinek obu seriali i polecam wszystkim ;)
Aktualnie tez czekam na nowe epizody :)

Jak myslicie jak sie skonczy walka Ori na poczatku nowego sezonu Atlantis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że resztki floty dadzą nogę. Nie wiadomo do końca co sie stało z Korolevem, ale chyba nie dadzą go tak poprostu rozwalić. Flota ORI wedrze sie do kilku systemów gwiezdnych i zacznie oblężenie. W tym czasie Carter musi coś wymajstrowac z super wrotami. Poza tym cała masa spoilerów, które żałuję, że przeczytałem i nie będe wam robił tej samej przykrości.
Jeśli chodzi o Atlantis to Wraith chyba natną się na ORI ale do tego czasu narobią trochę syfu. I tu też pełno spoilerów o których wolałbym zapomnieć.
Oba sezony zapowiadają sie wprost smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godziny 0400 pojawiłysię pierwsze release''y SG1 S10E01 i SGA S03E01. SGA jeszcze nie mam, ale słyszałem, że jest sporo walk w kosmosie i ogólnie wypadło nieźle. Natomiast co do SG1 to sprawa nie jest zbyt różowa. Ori zmiażdżyli flotę obronną i poszli dalej. Ale nie będę za dużo zdradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jest zbyt różowa" w sensie sytuacji w jakiej się znaleźli Tauri, ale odcinek rewelka. Choć przyczepić sie można do utartego schematu. Jak zwykle to ostatnio bywa ekipa wychodzi z opresji za pomocą asgaardzkiego teleportu, co zaczyna mnie irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować