Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe terminy premier listopadowych hitów

146 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 17:05, libero85 napisał:

> > ciach
>
> Migem Ang EK tez jest przesunieta czy zostaje 7.11 (dwa dni przed premiera ;] ) ?
>

Przylaczam sie do pytania , choc cos mi sie wydaje ze jest ono skrzetnie omijane ...


Libero ta edycja jest sprzedawan avia Gram.pl ja odpwoiadam za produkty bezposrednio sprzedawan na rynek mysle ze powinies zadac to pytanie komus ze sklepu gram.pl oni sa wladni odpowiedziec na to pytanie. Sorry ze nie moglem pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Nieeeee... nieeeeeee...!!! Tylko nie Dark Messiah!!! Nieeeeee :(:(:(:( Ale jestem cierpliwy, przejde jeszcze kolejne 50 razy demko, pooglądam 100 razy trailer i jakoś przeboleję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te opóźnienia to już naprawdę zaczyna być u was standard... może niech ktoś z was po prostu uaktualni daty wydania na zasadzie: data = data+21dni i nie będzie problemu ;) przynajmniej gracze się nie będą stresować, że coś znowu przesuwacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:20, penny napisał:

te opóźnienia to już naprawdę zaczyna być u was standard... może niech ktoś z was po prostu
uaktualni daty wydania na zasadzie: data = data+21dni i nie będzie problemu ;) przynajmniej
gracze się nie będą stresować, że coś znowu przesuwacie.


Tja now wlasnie to zrobilem i widzisz jaki dym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki migem. a tak przy okazji skoro jest to temat o hitach w listopadzie. medieval2 tez mial byc w listopadzie.ok teraz jest w grudniu.jezeli nie naduzywam uprzejmosci to jeszcze jedno pytanko.bedzie przelozony czy raczej wszystko idzie po dobrej drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 16:01, Gottfried napisał:

Fani Gothica się wycierpieli przyszedł czas na fanów Might and Magica :(


myślę, że się opłaci:) już się nie mogę doczekać pudełeczka z grą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czytajac newsa lekko zacisnalem usta, ale czytajac komentarze juz mi przeszlo :P Dobrze rozumiem takie problemy ... ale najbardziej pocieszajace jest z tego wszytkeigo to ze wlasnie czesto nasze Polkie wersje sa lepsze od tych zagranicznych, no i CDP hojnie nagradza cierpliwie czekajacych czesto bardzo ciekawymi dodatkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo już cokolwiek, o premierze NWN2 PL? Oprócz tego, że mamy spodziewać się jej w grudniu....
Kiedy pojawią newsy o zawartości wydań itp?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak ktoś napisał wcześniej. Jak jest "Dostępna w sprzedaży:" to podajcie date + 2x dni. Z tego co ostatnio zaobserwowałem PRAWIE każda gra jest przesuwana o 15-25 dni... :/ Super... mam nadzieję, że chociaż DM dostanę rzeczywiście przedpremierowo... nie jak to było z GW:N -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Dark Messiah :-( Przecież można było wydać go w wersji ENG a potem dać dobrą łatkę spolszczającą.Dlaczego wszystkie gry na ktore czekam musza byc tak drastycznie przesuniete ? Najpierw G3 a teraz DM. Meeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie do listopadowych premiery:

Czemu pakie WoW w waszym sklepie jest oznaczony jako PRE-Order i kiedy dokładnie pakiet (czyli sama gra + prepaid) będzie rozsyłany?

cięzko pogodzić mi się z myślą że moge w ciemno czekać nawet do 30listopada na ww. pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 24 listopada jest przewidziana data premiery Heroes of Might and Magic 5 : Hammers of Fate. Jestem ciekaw dlaczego nie ma jeszcze żadnych informacji na temat składu polskiego wydania, i wogule nie ma żadnego opisu. Czekam na to aby zamówić HoMM5:HoF od miesiąca i nic. Niech pojawi się coś na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować