Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 23:47, UMC.Hugo napisał:

> ja mowie o tych uczciwych graczach a nie o piratach !! a teraz mozesz sie pochwalic ze
mozesz
> grac sobie w necie przyczym taki pirat nie moze XD
>
oj mylisz sie. ja przez neta nie zagram :( nie wiem czemu ale nie mogę stworzyć konto bo pisze
ze nie można się połączyć z internetem :/ niby wszystko odblokowałem ale i tak nie chce działać
:,( a Company of Heroes (też Relic) działa przez neta. nawet dzisiaj sobie grałem :) nie mam
pojęcia o co z tym chodzi ;/


Wyślij maila do obsługi technicznej z prośbą o nowego cd-keya. Oczywiście podaj starego, swoje konto na gram.pl i numer rejestracji elektronicznej. Ja musiałem wysłać prośbę i na nowym cd-keyu już wszystko gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn moja juz w sieradzu XD czyli 9-12 moge sie spodziewac kuriera ;] teraz tylko ciepla herbete i stac w oknie wypatrujac

8:06 - Przesyłka wychodząca z sortowni / stacja SRD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wchodzicie na www.masterlink.pl i tam tracker?
Jak tak to dlaczegoś nie uznaje mojego numeru przesyłki :/
Możecie podać przykładowy numer, bo nie wiem czy dobrze kopjuje czy źle, a jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde fakt w szkole czas będzie się tak dłużył :/ niedość że i tak się dłuży to jeszcze czekanie na tą przesyłkę. to ja wogóle nie wyjde z tej szkoły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MINIONQ jest szybsza droga aby to sprawdzic

Moje zamowienia - zamowienia wyslane - "klikasz na ten czarny numer" - poczym na nastepnej stronce klikasz (sprawdź status przesyłki) i odrazu masz pokazane droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK już wiem co z moją przesyłką i takie info dla czekających z Warszawy. Ostatnia moja przesyłka z sortowni do mnie trafiła w 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ten dzien bedzie dlugi i meczacy ^^ co chwila sie patrzy przez okno czy kurier nie podjechal a czas leci wolno minuta po minucie ;] , jak sobie obliczylem to samochodem z sieradza do mnie tak z 1h sie jedzie na spokojnie , wiec wliczajac fakt ze ma jescze po drodze innych klientow dodaje 1h wiec tak 10-12 na bank powinien dojechac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam ostatniego posta, by nie dać nikomu złudnej nadzieji :P
Paczka trafiła po 4 godzinach, od momentu jak kurier dostał ją w łapy, by rozwiózł po domach.
Tatko zajeło jej to od 17 do 10, ale jak dziś dostaną o 8 to powinno wieczorem chyba być... mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie ze w wawie kurier dostal w lape przesylke o 23 a odebrana w sieradzu o 6:40 odleglosc znaczna , ale thx goodnes o 8 juz wyjechala wiec teraz jedynie co robie to wypatruje samochodu firmowego masterlinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja przesyłka jeszcze gnije w CDP w MOIM mieście hehehe :/
Na moglibyście się jej już pozbyć, albo zaktualizować moją stronkę. Jedni już dostają, a moja jeszcze u was, a w końcu to jedna i ta sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 07:52, dziongas napisał:

HEHE nie ma jeszcze 8.00 a gra jest już w sortowni w łodzi:):):):) mam nadzieję że koło 12-14
będę miał grę w domu:)


w łodzi? phi, ale mi to daleko... :D moja do jeleniej góry już dotarła!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 11:35, Karolkie napisał:

jezeli przesylka jest wychodząca z sortowni w moim miescie tzn ze kurier juz ja wiezie?



tak tzn ze kurio ma to w juz w gablocie i czeka na twoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować