Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War – Dark Crusade – wkrótce premiera!

542 postów w tym temacie

jeb**y game spy:/ !! nie widze zadnych gier:/ moge grac tylko wtedy gdy jest jakis Polak i tylko z nim:( ehh niedosc ze jako ostatni dostajemy DC to jeszcze nie mozna sie nim nacieszyc:(( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:27, Karolkie napisał:

jeb**y game spy:/ !! nie widze zadnych gier:/ moge grac tylko wtedy gdy jest jakis Polak i
tylko z nim:( ehh niedosc ze jako ostatni dostajemy DC to jeszcze nie mozna sie nim nacieszyc:((
!!


Probowales zmienic kanal na jakis bardziej zaludniony i z niego probowac wchodzic do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Karolkie. Nie widzę żadnych gier. Sam Gamespy działa, czat też.
Co do Polaków to nie wiem nie widziałem ani jednej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze polska wersja nie widzi wogole listy pokoi. Wchodziac na gamespy ladujemy w nicosci.Dlatego nie widac ani graczy ani zadnych gier. KTOS DAL DUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wyjdzie jak najszybciej jakas latka albo cokolwiek co zalatwi ten problem:/ ehh nie po to wydaje pieniadze na RTS zeby grac na singlu:/ urokiem gier strategicznych jest gra on-line... tu nam ta przyjemnosc odebrano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest odzielny temat o tym dodatku tzn. - Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade ?
jeżeli nie ma to można by go stworzyć , bo ten temat w którym teraz piszemy nie jest miejscem do opisywania gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee, Zamówiłem DC i dostałem je 8 listopada w godzinie 13.50 ..... ;) Wie ktos dlaczego na multi nie widziałem żadnych gier prócz tych założonych przez Polaków?? Nie wiem dlaczego, może chodzi o to że jeszcze nie mielismy premiery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 08:56, vonPeter napisał:

Jeeeee, Zamówiłem DC i dostałem je 8 listopada w godzinie 13.50 ..... ;) Wie ktos dlaczego
na multi nie widziałem żadnych gier prócz tych założonych przez Polaków?? Nie wiem dlaczego,
może chodzi o to że jeszcze nie mielismy premiery??


Patrz wyzej, polska wersja jest uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Kompania braci bylo podobnie - trzeba poczekac do premiery oficjalnej a nie psioczyc. za to jesli nie bedzie dzialac po premierze multo to wtedy zacznijcie wylewac wiarda pomyj...teraz jest na to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za oswiecenie Garret, sam zauważyłem po napisaniu posta, po prostu z lenistwa nie przeczytałem.... Moja wina przyznaje sie, może rzeczywiscie trzeba poczekac do premiery?? może wypowie sie ktos z CDP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:17, gomez0 napisał:

własnie przyszedł do mnie listonosz:d w koncu, teraz tylko instalacja i jazda;] a miałem sie
pouczyc


A można zapytać gdzie mieszkasz ? Tak orientacyjnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko morti można nie psioczyć na CDP że nie działa multi przed premierą, ale po co w takim razie stworzyli pre-order skoro nie działa w 100% to tak jak nie wiem wypuścić kilka modeli nowego samochodu do wybranych osób ale w tych modelach zablokowany jest zdalnie bieg wsteczny a odblokuje się w momencie światpwej oficjalnej premiery grr a tak się po prostu nie robi:( mogła być informacja że multi bedzie działć po 10 (o ile to jest winą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:01, morthi napisał:

z Kompania braci bylo podobnie - trzeba poczekac do premiery oficjalnej a nie psioczyc. za
to jesli nie bedzie dzialac po premierze multo to wtedy zacznijcie wylewac wiarda pomyj...teraz
jest na to za wczesnie

Z COH bylo inaczej bo to cdkeye byly nie uaktywnione jeszcze przez Relicta. Teraz to wyglada jakby polska wersja nie byla za bardzo kompatybilna. No coz mam nadzieje ze to tylko do czasu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować