Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

fajnie uskładałem kaske na G3 loguje sie do sklepu gram.pl i widze że już wszystko sprzedane jaja jakieś mam nadzieje że niedługo znów będzie można go tu kupic dajcie jeszcze kilkaset gierek dla spóźnionych................. prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:15, Dida666 napisał:

Dysten jak myślisz na jakich detalach pójdzie mi Gothic sprzęt:AMD Athlon 3000+ giga ram i Geforce 6600

Mam dokładnie taki sam sprzęt :D Myślę że gra nam będzie płynnie chodziła na tak low-medium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:50, fukosek napisał:

fajnie uskładałem kaske na G3 loguje sie do sklepu gram.pl i widze że już wszystko sprzedane
jaja jakieś mam nadzieje że niedługo znów będzie można go tu kupic dajcie jeszcze kilkaset
gierek dla spóźnionych................. prosze


Z dostępnością normalnej edycji nie powinno być problemu. Myślę, że GRAM szybko zareaguje na potrzeby i domówi dodatkowe egzemplarze, jeśli rzeczywiście wyczerpał się już zapas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 17:50, nadol91 napisał:

e no mysl pozytywnie - jesli jest patch 1.08 to wszystko powinno byc ok


Tak jak pisaliśmy w newsie, gra jest spatchowana właśnie do wersji 1.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:04, Mike napisał:

> e no mysl pozytywnie - jesli jest patch 1.08 to wszystko powinno byc ok

Tak jak pisaliśmy w newsie, gra jest spatchowana właśnie do wersji 1.08 :)


Powiedz mi Mike prawde...na 100% grałes już w najnowszego Gohica, czy czeba zmienic plik ini zeby gra sie cieła na max detalach i nie bedzie jakichs glupich zawiasów? Ale tak szczerze nie jako pracownik tylko jako gracz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spox,
ej pliska zalatwcie za pare miechow kolejny gdzies 200 sztukowy nakład, bo teraz chcetnie bym zamowił ale ze juz zwykla do mnie jedzie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem :( W zakładce "moje zamówienia" pisze że Gothic 3 jeszcze nie wysłany, czy jest z nim coś nie tak?? czy po prostu nikt jeszcze tego nie zupdatował?? PROSZE O ODPOWIEDŹ BO MI TO SPOKOJU NIE DAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do preorderów. Gram robi to, co inne sklepy na zachodzie. Miło, że nareszcie Polska normalnieje i gry dla osób zamawiających w pre-order dochodzą w dniu premiery ;)

Tak samo robi np Game. Wczoraj mi wysłali paczuszkę z EK NWN 2, tak bym ją dostał w dniu premiery (piątek)

A to, że paczkę zawieruszył kurier, albo "leży na magazynie" to już nie wina cdp ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:52, marcinz90 napisał:

A ja mam problem :( W zakładce "moje zamówienia" pisze że Gothic 3 jeszcze nie wysłany, czy
jest z nim coś nie tak?? czy po prostu nikt jeszcze tego nie zupdatował?? PROSZE O ODPOWIEDŹ
BO MI TO SPOKOJU NIE DAJE

Za chiny odpowiedzi nie uzyskasz tutaj, Ja mam podobnie. Jutro mam dzien wolny takze bede dzwonil od 9.00 az sie dodzwoni i napisze jutro o co tu chodzi. Bo cos sie dowiedizec to tak jak od naszej klasy politycznej. Leja wode i nic konkretnego nie mowia - wystarczy popatrzec na news z wczoraj (przed polnoca) - niby napisali, ze ok, ale nie mozna poiwiedizec ze 100% pewnoscia, ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy gierka wogóle ruszy (a jeśli tak to JAK?) na "sprzęcie" celeron 2,4GHz ; 640 RAM ; Radeon 9200 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, dzięx. Byłoby dobrze, zagrac tez w grę, a nie tylko pobawic sie wisiorkiem i obejrzec album (zamówiłem kolekcjonerke) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee to spox, przynajmniej masz EK, no i ta księga :&:&:& no lae coz owi sie trudno

"a namelles hero will come tomorrow" - moj cytat :D:D (przerobka od a namelless heroe becomes a legend)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ciekawi mnie jak zostanie wydany album, tzn. po polsku, angielsku czy niemiecku... (niemiecki raczej odpada, ale co do angielskiego, to wcale bym sie nie zdziwił...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań to się nie obawiam. Fear, HL2, Doom 3, Farcry chodzą mi na high a w przypadku FarCrya na ultrahigh bez zadnej scinki. Szczególnie uspokaja mnie fakt że Gothic zrobiony jest na silniku HL2, a on wyjątkowo mi śmigał więc licze ze gothic bedzie chodził ewentualni troszeczke gorzej :):) konfiguracja: Athlon 64 3000, 1GB ramu, Zalman GF7600GS.

Co do tych niby nie wysłanych paczek. Nie martwcie się! Ja miałem do południa to samo, a jak już sie zaktualizowało to sie okazało, ze paczka została wysłana wczoraj o 19:32. Po prostu macie niezaktualizowane statusy. Bez paniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować