Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Informacja o pre-orderze gry Gothic 3 w sklepie gram.pl

561 postów w tym temacie

A do mnie do pracy jedze już kurier z Gothic''iem :) (a tak nawiasem mówiąc jeśli chcecie, żeby kurier dostarczył przesyłkę w inne miejsce niż jest na przesyłce to wystarczy zadzwonić do ich oddziału, podać numer przewozowy swojego gothic''a i tam już jakaś miła pani wszystko załatwi) :) pozdrowienia dla fanów Gothic''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem i pytalem sie o siebie i o ogolna sytuacje. WSZYSTKIE PACZKI WYSZLY 31pazdziernika. Nawet noca trwala wysylka. I NA PEWNO Gothici sa wyslane. Aktualnie magazyn odswieza karty. Tyle sie dowiedzialem od milej pani, ktora nawet pofatygowala sie do magazynu. Troche mnie to uspokoilo. Zobaczymy jak to wyjdzie praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 09:42, sandaczo napisał:

dostał juz ktoś gothica ????


Ktoś tu chyba jest niecierpliwy :)
Dochodzi 10, i jak informował mnie kurier to między 10-12 dostanę swoją paczuszkę z EK G3 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muchy-paluchy uspokoiłeś nie tylko siebie ale i mnie i inne osoby będące w podobnej sytuacji. Ja próbowałem sie do nich dodzwaonić ale linia była zajęta. W takim razie trzeba czekać cierpliwie maksymalnie do 5 no noże do poniedziałku bo ja zamówilem niechcący przez pocztę a nie przez kuriera. Miejmy nadzieje ze ta "miła pani'' nie zrobiła ćię w h..a i wszystko jest tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować