Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Ładną edycję zamówiłem, ładną :-)
Szkoda, że mapa nie jest taka jak chciałem, tzn. chyba z takiego papieropodobnego czegoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wznowienia nie chcę... To ma być EK! A nie coś takiego jak H5... Jest 1500 tyle też będzie EK ... Chcesz kupić Ek? Kup na allegro za bodajże 300 zł : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka wypasiona edycja kolekcjonerska. Ahhh jak chcialbym ja miec. Te dodatki sa naprawde wspaniale, az dech w piersi zapiera. Juz zieram kase ... (biedna swinka dostanie z mlotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie ale dwie rzeczy mnie martwią;
-Po pierwsze ta mapa... więc to nie szmatka a papier? Ojj coś niedobrze...
-A po drugie, czy te pudełko nie powinno być metaliczne a nie czerwone? W końcu czerwone jest od normalnej edycjii a te metaliczne (z napisem Collector''s Edition) chyba od EK nie? Czy CDP postanowił zrezygnować z różnorodnych pudełek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 13:12, Krasus napisał:

Wygląda świetnie ale dwie rzeczy mnie martwią;
-Po pierwsze ta mapa... więc to nie szmatka a papier? Ojj coś niedobrze...
-A po drugie, czy te pudełko nie powinno być metaliczne a nie czerwone? W końcu czerwone jest
od normalnej edycjii a te metaliczne (z napisem Collector''s Edition) chyba od EK nie? Czy
CDP postanowił zrezygnować z różnorodnych pudełek? :P


Ehh to pudlo jest najbardziej wypasione, jest oprawione prawdziwa skora! Tylko podobno artbook mial inaczej wygladac ale jest ok! Ciekawe jaki bende miec numerek chociaz to nie jest prawie wogle wazne! Wazny jest sklad EK w amulecie raczej chodzic nei bende:D ale ok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:42, nadol91 napisał:

:(:(:(:(:(
ja też żałuję myslalem ze bedzie tak jak z h5 i sobie zaoszczedze, lecz gdybym wiedział ze
jest 1500 egzemplarzy to bym to od razu zamawiał
;(;(;(;(;(

No własnie tyle osob narzekało, ze EK jest be. a teraz zalujecie, to załujcie, bo macie czego;D ja wiedziałem ze ta edycje bedzie boska, temu ja zamówiłem. wiedzialem, ze CDP mnie nie zawiedzie, ci ktorzy watpili niech zaluja;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh na allegro chodzi po 300 zl! Idiotyzm dac tyle za pudlo i amulet i album ja ja mam za 160 zl:) Moglem wziasc 10 sztuk i sprzedawac na allegro teraz zaluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC666 -> Ale nie chodzi mi o te pudło wyglądające jak księga (ono przyznam że jest wypasione ^^) tylko zwykłe pudełko od G3 które w EK chyba powinno być metaliczne (ew. srebrne). Wiem, czepiam się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem że mapa będzie to ta sama która jest w EK wersji niemieckiej także na materiale, ale tu widze że to będzie papier :-/ szkoda, bo będzie mogła się łatwo zniszczyć, trzeba będzie ramkę kupić i powiesić ją na ścianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krasus pudełko DVD z sama grą z tego co pamietam miało być takie samo, a to drugie z rzepą miało być inne, ale tego nie widać na obrazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować