Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Więc posługując się skanerami poszukujemy złóż energonu.Okazuje się że znajdują się w górach.Więc niezzwłocznie tam wyruszamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:49, Adamido napisał:

Więc posługując się skanerami poszukujemy złóż energonu.Okazuje się że znajdują się w górach.Więc
niezzwłocznie tam wyruszamy...


Montujecie tam skanery i odnajdujecie 1500 energonu,który zabieracie do bazy,za prośbą Rattrapa.

Otrzymujesz 250 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:41, Norbocio napisał:

Ide żeby skopać kilka maximalów.....
Jak walka wiesz jak walcze
potem wyruszam na poszukiwanie energonu


Tylko pamiętajcie,aby podczas walki nie mieć energonu - jak wybuchnie...:P.

Trafiasz na jakąś dżunglę.Otrzymany od Scorponoka skaner zaczyna wykrywać energon,więc trafiasz na skałę,na ścianach której jest dość dużo energonu.Idziesz tam (w Beast Mode),ale natrafiasz na Tigatrona.Ten zaskoczony uskakuje,ale pozostaje w Beast Mode.
Możecie walczyć w trybach bestii.
ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko wyruszam na pomoc Tigatronowi.

W walce ostrzeliwuje wroga minigunem,Wyrzutnią rakiet samo-napr. oraz pistoletem fuzyjnym.Kiedy jestem blisko atakuję wroga miotaczem płomieni.Następnie w ruch idzie miecz-wiertło ,ogon oraz szpony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[staty :P :
Imię:Busik
Beast Mode:Szcur
Przynależność:Maximal
Charakter:Opanowany i Łagodny

Statystyki
Siła:3
Sprawność:2
Inteligencja:3
Percepcja:1
Zręznośc:2

Umiejętności:
Uniki:1

Talent
Obsługa komputerów:1

Wiedza
Nauka:1

Beast Mode: Szczur
Walka wręcz:
Pazury
Miecz

Broń palna:
Wyrzutnia strzałek

Broń energetyczna:
Działo lodowe
klasa:
Naukowiec
Exp: 200
no i tyle :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRANTRAX,masz w tej chwili 550 Exp.Jakby co,to mnie poinformuj o jakimś błędzie:).

PUNKTY PODBOJU:
Maximale:5
Predacony:5

Jeszcze raz proszę o podsumowanie statsów - doświadczenie + energon.Busik już sobie skontrolował,ale on w sumie niedawno zaczął,więc...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:28, busik132 napisał:

[Jeszcze energon: 1000]

Pomagam Rhinoxowi w ulepszeniu systemu obronnego.
Ponadto kupuję MIECZ ENERGONOWY (jak jest na zbyciu :P :D)


A jest,jest.A więc masz MIECZ ENERGONOWY i pozostaje ci jeszcze 400 Energonu.

Rhinox z chęcią cię przyjmuje do prac,przydasz mu się.Mówi ci też,że już niedługo skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Norbert,jak i Tigatron zaczynają walczyć.Transformują się i ostrzeliwują siebie nawzajem,ale unikają pocisków i są blisko siebie.Norbert wyciąga miecz,Rhinor podrzuca miecz-wiertło Tigatronowi i dochodzi do pojedynku,ale Norbert jest lepszy i powala wroga na ziemię.Wtedy wpada Rhinor,który zmiata wroga swoim ciałem.Maximale wycofują się do Axalonu,a Norbert wraca do Darksyde.

Norbert,za pokonanie Tigatrona otrzymujesz 200 Exp.
Rhinor,za pokonanie Norberta i pomoc towarzyszowi otrzymujesz 250 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:48, Matthew22 napisał:

> > Jesteśmy sami.
> >
>
> Co ty za głupoty piszesz,hm?PRZESTAŃ SPAMOWAĆ!!!


Jeśli to miało mnie zdenerwować,to ci się to udało:).Jak tak dalej będzie,to nie będziesz mógł tu pisać w ogóle.Lepiej sobie daruj to forum i nie rób bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:02, Skywalker560 napisał:

> > > Jesteśmy sami.
> > >
> >
> > Co ty za głupoty piszesz,hm?PRZESTAŃ SPAMOWAĆ!!!
>

Jeśli to miało mnie zdenerwować,to ci się to udało:).Jak tak dalej będzie,to nie będziesz mógł
tu pisać w ogóle.Lepiej sobie daruj to forum i nie rób bałaganu.

Dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rhinox kończy prace nad Sentinelem.Teraz ma zainstalować system rozpoznawania Przyjaciela i Wroga (Friend or Foe).Pomagają mu Rhinor i Busik.Jednak towarzyszący im Rattrap i Dinobot zaczynają się kłócić.Rattrap strzela z działka,które unieruchamia przeciwnika takimi dziwnymi obręczami w Dinobota,który uwalnia się i atakuje szczura.Ten odpycha Rhinoxa, i Dinobot wbija swój miecz-wiertło w konsolę.To powoduje,że system zaczyna traktować Maximali jako wrogów.Uciekacie z bazy,dołącza do was Cheetor,który też znajdował się w Axalonie,a Rattrap rusza,by wyłączyć Sentinela.Wybiegacie ze statku i uaktywnia się tarcza ochronna.

Teraz Maximale nie mają tymczasowo bazy.Na dodatek Optimusa Primala i Tigatrona gdzieś wcięło.

Dopóki Rattrap nie wyłączy systemu obronnego bazy,Maximale NIE MOGĄ kupować nowych przedmiotów i uzbrojenia,a także korzystać z CR Chamber.

Rhinor,za to,że tyle czasu pomagałeś Rhinoxowi w pracach nad systemem obronnym,otrzymujesz 700 Exp.
Busik,za pomoc Rhinoxowi w pracach nad Sentinelem otrzymujesz 115 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:29, Adamido napisał:

Więc szybko rozkazujemy Rattrapowi wejście do bazy i wyłączenie Sentinela za pomocą pokaźnych
argumentów.


Sam to zrobił... pierwszy raz coś z własnej woli.Ma poczucie winy...Nadaje się do tego,więc system powinien niedługo być wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha.I powiedzcie mi,czy nie denerwują was posty Matthewa22,które zaśmiecają tę grę?Założyłem temat na forum,mam nadzieję,że moderatorzy coś z tym zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować