Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Ostrzeliwywuje Terrosaura z miniguna oraz pistoletu fuzyjnego biegnąc w jego stronę.Kiedy jestem blisko zmażę go miotaczem płomieni,następnie atakuje go ogonem a potem mieczem-wiertłem i na końcu atakuje go szponami w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:45, Adamido napisał:

Ostrzeliwywuje Terrosaura z miniguna oraz pistoletu fuzyjnego biegnąc w jego stronę.Kiedy jestem
blisko zmażę go miotaczem płomieni,następnie atakuje go ogonem a potem mieczem-wiertłem i na
końcu atakuje go szponami w głowę.


Pokonujesz Terrorsaura i otrzymujesz 200 Exp.

Tymczasem Scorponok próbuje ciebie zaatakować z zaskoczenia.Wystrzeliwuje w twoją stronę kilka rakiet,ale krzyczy do ciebie Rhinox i robisz unik.Teraz Rhinox zajadle ostrzeliwuje Predacona i go pokonuje.

Megatron widząc,co się dzieje,nakazuje Predaconom odwrót.W bazie Rhinox konstruuje urządzenie,za pomocą którego być może uda się uratować Optimusa.Tymczasem baza odbiera sygnał od Primala,który kontaktuje się z wami i prosi o pomoc.Rattrap zostaje waszym tymczasowym dowódcą i wydaje rozkaz,abyście ruszali do Stojących Kamieni.Macie ochraniać Rhinoxa,który w międzyczasie będzie próbował wyciągnąć Optimusa z tajemniczej sondy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:46, Norbocio napisał:

poszedłem do megatrona po misje i ją dostałem brzmi ona tak...



Wyruszacie do Stojących Kamieni prosto spod bazy Maximali.Megatron chce,abyście zaatakowali i pokonali Maximali.
Napotykacie tam wszystkich wrogów,z wyjątkiem Optimusa Primala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:58, Adamido napisał:

Niewiele mysląc wyruszam do Stojących kamieni pod wodzą Rattrapa.


Idziesz razem z Rhinoxem do tej dziwnej sondy i Rhinox próbuje użyć swój wynalazek,gdy napadają na was Predacony.

Masz teraz osłaniać Rhinoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeliwuje wszystkie Predacony starając się zmusić ich do wycofania.Dlategoż używam broni dystansowych.Wziąłem głaz i ustawiłem go jako osłonę dla Rhinoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc kiedy Megatron podbiega cały ogień Maximali jest zwrócony ku niemu.Kiedy jest blisko atakuje go szaleńczo ogonem ,mieczem ,kopię go i smaże miotaczem płomieni.Na koniec dokładam mu jeszcze szponami i uskakuje chronić Rhinora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:57, Adamido napisał:

Ostrzeliwuje wszystkie Predacony starając się zmusić ich do wycofania.Dlategoż używam broni
dystansowych.Wziąłem głaz i ustawiłem go jako osłonę dla Rhinoxa.


Tarantulas i Scorponok oraz Norbocio lekko się cofają,Terrorsaur i Megatron natomiast są zajęci pozostałymi Maximalami.Próby Rhinoxa są niestety bezskuteczne.Tymczasem do niego zakrada się Waspinator.Na szczęście widzi jego odbicie w kapsule i szatkuje go z minigunów.Waspinator jednak w dziwny sposób aktywuje całą budowlę,co powoduje otwarcie się kapsuły i uwolnienie Primala!Ten wylatuje i zaczyna ostrzeliwać nieprzyjaciół.Megatron daje rozkaz do odwrotu.

Za osłanianie Rhinoxa otrzymujesz 500 Exp.


Wracacie do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:11, Norbocio napisał:

wszystkie predacony strzelają na dystans i ja też a megatron sieka ich swoją bronią...


Trafiasz Cheetora i go powalasz na ziemię,otrzymujesz 200 Exp.Z Megatronem walczy Dinobot,widzisz,że Megatron lekko przegrywa,więc strzelasz w kierunku Maximala i też go pokonujesz.Dostajesz 200 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:32, Adamido napisał:

Korzystając z okazji, budujemy wraz z Rhinoxem system działek Sentinel.


Rhinox idzie programować system,ty zaś masz ustawić wieżyczki w miejscach,które wcześniej wybrałeś.Do pomocy masz Rattrapa i Cheetora.Montaż 5 działek zajmuje wam jakąś godzinę.Za każde działko otrzymujesz po 115 Exp.

Dostajesz 575 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z protoform wystrzelonych z Axalonu wchodzi w atmosferę i rozbija się gdzieś w śnieżnych rejonach.Axalon i Darksyde odbierają jej sygnał.Optimus pali się do ocalenia protoformy,która jest w końcu Maximalem.

Obydwie strony mają po raz pierwszy możliwość zdobycia PUNKTÓW PODBOJU i DODATKOWEGO BOHATERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:50, Adamido napisał:

Szybko wraz z małą eskortą ruszamy by zdobyć protoformę!


Megatron wysyła Terrorsaura i Waspinatora do bazy Maximali.Tam na zewnątrz jest Optimus i Dinobot.Predacony eliminują z wyścigu jedynego latacza Maximali,Dinobot i Silk zostają w bazie,tymczasem ty,Rhinox,Cheetor i Rattrap wyruszacie po protoformę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:36, Norbocio napisał:

szybko ruszamy żeby zdobyć platforme zanie pludawe siły maximalów dotą tam pierwsze........


Wyruszasz razem z Megatronem.Wasz dowódca wydaje rozkaz lataczom,aby maksymalnie opóźnili pomarsz Maximali.Da to wam czas na dotarcie do PROTOFORMY:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować