Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Sprzedaje pistolet fuzyjny za 150.

Mam teraz 3150 energonu.

Następnie kupuje 2giego miniguna.

Mam teraz 2650.

Kupuje miecz Energonowy.

Mam teraz 2150.

Kupuje Blaster Cutlass.

Mam teraz 1550.


Wyruszam na poszukiwanie pojedynczych Predaconów.A jeżeli nie są pojedynczo to atakuje maxymalnie 2 osobowe grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wyruszam na poszukiwanie pojedynczych Predaconów.A jeżeli nie są pojedynczo to atakuje maxymalnie

Dnia 17.11.2006 o 14:46, Adamido napisał:

2 osobowe grupy.


Nie odnajdujesz żadnych Predaconów,natrafiasz za to na stado lwów.Szatkujesz je ze swoich minigunów i dostajesz 200 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:11, Adamido napisał:

Więc ide na mały zwiad.


Natykasz się na kilku Predaconów,Terrorsaura,Scorponoka i Waspinatora,którzy pracują nad złożem energonu.Wygląda na dosyć zasobne.Atakujesz wroga z zaskoczenia i szatkujesz go z dwóch minigunów.Nieprzyjaciel nie ma szans i ucieka.Ty zaś zdobywasz nowe złoże energonu.

ILOŚĆ ENERGONU:7500

Za pokonanie 3 Predaconów i zdobycie kolejnego złoża energonu dostajesz 850 Exp.

Masz w chwili obecnej 3500 doświadczenia.Jeszcze 2500 Exp. I będziesz miał 5 level!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:28, Adamido napisał:

Zabieram 1500 energonu do bazy i informuje Optimusa o tym zlozu.


Primal zaznacza go na mapie,teraz możecie się tam wybierać po energon.

Dnia 17.11.2006 o 15:28, Adamido napisał:

Przy okazji pytam sie czy nie ma dla mnie jakiegos zadania.


-Chcesz cukierka?Busik częstuje:).Zaraz,coś by się znalazło...o,wiem,posprzątaj Axalon,znajdziesz sobie zajęcie jakieś jak ci się nudzi:).

Za posprzątanie Axalonu otrzymasz 300 Exp.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:44, Adamido napisał:

Idę pobawić się w panią sprzataczke:D


Widzi to Cheetor i ci pomaga.Uwijacie się w godzinę.

Dostajecie po 300 Exp.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:56, busik132 napisał:

(Może mi się coś pomieszało ale mam 4865 exp. :P)
Wyruszam na zwiad.


Masz czwarty poziom doświadczenia.Możesz rozdysponować 1 punkt na statystyki i 1 punkt na umiejętności.

Optimus poleca zbadać ci złoże energonu zdobyte przez Rhinora i upewnić się,czy nie ma tam żadnych Predaconów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności:
Uniki:2

Siła:3
Sprawność:2,5
Inteligencja:3,5
Percepcja:1,5
Zręcznośc:2
(Daje pół punktu do siły i pół do inteligencji)

Posłusznie idę wykonać misję, którą zlecił Optimus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idziecie do złoża energonu i natrafiacie się na trójkę Predaconów - Grantraxa,Tarantulasa i Norberta.Zamierzają wziąć jak najwięcej energonu i wysadzić to złoże w powietrze.Atakujecie by ich powstrzymać.Predacony wycofują się.Solidnie obrywają,ale Grantrax rzuca ładunki wybuchowe na energon.Uciekacie,ładunki wybuchowe eksplodują i złoże energonu zostaje unicestwione w wielkiej eksplozji.

Busik i Rhinor,za pokonanie wroga otrzymujecie 700 Exp.
Predacony zaś zdobywają 4500 Energonu,zaś Gantrax +150 Exp. za zniszczenie złoża i wykonanie zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdenerwowanie jest niewyobrażalne, mimo tego, iż z natury jestem spokojny.
Używam Beast mode i zamierzam wkraść się do bazy Predaconów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:10, busik132 napisał:

Moje zdenerwowanie jest niewyobrażalne, mimo tego, iż z natury jestem spokojny.
Używam Beast mode i zamierzam wkraść się do bazy Predaconów.


Sam nie powinieneś iść.Najlepiej jeśli zabierzesz ze sobą kogoś obeznanego w temacie infiltracji - np.Rattrapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę więc Rattrapa, ponieważ jest tak samo mały jak ja. Postanawiam, że jak nie będzie chciał ze mną iść to go zmuszę bo złość we mnie bierze górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:57, busik132 napisał:

Biorę więc Rattrapa, ponieważ jest tak samo mały jak ja. Postanawiam, że jak nie będzie chciał
ze mną iść to go zmuszę bo złość we mnie bierze górę.


Udaje się wam dostać do bazy Predaconów niezatrzymanymi.Wkraczacie do środka niezauważeni.Tam odkrywacie tajemnicze urządzenie,wokół którego zgromadziły się Predacony.Wygląda na ważne.Korzystając z ładunków wybuchowych możecie je zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:26, busik132 napisał:

Mówię Ratrappowi, że będę go ubezpieczał.


-Dobra,to ja wrzucę parę ładunków Megagłupkowi na to jego krzesło i to urządzenie.Jak mnie zauważą to rozwalaj każdego.OK?

Rattrap przygotowuje się do rzucenia ładunków wybuchowych na urządzenie by zniszczyć je,gdy słyszycie:
-Hahahaha.Nareszcie mamy szansę na pokonanie Maximali.Klon Dinobota,gdy będzie gotowy,wprowadzi zamęt w szeregi wroga.Musimy tylko pozbyć się prawdziwego,a potem wyślemy naszego agenta,by wyłączył system obronny Axalonu.Wtedy ich zniszczymy..taaak.

Przerywają tę scenę ładunki wybuchowe,które Rattrap rzucił na urządzenie.Zostaje ono zniszczone w eksplozji.Predacony odwracają się w waszą stronę i otwierają ogień,ale ty celnymi strzałami likwidujesz Scorponoka,Terrorsaura,Waspinatora i Grantraxa.Rattrap rzuca ładunek w stronę Megatrona i zrzuca go z tronu:),a następnie zdejmuje Blackarachnię i Tarantulasa.Uciekacie,ściga was Norbert.Strzelasz do niego i powalasz na ziemię.

Na zewnątrz ostrzeliwują was działka,ale udaje wam się uciec.W bazie witają was z otwartymi rękoma:).

Dostajesz 2250 Exp. (za wykonanie misji i pokonanie aż 5 Predaconów).Zobacz,czy nie masz kolejnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować