Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

...-Kopiowanie: 99%...
Skopiowano!
-Tak -krzyknąłem...
-Uwaga wirus został skopiowany! - Usłyszałem a moim oczom pokazał się znak Predaconów... Zacząłem słabnąć i upadłem na ziemie...
-Gdzie jest antywirus, który dał mi Rhinox?? -pomyślałem... -Jest! Ten nosorożec o wszystkim myśli...
-Wirus przestał się rozprzestrzeniać, jednak nie został usunięty...
-Dobra tym zajmie się Rhinox... -byłem słaby, ale postanowiłem znaleźć Primala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Busik wchodzi w system wentylacyjny statku Predaconów.Kieruje się do centrum dowodzenia wroga.Trafia tam i widzi przez kratę Predaconów zgromadzonych wokół rannego Primala,który budzi się i jest zaskoczony tym,że jest otoczony przez przeciwników.Nad nim góruje Megatron.
-Megatron? - Optimus nie wie,co mówić,jest tak zaskoczony.
-Taaakk,Optimusie,witaj w bazie Predaconów...Czym chata bogata,tym rada!Szczęśliwie dla nas,jesteś naszą kartą przetargową.Właśnie zyskaliśmy szansę na wygranie Wojen Bestii,taak!Teraz twoi Maximale zostaną poinformowani o tym,iż jesteś naszym jeńcem.Mają tu przyjść bez broni i poddać się,a być może zachowają życie.Otworzyć kanał komunikacyjny do bazy Maximali.

Nagle bazą wstrząsa wybuch.Komputer pokładowy bazy informuje o ataku:
-Baza została zaatakowana.Wykryto grupę Maximali.
-Hm,nawet nie musiałem dzwonić,sami przyszli.Włączyć systemy obronne -- - Megatron przygotowuje się do obrony bazy i widzi na swoim projektorze holograficznym Tigertrona,Airrazor,Cheetora i Dinobota ostrzeliwujących Darksyde.Busik sobie myśli,iż tak nie będzie i strzela w Terrorsaura,po czym przeciska się przez kraty i wskakuje między Predów,ostrzeliwując się zajadle.Popycha Optimusa,który wpada do wanny regeneracyjnej.Potem wskakuje na latającą platformę i dziko manewruje,by uniknąć pocisków wroga.Scorponok jednak dobrze mierzy i zestrzeliwuje platformę...Busik zmierza prosto w jezioro lawy....


AAAAAAA!!!! - Busik budzi się w swojej kwaterze,cały zlany zimnym potem,strasznie szybko oddycha.Nagle słyszy pukanie do drzwi kwatery.Tak? - Busik zaprasza kogoś do środka.Wchodzi Tigertron.
-Chodź,wystarczy ci spania,Optimus wzywa wszystkich do centrum dowodzenia.To coś ważnego.I czego się tak wydarłeś?
-Śnił mi się koszmar - odpowiada Busik.
-Za bardzo się przejąłeś tym dyskiem,szczurku.Chodź,dość wylegiwania.

Idziecie do centrum dowodzenia.Tam czekają na was pozostali towarzysze,poza oczywiście Tigatronem,który wrócił do swojej śnieżnej krainy.Optimus rozpoczyna odprawę.
-Słuchajcie,Maximale.Airrazor podczas zwiadu dokonała ważnego odkrycia.Znalazła na południowym wschodzie dwa wielkie złoża energonu.
-Znajdują się na obrzeżach naszego terytorium - dodała sokolica.
-Wyślemy do każdego złoża po ekipie.Busik,Tigertron - wy będziecie dowodzić - otrzymujecie od Optimusa ważne zadanie.
-Dinobot,Rattrap i Brawl idą z Busikiem,podczas gdy z Tigertronem idą Rhinor,Cheetor i Silk.W bazie pozostaną ja,Airrazor i Rhinox.Będziemy bronić Axalonu na wypadek,gdyby Predacony zaatakowały.Wy też miejcie się na baczności.I niech Matryca będzie z wami. - Optimus was odprawia i wysyła po energon.

Wyruszacie zatem.Grupa Busika idzie do złoża 1,a grupa Tigertrona do złoża 2.
Grupa Tigertrona:
Tigertron
Rhinor
Cheetor
Silk

Grupa Busika:
Busik
Dinobot
Rattrap
Brawl

20070331135304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ja cię, to był sen?? -pomyślałem...
-Dobra za mną maximale, mamy trochę bliżej, ale i tak musimy się spieszyć... Predacony mogą dowiedzieć się o złożach...
Przeszliśmy połowę drogi
-Kurcze ile tu energonu ała...
-Beast Mode -krzyknęli wszyscy...
-Ciszej -powiedziałem... -Mam wrażenie, że ktoś nas obserwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Musimy się spieszyć ,predacony niedługo dowiedzą sie o tych złożach i będą prubowały je zdobyć ,trzeba jak najszybciej je zabezpieczyć.
Rhinor-mam pomysł, gdy dojdziemy do punktu "2" rozdzielimy sie na dwie mniejsze grupki i zabezpieczymy teren , co o tym myślisz Tigertronie??
-Jak zawsze jestes madry , zróbmy tak jak powiedział Rhinor,kiedy dojdziemy ja ide z Cheetorem na Północ a, Rhinor idzie z Silkiem na Połódnie,pamiętajcie bądżcie ostrożni
.

- Zaczyna się ściemniać ,słońce świeci coraz słabiej , wreszcie doszliśmy ,zarządzam rozdzielenie sie na mniejsze grupki ,bądżcie ze mna w stalym kontakcie ,meldujecie co kwadrans .
Rhinor-zrozumiałem,Silk-Zrozumiałem
No to do roboty chłopaki,rzycze wam powodzenia ja wybiore sie z cheetorem na północ.


Gdy doszliśmy do północnego rejonu złóż zobaczyłem jakas sylwetke
Cheetor-No nie ,mamy gości !!
Widocznie Megatron wysłał w ten rejon zwiad ,znowu Tarantulas,kurcze chyba mnie nie lubią te pajęczaki , zróbmy mu niespodzianke. Cheetor zajdz go od tyłu, ja przez ten czas odwruce jego uwage .
Cheetor-Juz sie robi "
Tigertron-Maksymalizacja !
Tarantulas-O nie znowu ten upierdliwy kot ,Teroryzacja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zabierają ekwipunek do zbierania energonu.Rhinor i Silk doszli w formach zwierzęcych do złoża energonu nr 2.

Tymczasem wy po zauważeniu Tarantulasa jeszcze chwilę go podsłuchujecie:
-Hm.Megatronowi nawet nie przeszkadzało to,iż ten dysk został zniszczony.Najwyraźniej posiada te lokacje złóż energonu na obrzeżach terytorium Maximali zapisane w bazie danych Darksyde - mówi do siebie pająk.Szkoda,że wysłał mnie tu samego - nagle przerywa,słysząc odgłos złamanej gałęzi - o nie,Maximale!Terroryzacja! - odwraca się i widzi przed sobą Cheetora.Znowu ten upierdliwy kot!Giń,miauczaku! - Tarantulas wyciąga broń i próbuje strzelać,gdy za nim pojawia się Tigertron i wystrzeliwuje mu broń z ręki.Tarantulas jest przerażony sytuacją,gdy dwaj Maximale zaczynają go ostrzeliwać.Ucieka z tego rejonu,ale celny strzał Tigertrona w głowę pajęczaka powala go.No,to przynajmniejtyle co do Predaconów w tym rejonie - cieszy się Tigertron,ale Cheetor mu przerywa.-Nie byłbym tego taki pewien.Megs może przysłać wsparcie,więc musimy uważać.Dobra,chodź do złoża,reszta na nas czeka.

Zaczynacie pracować przy złożu.Udaje się wam zebrać 6000 energonu.Odchodzicie od złoża,by uniknąć zakłóceń i kontaktujecie się z Busikiem:
-Jak wam tam idzie,szczurku?
-Już skończyliśmy zbierać energon,a wam?
-Już wracamy do bazy.Mieliśmy mały problem z Tarantulasem,ale pozbyliśmy się go.
-Kurcze,a ja myślałem,że ktoś nas obserwuje.Najwyraźniej za bardzo się wszystkim przejmuję,bo zwykle Predy nam przeszkadzają.Chyba jednak nie tym razem.

-Nie byłbym co do tego taki pewny.Miejcie się na baczności i niech Matryca będzie z wami.
-Z wami też,biały kocie.

Wracacie do bazy.Po ok. godzinie jesteście z powrotem.Ekipa Busika również zebrała 6000 energonu i wraca do bazy.W bazie Optimus wita was wszystkich z uśmiechem:
-Cóż,widzę,iż sobie poradziliście bez problemów.Mamy pełno energonu.Jedno mnie dziwi - czego Predacony nie sprawiały wam problemów?
-Mnie też to zaskoczyło - odpowiada Busik - ale przynajmniej nikt nie sprawiał kłopotów.Poza Tarantulasem.
-No tak,był tam,ale go zdjęliśmy - tłumaczy Tigertron.
-To nic nie da.Obawiam się,iż możemy stracić te złoża...Dobra,idźcie do kwater na odpoczynek.Później wszyscy do centrum dowodzenia.I żadnych solowych wypadów,jasne?Dobrze.

Udajecie się do swoich kwater,by wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysk, dysk, dysk... CO TO DO ZEPSUTEJ MATRYCY JEST???????!!!!!!!!!!!!.... Idę tam... nie jednak nie Optimus zabronił...
-Cześć nosorożcu!
-Witaj szczurku...
-Otwórz dla mnie sekwencję wyszukiwania wrogów....
-I tak ci się to nie przyda...
-Mimo wszystko otwórz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-I co jeszcze?Może jakby komputer jeszcze pokazał wszystkie lokacje energonowe na tej planecie?Nie da się.Poza tym słyszałeś rozkaz Optimusa.Czekamy na raport Tigatrona.Najlepiej idź do swojej kwatery i ochłoń trochę,bo ostatnio coś nie najlepiej wyglądasz.
-Dobra,dzięki za pomoc. - idziesz do swojej kwatery,zirytowany odpowiedzią Rhinoxa.
-Hmm... - Rhinox patrzy na ciebie z zastanowieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kurczę, nie myśleć o tym dysku.... W sumie Optimus mógłby polecić jakąś misję... A na razie z nudów pójdę posprzątać Axalon...
-Busik w roli gosposi- zaczął śmiać się Cheetor...
-Aj zamknij się i lepiej mi pomóż... Nie nudzi cię ta bezczynność????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheetor również chwyta za miotłę i zaczynacie sprzątać Axalon.Odpowiada na twoje pytanie o bezczynności:Też chciałbym działać,ale Optimus wydał wyraźny rozkaz - mamy czekać na raport Tigatrona.Teraz Szef gdzieś poleciał,więc musimy na niego zaczekać.A solowe wypady są bez sensu,bo Predów jest zawsze kilku.
Poza tym,ostatnio przejąłeś się tym dyskiem.To nic ważnego,więc się nim nie zajmuj.Znaleźliśmy kilka sporych złóż energonowych,więc na razie wystarczą - Cheetor przerywa i dalej zamiata pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W centrum dowodzenia przebywają Rhinor,Rhinox,Rattrap i Optimus Primal.Prowadzą badania nad jednym z księżyców planety.

-I jak badania? - pyta się Rhinor.
-Hmm,wykryłem kilka dziwnych anomalii.Wydawałoby się,że jeden z księżyców jest...lżejszy niż być powinien.Nie ma odpowiedniej jak na jego rozmiar masy.Tak jakby był...pusty? - Rhinox głowi się nad tajemniczym satelitą planety.
-Może błąd przyrządów? - Rhinor ponownie zadaje pytanie.
-Być może.

-Tu Tigatron,wzywam bazę Maximali.Baza Maximali,odbiór! - nagle słychać głos Tigatrona.
-Witam,połączyłeś się z Centralą Dobrych!Więc co nowego,kiciu?Jakieś Predy się plątają w okolicy?
-To spokojna kraina,Rattrap.Przynajmniej na razie.Nic nie widzę...co?O nie.Zapomnij o tamtym,jestem atakowany!
-Pasiasty!Ej Pasek,słyszysz mnie?No dalej,powiedz coś!

Optimus przygotowuje się do działania.
-Idź!Zawiadomię resztę - Rhinor patrzy jak dowódca odlatuje przez właz w dachu bazy odszukać Tigatrona.

20070414165818

20070414165823

20070414165828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optimus leci na miejsce bitwy po to,by odnaleźć szczątki pocisku i rozwaloną konsolę komunikacyjną.
-I co Optimusie,jak sytuacja?
-To miejsce wygląda jak po jakiejś wojnie...Nigdzie nie widać Tigatrona.Hm... - Optimus odwraca głowę i patrzy w stronę urwiska - Jego ślady prowadzą ku krawędzi brzegu.Musimy się przygotować na ponurą ewentualność,że Tigatron mógł zginąć... - Optimus mówi ponuro i wraca do bazy.

*********************************************************************************************

Po dłuższym czasie,Tigertron,Cheetor i Rattrap znajdują się na zewnątrz Axalonu.Nagle Cheetor widzi lecącą w ich kierunku cyber-pszczołę i zaczyna do niej strzelać.

W bazie Optimus trzyma uszkodzoną cyber-pszczołę.-Dobrze,że jej nie zniszczyłem.Mógłbym,ale zauważyłem przyczepione do niej pióro Airrazor. - zaczyna Cheetor.
-Poza tym,spudłował - dodaje Rattrap.
-Tak,to też.

-Pierwszorzędnie.Rhinor,dasz radę naprawić ten sprzęt?
-Jasne.

Rhinor odzyskuje dane z cyber-pszczoły i Optimus przekazuje je na projektor holograficzny w centrum dowodzenia.Na ekranie pojawia się...Tigatron!
-UWAGA,MAXIMALE!Sytuacja krytyczna.Airrazor jest ranna,jesteśmy uwięzieni na dziwacznej latającej wyspie.Ta wyspa posiada własny ekosystem broniony przez potężną broń obcych.Blackarachnia i Scorponok właśnie wdarli się na nią,jeżeli przejmą nad wyspą i jej uzbrojeniem kontrolę,Predacony będą mogły zniszczyć bazę Maximali i wygrać Wojny Bestii!

Maximale rozpoczynają działania.Optimus i Rattrap lecą,by pomóc Airrazor i Tigatronowi.Tymczasem jeszcze Tigertron chce pomóc.No dobra - Optimus się zgadza i bierze go za grzbiet.Reszta ma ewakuować bazę na wypadek ataku - Optimus wydaje rozkaz.

20070418093710

20070418093717

20070418093722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie jeszcze tego nam potrzeba!!!! Uaktywnijcie systemy obronne!!! Szybko!!! Kurczę, żeby tylko nic im się nie stało...- pomyślałem... Moje myśli zostały jednak przerwane przez wybuch w pobliżu.
-O ku.... - rzuciłem się na ziemię.
-Predacony??!! - co to było??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-To nie wybuch...to coś gorszego - zaczyna Rhinox i włącza skaner.Latająca wyspa chyba się do nas zbliża.Mam nadzieję,że Optimus,Rattrap i Tigertron dadzą sobie radę i powstrzymają Predacony.Musimy być gotowi na ewentualnośc ewakuacji.Wszyscy na stanowiska!

Optimus wlatuje do dziwnej chmury z Rattrapem na plecach i trzymając Tigertrona w ręce za futro na grzbiecie.Widzą wyspę.Nagle zostają zaatakowani przez Waspinatora i Terrorsaura.Pocisk trafia w Primala,który puszcza Tigertrona.Rattrap natomiast spada mu z pleców.Optimus szybko leci,by złapać Tigertrona i pomaga mu wylądować na ziemi,a potem wzbija się w powietrze by pomóc Rattrapowi.

Przez chwilę młody Maximal myśli o tym,by wyciągnąć broń i ostrzelać lataczy,ale szybka myśl studzi jego zapały - Szybko!!!Nie ma czasu!Trzeba pomóc Tigatronowi i Airrazor i zatrzymać to cholerstwo,zanim nas unicestwi!

Tigertron biegnie szukać swoich przyjaciół,pomny tego,iż mogą tu być Predacony...albo coś jeszcze gorszego.

20070420201150

20070420201155

20070420201200

20070420201724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zabrać się za przygotowanie systemów obronnych.Zacząłem zbierać złom różnorakiej maści ,by zrobić jakiekolwiek systemy obronne.Zabrałem się do pracy.Po chwili poparzyłem sobię rękę,jednak nie zraziło mnie to.Kontynuowałem pracę aż do jej ukończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty robisz? - pyta się ciebie zaskoczony Rhinox.Eee,no właśnie... - nie wiesz,co mu odpowiedzieć,sam czujesz się głupio z powodu twojego dziwnego zachowania.
-No dobra,uspokój się i włącz Sentinela.

Podchodzisz i włączasz system obronny bazy.SENTINEL WŁĄCZONY - słyszycie głos komputera pokładowego statku.Postanawiasz jeszcze sprawdzić,czy nic się nie zbliża.Nagle widzisz na ekranie spore coś będące coraz bliżej bazy Maximali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 20:21, Skywalker560 napisał:

Tigertron biegnie szukać swoich przyjaciół,pomny tego,iż mogą tu być Predacony...albo coś jeszcze
gorszego.


Wykorzystując swój spryt umknełem niespostrzeżenie koło Waspinatora i Terrorsaura, jednak nie wszystko szło zgodnie z planem coś lub ktoś niechciał abym dotarł do moich przyjaciół , widziałem ich nieprzytomnych w dziwnej komorze energetycznej :
-Tigertron Maxymalizacja !!
Nagle trzask """ obudziłem się , po kilku minutach i zobaczyłem że coś dziwnego strzela w moją stronę pomyślałem że to coś nas tu nie chciało ale czemu przetrzymuje tu Tigatronowi i Airrazor ?? w tej dziwnej klatce . Postanowiłem że ją zniszcze jeszcze raz .Użyłem najsilniejszej broni , i dzieki temu zniszczyłem bariere energetyczna otaczajaca moich przyjaciół. Airrazor obudziła się :
-musicie zniszczyć ich baze inaczej oni zniszcza nas ,zniszczcie portal ....
Airrazor !! Kurcze czemu jestes znow nieprzytomna ...Tigertron do bazy znalazłem Tigatronowi i Airrazor sa nieprzytomni trzeba ich z tad zabrac . Airrazor spomniała coś o portalu trzeba go zniszczyc bo to chyba skupia tą ogromna energie .Czekam na rozkazy i na posiłki bo trzeba zajac sie Tigatronowi i Airrazor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na rozkazy i na posiłki bo trzeba
zajac sie Tigatronowi i Airrazor!!! Przesylam tez zdjecia z widoku na ten cholerny portal ,musimy dzialac i to szybko !!

20070423204154

20070423204201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Eeee,jaki portal.Poknociłeś coś.Poza tym,takie rzeczy jakie wymieniłeś w poście zależą ode mnie.Ale nie przejmuj się.Poprawiam.]

Pędzisz przed siebie i napotykasz Tigatrona i Airrazor.Widzisz,że coś z sokolicą jest nie tak.Airrazor jest ranna.W dodatku ta wyspa jest naszpikowana pułapkami.Widzisz te kamienie? - Tigatron wskazuje na jakąś skałę.Musisz na nie uważać,z ich boku są dziwne symbole,uaktywniające pułapki.Miej się na baczności - Tigatron cię ostrzega i patrzy się w górę.Odwracasz się i widzisz Rattrapa lecącego na Terrorsaurze.Ten nagle leci koło drzewa i Rattrap uderza o gałąź i spada.Terrorsaur ucieka.Nagle przylatuje Optimus.Witaj,Optimusie - wita go Tigatron.Witaj,przyjacielu.Jak sytuacja?

-Ta wyspa jest przepiękna!Uwierzyłbyś,że wytworzył się na niej kompletny ekosystem?Niestety,Predacony musiały postawić swoje stopy na tej ziemi i ją splugawić.
-Przykro mi,ale musimy jakoś powstrzymać ich.I tę wyspę,jeżeli będzie stanowiła zagrożenie.
-Uważajcie na tę wielką wieżę - jeżeli oddacie jakikolwiek strzał z broni energetycznej,w waszym kierunku wystrzeli potężny promień - ostrzega was Tigatron.
-Nie ma czasu!Musimy przejąć tę wyspę! - krzyczysz,by pogonić towarzyszy.

Biegniecie prosto w kierunku wielkiego obelisku.Rattrap biegnie za blisko jakiejś skały i uaktywnia pułapkę.Nagle z ziemi wyłaniają się potężne bloki skalne na giętkich prętach,które zaczynają wokół was uderzać w ziemię.Unikacie ich i biegniecie w kierunku jakichś głazów.Z ostrożności sprawdzasz,czy nie ma tutaj żadnej pułapki.Uff,na szczęście nie.Chowacie się tutaj i widzicie,że nadlatują dwa Predacony.Otwierają ogień do wieży i zostają zmieceni przez potężny promień.
-I co teraz robimy? - pyta Rattrap.Ta wyspa wygląda mi na jakąś broń lub raczej na miejsce testów.
-Testów?
-No wiecie,czy ktoś lub coś jest godne życia na tej wyspie.
-A co,jeśli przetestujemy ich? - mówisz,chętny do działania.

Patrzycie ponownie na obelisk.Zauważasz na wieży...Blackarachnię!Teraz trzeba koniecznie działać.

Wieża wyrzuca z siebie pełno pocisków.Chowacie się za głazami.Tymczasem Optimus ostrzega bazę o koniecznej ewakuacji...

20070423213554

20070423213601

20070423213631

20070423213713

20070423213722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN GRY:

1.Mistrz Gry wprowadza nowe elementy fabularne [postacie broń przedmioty lokacje misje wydarzenia itp].
2.Nie staraj się popychać fabuły do przodu na siłę,wczuj się w grę i klimat.
3.Proszę nie obrażać i nie kłócić się z innymi graczami.
4.Pamiętajcie o wczuciu się w postać,którą kreujecie.To Wy jesteście nią!
5.Nie używamy w postach wulgaryzmów.
6.Opisujcie świat,przemyślenia postaci,nie tylko kogo próbujecie ubić i nie skupiajcie się na maksymalnej rozwałce.
7.Żadnych solowych wypadów - wojna to nie zabawa,a jedna postać nie zdziała wiele przeciwko grupie przeciwników,jakich może napotkać.Dlatego zanim na jakąś misję się wybierzecie,zgromadźcie wokół siebie kilka postaci i zapytajcie jeszcze swego dowódcę.Nie
8.Od MG zależy,czy napotkacie przeciwników i kogo napotkacie.
9.Nie ma poziomów doświadczenia,postać ma takie umiejętności,jakie wybraliście na początku.Poszczególne zdolności nie mają poziomów.
10.Gracz rozwija swoje umiejętności m.in. dzięki innym postaciom.Należy iść do postaci,która być może umie to,co Ty też chcesz umieć i poprosić ją w rozmowie z nią o nauczenie Twojej postaci tej umiejętności.Ale to,czy Twoja postać będzie uczona przez towarzysza danej umiejętności zależy od ogólnego charakteru ''''nauczyciela'''' i jego nastawienia do Twojej postaci.
11.Pamiętajcie o tym,żeby po wysłuchaniu odprawy przed misją zabrać odpowiednie przedmioty,które się przydadzą bądź będą potrzebne.Nie będzie takich sytuacji,w których gracz wychodzi z bazy uzbrojony raptem jedynie w scyzoryk,a podczas ataku na wrogą bazę nagle wyciąga dwa super chainguny,wpada do wrogiej twierdzy i ustawia dwie atomówki i rozwala przeciwników.W takiej sytuacji będzie trzeba np. improwizować.
12.Wszelkie posty,które będą niezgodne z regulaminem,będą poprawiane przez MG.
13.Pamiętajmy,że każda ze stron ma własną bazę i swoich żołnierzy.Będąc w bazie zachowujmy się jak w bazie,spacerujmy po niej,przesiadujmy we własnej kwaterze,zabierajmy potrzebne nam broń i ekwipunek.Pamiętajmy też o naszych towarzyszach,o tym,że można z nimi rozmawiać,zdobywać u nich uznanie,ale i przeciwnie – tracić je,prosić ich o nauczenie nas jakiejś umiejętności bądź po prostu sobie z nimi pogadać.
14.Pamiętajmy o tym,że nie jesteśmy super-silni,wpływ na nas ma energon i może on nam popsuć szyki.
15.Postać tworzymy wg karty postaci umieszczonej na początku tematu.Pojawiły się w niej pewne zmiany (opisane w regulaminie i moim gramsajcie),do których należy się dostosować (np. pojawił się przeoczony przeze mnie wcześniej wybór płci postaci).
16.Jeżeli ktoś chce się przyłączyć do gry,proszę pisać mi o tym na GG bądź na gramsajcie,nie tutaj.Karty postaci proszę mi przysyłać na mój adres e-mail.Od MG zależy,kiedy nowa postać wejdzie do gry.
17.Imię postaci NIE może pochodzić od nicka gracza bądź być bardzo podobne do imienia jakiejś postaci w grze (aby uniknąć pomyłek i kłopotów).


Miłej zabawy!

To na razie tyle.W każdej edycji regulamin będzie lekko zmieniany w celu dopasowania go do zasad rządzących w kolejnych edycjach.

Ważne linki:

Karta postaci (uwaga na zmiany,ta wersja jest już lekko nieaktualna,niedługo umieszczę nową):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14002&pid=1

Wybór broni:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14002&pid=2

Zmiany w grze (opis części zmian,jakie się pojawiły w grze):
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=292385&n=41

Lista imion,z których możecie wybrać jakieś dla Waszej postaci:
http://www.bwtf.com/bw/toys/techspecs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-O choler, przecież nie zostawimy Axalonu!!!- krzyknąłem...
-Nie, ja zostaje...
-Głupi szczurze, chodź tu! - krzyknął Rhinox.
-Zacznijmy od tego, żE JA TEż JESTEM NAUKOWCEM!!!!
-W tej chwili to najmniej mnie interesuje!!!! Uciekaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować