Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Beast Wars - forumowa gra RPG

453 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 13:18, Skywalker560 napisał:

Przybywa wsparcie - Tigatron,Cheetor i Optimus.Wracacie do bazy.Postanawiasz opowiedzieć Optimusowi,co
się stało.


-Optimusie ten znak wydawał sie jakis dziwny ,a potym jak go dotknełem poprostu znikł i poczułem dużą energie w sobie .Jakby energia z tego znaku przenikła we mnie ,Co to może być??

Optimus
-Ciekawe hmm .Ten znak ktory mi pokazales jest bardzo żadki i znajduje sie go blisko energonu mozliwe ze po tym jak znikl energia energonu przenikla przez ciebie i poczułeś przypływ sił ,ciekawe czy ta fala energi wokół twojej iskry utrzyma sie długo ,ale wazne ze znalazles zloza energonu .Ten znak oznaczał wzrost pola kwantowego wokół złóż Energonu dlatego musialesbyc w formie bestii.

Cheetor zgłasza się do bazy Predacony kreca sie wokół złoż energonu które znalazł Tigertron ,potrzebujemy posiłki ,jeszcze nie skonczylismy zabezpieczac złóż.....szybko musicie nam pomóc...

Optimus
-Cheetor!Cheetor!!Odezwijcie się...!
-Szybko trzeba pomóc Cheetorowi i Tigatronowi musimy isc im pomóc
[Napisz coś teraz niewiem ze zaczela sie walka bo chcem im pomoc hehe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwaj Maximale zostali zaatakowani przez poważne siły wroga.Bardzo poważne.Wszystkie Predacony zaatakowały twoich kompanów.Optimus kontaktuje się z wszystkimi,podaje koordynaty i leci w miejsce walki.Ty tam też się udajesz,by pokonać wroga.

[Napisz,kogo z Predaconów atakujesz,i jakich używasz umiejętności.Możesz wybrać jakiego chcesz Predacona,bowiem wszyscy atakują]

WSZYSCY GRACZE ZOSTAJĄ UWIĄZANI W WALKĘ.TO REGULARNA BITWA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przeszukiwania lasu natknąłem się na jaskinie, wyglądała na opuszczoną. Postanowiłem sprawdzić czy coś tam jest, rzuciłem patyk i nic, rzuciłem kamień i nic, strzeliłem i usłyszałem jakiś jęk, wszedłem do jakinii i ujżałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 15:11, NFSU2.00 napisał:

W trakcie przeszukiwania lasu natknąłem się na jaskinie, wyglądała na opuszczoną. Postanowiłem
sprawdzić czy coś tam jest, rzuciłem patyk i nic, rzuciłem kamień i nic, strzeliłem i usłyszałem
jakiś jęk, wszedłem do jakinii i ujżałem ...


...zabitego tygrysa.Sprawdzasz jaskinię,nic tutaj nie ma.Nagle otrzymujesz wezwanie od Megatrona - musisz wesprzeć Predaconów w bitwie.Udajesz się tam i widzisz,że to poważna sprawa.

ZOSTAJESZ UWIĄZANY W WALKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widze że Megatron jest otoczony zaczynam ostrzeliwać Maximale które go otaczają żeby się rozproszyły. Kiedy tak ostrzeliwywałem maximale Megatron wycofał się żeby ponownie zaatakować z góry. Nagle dwa maximale otworzyły ogień w moją stronę, wykorzystując to że ostrzeliwują mnie na oślep, otwieram ogień zaporowy ostrzeliwując głaz za którym się schowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągły ostrzał z twojej strony nic nie daje.Zauważasz jednak nad wrogami więcej głazów.Otwierasz ogień w ich podstawę i zaczynają spadać na Maximali.Ta dwójka,Cheetor i Dinobot uskakują,ale ty potężnym strzałem powalasz Cheetora.Dinobot próbuje cię ustrzelić,ale jego też pokonujesz.Kontynuujesz walkę.

Za pokonanie Cheetora i Dinobota otrzymujesz 1000 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozprawieniu się z tą dwójką ruszam zapolować na inne Maximale. Z rozpędu wskakuje w środek walki i zaczynam infiltracje, lecz po krótkim czasie otoczyły mnie wszystkie Maximale. Postanowiłem się wycofać trochę odsapnąć od tej zawieruchy, lecz nie mogłem na dłuższy czas im uciec gdyż jeden z nich śledził mnie z powietrza i odawał reszcie moje namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledził cię przez cały czas Optimus i próbował cię zdjąć,ale Megatron wysłał Scorponoka i Tarantulasa by ci pomogli.Ponadto Waspinator i Terrorsaur mają się zająć dowódcą Maximali.Przynajmniej Rhinox jest nieobecny wśród przeciwników,ale marna to pociecha,bo atakuje cię Brawl i Rattrap.Trafiasz Brawla i go powalasz.Tymczasem Terrorsaur i Waspinator zdejmują Primala.

Za pokonanie Brawla otrzymujesz 500 Exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista postaci:

Maximale:
Optimus Primal
Rhinox
Rattrap
Dinobot
Cheetor
Tigatron
Silk
Brawl
Rhinor (ADAMIDO)
Busik (BUSIK132)
Tigertron (MOJOK)


Predacony:
Megatron
Scorponok
Tarantulas
Norbert
Waspinator
Terrorsaur
Blackarachnia
Grantrax (NFSU2.00)

UWAGA:Z gry odchodzą Brawl i Norbocio (zrezygnowali).Ich postacie - Brawl i Norbert - zostają przejęte przez Mistrza Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optimusie!Wytrzymaj!-krzyczał Rhinor kiedy zauważył otoczonego przywódcę Maximali.
Zaszedł Waspinatora od tyłu i użył pistoletu fuzyjnego wraz z wyrzutnią rakiet naprowadzanych na pszczołopodobnym Predaconie.Nie czekając na efekty , Rhinor biegnie na Terrosaura strzelając z miniguna i podpalając wszystko wokół siebie ręcznym miotaczem płomieni.Nie zważając na płonące piekło,Nosorożec zaatakował Terrosaurusa ogonem,po czym mieczem-wiertłem próbując wbić go w Terrosaurusa i zaatakować go szponami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu Brawl''a ruszyłem pomóc terrosaurusowi. Zacząłem strzelać w nosorożca trafiając w jego miecz wiertło dałem szanse terrosaurusowi na odwrót i pozbieranie sił na kontratak. Strzelając w kierunku nosorożca skupiłem jego uwage na mnie i zacząłem cały czas obsypywać go seriami z karabinu. Nagle zjawił się waspinator i zaczął ostrzeliwać rinhora od tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rhinor uskakuje przed pociskami Waspinatora i strzela w niego z miniguna.Waspinator unika jednak serii z wielkiej spluwy.Grantrax puszcza soczystą serię w kierunku wielkiego Maximala,a Tarantulas wystrzeliwuje w jego kierunku pocisk z cyber-jadem.Rhinor ponownie robi unik.Nagle za nim pojawia się Blackarachnia,która zadaje parę ciosów wielkoludowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwróciłem się i uderzyłem potężnie BlackArachnę ogonem z obrotu.Skoczyłem za nią i zrobiłem z niej żywą tarczę.Oddałem kilka strzałów z mojej broni i rzucając BlackArachną strzeliłem w nią kilkoma rakietami samo-napr.Odskoczyłem szybko przed strzałem Waspinatora i władowałem w niego serie pocisków z miniguna i pistoletu fuzyjnego.Po czym szybko odsunałem się za najbliższą przeszkodę terenową by przeładować wyrzutnie rakietek naprowadzanych oraz miniguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powaliłeś zaskoczoną twoim atakiem Blackarachnię na ziemię i załatwiłeś Waspinatora.Po ukryciu zauważasz,że masz jeszcze tylko dwie rakiety.Nagle dopadają cię jeszcze Grantrax i Tarantulas,ale na pomoc przybywa Busik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:32, Skywalker560 napisał:

Powaliłeś zaskoczoną twoim atakiem Blackarachnię na ziemię i załatwiłeś Waspinatora.Po ukryciu
zauważasz,że masz jeszcze tylko dwie rakiety.Nagle dopadają cię jeszcze Grantrax i Tarantulas,ale
na pomoc przybywa Busik.


Strzelam po jednej rakiecie w Grantraxa i Tarantulasa,po czym biegnę do Tarantulasa i strzelam w jego pajęcze nogi z miniguna.Po czym niespodziewanie odwracam się do Grantraxa i atakuje go ogonem,po czym szponami i mieczem wiertłem.Kopię go w klatkę piersiową,po czym używam miotacza płomieni i pistoletu fuzyjnego,i znów atakuje w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grantrax i Tarantulas obrywają rakietami.Tarantulas po serii w nogi doczołguje się do krzaków i znika.Zostaje jeszcze Grantrax.Busik krzyczy do ciebie,że dopadnie Tarantulasa,ty zaś zajmij się drugim Predaconem.Po twoim niszczycielskim ataku Grantrax zostaje odrzucony i uderza o głaz,kończąc z ciężkimi obrażeniami.Busik załatwia zaś Tarantulasa.

Za twoje zwycięstwa otrzymujesz 1500 Exp.
Busik za pokonanie Tarantulasa otrzymuje 500 Exp.

Przebijacie się dalej.Megatron,Scorponok,który wam uciekł i Norbert ostrzeliwują Tigatrona i Silka.Dołącza do was Tigertron.Otrzymujecie proste zadanie - musicie pokonać Megatrona.

***
Pokonane przez was Predacony wycofują się do bazy,ale Megatron tego nie zauważa,jest zbyt zafrapowany walką z kilkoma innymi Maximalami.Optimus Primal,Brawl,Cheetor i Dinobot próbują przegonić pozostałych żołnierzy Megatrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Busik-zajdź Megatrona od tyłu,Tigertron,ty z prawa,a ja z lewa.-powiedziałem do Maximali.Po czym zaszarżowałem na Megatrona strzelając z pistoletu fuzyjnego i miniguna .Kiedy dobiegłem do Megatrona,użyłem na jego oczach miotacza płomieni.Zaatakowałem go szponami,po czym uderzyłem od góry ogonem dowódcę Predaconów.Następnie
popycham go na stojącego za nim Busika,który wbija w niego swoje ostrze.W miedzyczasie Tigertron silnie ostrzelał Megatrona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Megatron został załatwiony waszym miażdżącym atakiem.Jednak pozostali jeszcze Scorponok i Norbert,którzy stanowią dla was poważne zagrożenie.Na szczęście przybywają pozostali Maximale i Megatron daje rozkaz do odwrotu...Jednak dowódca Predaconów ma w ręku ostatnią kartę...Pojawia się Grantrax,który strzela w energon...

Uciekacie,gdy dochodzi do wielkiego wybuchu...Energon zaczął na was źle wpływać,więc przechodzicie w Beast Mode i wracacie do bazy.

Busik,Rhinor i Tigertron otrzymują po 2000 Exp.


Bitwę wygrywają Maximale,ale Predaconom udało się zniszczyć złoże energonu,więc Maximale utraciły surowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej bitwie moja nienawiść do Maximali wzrosła na maxa i postanowiłem zacząć ich tropić. Kiedy poszedłem przeszukiwać teren w poszukiwaniu maximali i energonu ujrzałem jakiś starodawny budynek, podszedłem bliżej i usłyszałem jakąś rozmowę. Postanowiłem to sprawdzić, więc wszedłem i zacząłem strzelać do wszystkiego co się rusza chcąc sprawdzić czy to są maximale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ UWAGA:Tego typu elementy,jak jakieś budynki,nowe złoża energonu itp. są wprowadzane przez Mistrza Gry,nie graczy.Miejcie to na uwadze,już raz o tym mówiłem. ]

Okazuje się,że to jakieś zwidy.To pewnie jakieś sztuczki tych obcych... - myślisz sobie.Z zamyślenia wyrywa cię Megatron,od którego otrzymujesz reprymendę za to,że się plątasz gdzieś,zamiast być w bazie i słuchać rozkazów.Wracasz do Darksyde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować